+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Maria Fitzgerald
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Maria Fitzgerald  (Megtekintve 2681 alkalommal)

Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 07. 10. - 18:40:20 »
+1


If You can hold the stars in place
You can hold my heart the same
Whenever I fall away
Whenever I start to break
So here I am, lifting up my heart
To the one who holds the stars




Kód:
[center][font=cambria][size=12pt] [color=#8bb1ac][i] tudod a neved?
[justify][font=cambria][size=11pt][color=grey] áruld el ki vagy
Naplózva


Sage Bolton
Tanár
*****


Rúnaismeret és Alkímia professzor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 09. 16. - 05:27:20 »
+1

furcsa nő
Amikor találkoztunk nyáron, kicsit furcsa voltál... ráadásul azonnal le is támadtál. Érdekes... Na de tavalytól eltérően idén legalább nem Belbyvel kell kávé és cigiszünetet tartanom. Szóval jó, hogy jöttél.
Naplózva


Mirabella Harpell
Boszorkány
*****


boszorkány

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 11. 21. - 06:39:32 »
+1


én tényleg, csak próbáltam segíteni
Komolyan tőlem is pontot vont le azért, mert leugattam a hülye Monstro-t? Csak segíteni akartam, magunkon is meg az óráján is, de ne aggódjon, máskor nem dolgozom maga helyett. De igaz, a fegyelmezés a maga dolga lenne. Na mindegy, azért nem veszi el a kedvemet tőle, hogy az órájára tanulni[/i] járjak, csak így mondjuk nehezített pálya, hogy még az is kikap, aki igyekszik. De legalább a jegyzeteim kábé aranyat érnek, hatalom van a kezemben, mivel mindenki pont lefosta, hogy kéne jegyzetelni. Szóval a füzetemben lévő dolgok többet érnek, min Azkabanban a cigi. Szóval köszöntem!
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 08. 13. - 08:28:10 »
+1

Maga tök lökött
Néha olyan érzésem van, hogy a tanárnő megrekedt egy bizonyos szinten, és nem ért tovább, mondjuk úgy tizennégy éves kora óta. Az óráin meglehetősen szeleburdi, egyszer kíváncsiságból beültem oda. De az igazat megvallva, nem tudtam nem figyelni. Túlságosan szenvedélyes közben, ahogy tanít. Szóval azt hiszem nem rossz fej maga. Csak lökött. Egy kicsit irigykedem is emiatt, hogy ilyen nagyon laza. Talán elmondhatná nekem a titkát, hogy miért.
Naplózva

Demelza Digby
Tanár
*****


DD, alias a grifi királynője 8)

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 08. 21. - 21:33:37 »
+1

Drága Maris
Jó, hogy ebben a kolbászfalkában vannak azért kedves kolleginák is, mint Te. (Vagyis tudom, magáznom kell, ha a gyerekek hallanak, de hát hiába van a falaknak mindenütt kíváncsi bakfisfüle, már akkor se érdekel.) Még nem mondtad el, milyen utasítást adtál a házimanóknak, hogy megcsinálják azokat az aranyporos falatkákat. Pedig ez a gasztroköltemény receptet követel! Oh, és bármikor kölcsönadom a piros koktélrucim, ha épp szükséged lenne rá Bolton egyik fogadóórájára. kacsint
Naplózva

Leonard J. Flint
Hollóhát
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2023. 05. 08. - 20:40:13 »
+1

Alibi büntetőmunka
Nyomatékosítva kérem professzornő, ne kövessen mindenhova és ne akarjon büntetőmunkára küldeni az irodájába, kicsit sem gyanús. Inkább kitakarítom a csillagvizsgálót, egyedül. SZIGORÚAN EGYEDÜL! Maga nélkül.
Naplózva



Szabad helyeim: 2/2
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 05. 24. - 17:23:57
Az oldal 0.085 másodperc alatt készült el 34 lekéréssel.