+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Alfonz Baldron
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Alfonz Baldron  (Megtekintve 4234 alkalommal)

Alfonz Baldron
Mardekár
*


II. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 07. 07. - 09:40:04 »
+2

Ha szereted viszont szeret
Ha mosolyogsz, ő is ám!
Ha bánat ér, megosztozik
Szegény szíved bánatán.
Cirógatod, megcirógat
Becézgeted, örül ám,
Szíved örül, lelked röpül,
csodálatos illatán.
Orvosság ez minden bajra
Gondot s a bút űzi ám!
Szíved-lelked meggyógyítja,
míg merengsz az illatán!


Kód:
[center][font=candara][color=#668B8B][size=12pt][b]ki vagyok neked?
[color=#826d52][font=candara][size=11pt]részletesebben[/center]
Naplózva


Aerith Baldron
Eltávozott karakter
*****


She's a Killer Queen

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 08. 02. - 21:37:26 »
+1

félek, hogy bánthatlak
Utálok rádnézni, mert tudom, hogy miattam vagy ilyen törékeny. Állandóan a hibám áll velem szemben és a szégyen meg a lekiismeret furdalás. Nem akartam rosszat neked, hiszen annyira imádtalak már régen is. És most is. Csak egyszerűen nem tudok normálisan a szemedbe nézni.
De remélem boldog vagy attól, hogy te is velem leszel egy épületben ősztől, öcsikém! És ha csak egy rossz jegyet viszel haza egész éjjel tanulni fogsz! Velem! Kettesben! És ne akarj magad mellé egy éjjeli dühös Aerith Baldront!
Naplózva


Sandy Bailey
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 10. 05. - 08:19:22 »
+1

kisfiú a gyógynövénytanról
Nagyon ügyes voltál a legutóbbi órán! Igazán okos lehetsz, a nővéred büszke lehet rád! Louis meg én sem voltunk a legjobb passzban, de te klassz voltál! Csak így tovább!
Naplózva


Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 10. 09. - 12:43:23 »
+1

Te perverz disznó

Igen, te, Alfie! Fawcett kötelezett rá, hogy kérjek bocsánatot, amiért eltörtem a kezed...  Pedig te is tudod, hogy egy, megérdemelted amiért zaklattál, meg amiért megpróbáltál elkergetni a helyemről, pedig én ültem előbb abba a padba; és kettő, hihetetlen, hogy ennyitől eltört, mi vagy te, porcelánbaba? Ami pedig a szoknyaemelgetést illeti... Én azt gondoltam, hogy az ilyen pedigrés családokban legalább illemre nevelik a gyerekeket. Csajozni nem így kell, még gyakorolj, és ne rajtam. Sőt, jobb, ha a közelembe se jössz.

Ja, és, hogy a prof leszálljon rólam... Bocs, hogy eltörtem a kezed. A lábad kellett volna, hogy ne tudj odatolakodni az ÉN helyemre. Majd legközelebb!  Puszi
Naplózva


Elizabeth Hepburn
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 01. 20. - 08:35:47 »
+1

mindig morgó
Sajnálom, hogy nem kedvelsz. Nyilván nem kötelező, pedig biztos vagyok benne, hogy lehetnénk jóban is. Az ellenszenv nem kölcsönös. Jó srác vagy, én így is bírlak. Akkor is, ha ez téged idegesít. Törődj bele!
Naplózva

Charisma Belby
(N)JK
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 02. 10. - 18:15:57 »
+1

Már mindenki hallotta a pletykákat...
Remélem kiélvezed a népszerűséged törpe. Claus Hill? Ez komoly? Ő egy menő zenész és éppen téged nézett ki magának. Csak így tovább, ha nyilvános helyen csináljátok nekem csak több pletyka jut.
És amúgy... az anyukád tudja, hogy ennyire rossz kisfiú vagy?
Naplózva

Claus Hill
Griffendél
*


blah blah blah

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 03. 06. - 17:55:57 »
+1

Manó, Manó...
Tudom, hogy bejövök neked.
Jobban, mint az a máélszemű Theron.
És én már nem vagyok szűz, szóval bennem van a tapasztalat is.
Meg sokkal jobban nézek ki.
Meg jobban csókolnék, ha nagyobb lennél.
MUHAHA
Naplózva

Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 03. 22. - 10:46:18 »
0

a dühös kamasz
téényleeg nem akartam ráönteni a málnaszörpöt a fehér ingdere, és téényleeeg nagyon sajnálom, amiért így kikeltél magadból. És téényleeeg aggódtam érted, mert Jasper meg akart verni. Nem akartam, hogy gyerekverő legyen. De szerencsére értek a tisztításhoz, és tééényleeg nagyon sajnálom. Egyél sok csokit, az megnyugtat!
Naplózva


Hugo Theron
Eltávozott karakter
*****


night owl

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 04. 02. - 17:14:53 »
+1

figyellek
Furcsa vagy. Olyan idnokolatlanul dühös, amikor mondjuk órán ülünk, és te valamiért midnig le akarsz győzni. Ez valahogy olyan vicces, és mégis kicsit ijesztő. Remélem nem bántottalak meg valamivel. Azért rajtad tartom a szemem, Hill fura alak.
Legutóbb a Bájitaltan dolgozatnál muszáj volt a dogádba beleírnom néhány dolgot, amíg mellettem Hillel veszekedtél. Szóval szívesen.
Naplózva


Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2022. 06. 04. - 22:32:51 »
+1

Ugye most már nem eszel homokot?
Oké, hogy be akartad akkor bizonyítani, hogy nem vagy gyenge, de... remélem most már nem eszel homokot. Egyébként meg legközelebb, ha kijöttök a mosdóból - bármit is csináltok Hillel, jaj -, inkább nézzetek először tükörbe. És nem én mentem neki, amikor agyrázkódást kapott. Én szabáylosan játszom.
Naplózva


Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2022. 07. 26. - 13:49:51 »
+2

Haver
Nem vallanám be nyíltan, de elég sokszor akár igazad is lehet. A griffesek tényleg csalók a pontversenyben. Ígérem, jövőre ügyesebb leszek, és tőlük vonatok le pontot magam helyett. Tetszik, hogy sokszor ugyanazt gondoljuk, szóval jó padtárs vagy még akkor is, ha úgy nősz, mint aki folyton az esőn áll. Azért ne hidd magad nálam felnőttebbnek! És ne szólj bele, mit eszem, vagy jövőre a te bájitalos üstödbe teszek csini csajmagazinokat. Az évnyitón tali, remélem nem nősz egy nyár alatt megint éveket, még a végén magasabb leszel nálam. Ne merészeld, Fifi...
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2022. 08. 12. - 11:25:37 »
+1

Mr. Stílus
Tudod, miért szeretem annyira a Mardekárt? Mert mindenki olyan stílusos. Lola mellet a te ízlésedben sem csalódtam még sosem. Ez pedig határozottan menő. Örülök, hogy legutóbb jótt tett neked a teám. Sokkal több teát kellene innod bájitalok helyett és simán te lehetsz a Mardekár szépe, ha idősebb leszel.
Naplózva

Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2023. 01. 18. - 19:12:55 »
+1

Tiéd ez az alsógatya?
Csak azért kérdezem, mert a manók leadák nekem, amikor kitakarították a tantermemet, és a sarokban egy fekete-arany alsónadrág volt, egy A. H. B. aranyozott monogrammal. Igazából mondanám, hogy nem tudom mi ez, de tudom mi ez. Egyébként a csónakház csendesebb környék khm...
Naplózva


Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2023. 06. 30. - 20:06:26 »
0

jó srác vagy, a magad módján
Tudom, hogy nem akadályoz meg az, hogy bájitalokat kell szedned a céljaid elérésében, ismerem a családod elég jól, hogy tudjam. Aggódom értetek, hallottam, miket beszéltek a szüleim rólatok és Monstróékról. Csak legyetek óvatosak.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.144 másodperc alatt készült el 42 lekéréssel.