+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Aiden J. Fraser (Moderátor: Aiden J. Fraser)
| | | | | |-+  Asztalom bús szirtjén lapok, levelek
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Asztalom bús szirtjén lapok, levelek  (Megtekintve 2563 alkalommal)

Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 06. 26. - 16:58:44 »
+1


Asztalom bús szirtjén lapok, levelek,
lelkekből verődött, nyugtalan sereg
idevert madárraj, zsibog és csipog:
üzenetek, élet, levelek, lapok...
Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 06. 26. - 17:04:01 »
+1


Hallgatok, mert te bezsélsz hozzám. Hallgatok, mert nézlek, csodállak. tested vonalait, hangod színéd, szemeid fényes tükrét. Hallgatok, és nem mondom ki. Csak megölné a pillanatot. Hallgatok, hogy ne legyen kőbe vésve minden szó, amik elhagyják fakó ajkaim.

Hallgatok, mert érezni akarlak, minden porcikád, hallgatok, hogy téged halljalak, éjjeli sötétben, nappali fényben. Látni akarlak, látni mindig, akárhogy is vagy, ha nevetsz, ha sírsz. Ölelni, ha bántalak. Vajon mennyiszer foglak még? Félek kimondani azt, ami bennem van, anyni mindent tönkretettem már. De melletted ez az érzés egyre tompább, és azt hiszem ez jó. Melletted minden jó, és én csak fülelek. Fülelek, és hallgatom a békét, a csendet, a lelkem csöndjét amit te adtál nekem.

Veled az élet értelmet nyert és én szeretem. Újra szeretem hogy én én vagyok, újra szeretem a családom.
És szeretlek téged is. De nem újra, hanem mindig. Mindig egyre jobban.
Én voltam
Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 07. 27. - 16:06:39 »
+1


AIDEN FRASER!

MI AZ, HOGY MINKET NEM HÍVTATOK MEG AZ ESKÜVŐDRE??
HOGY A PLETYKAÚJSÁGBÓL KELL MEGTUDNOM?

AUGUSZTUS VÉGÉN LONDONBA MEGYEK!

LISA
Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 07. 27. - 16:23:01 »
+1


Másodszámú Após!

Szívből köszönjük az őszinte gratulációját, Mr. Rowle! Egy olyan embertől mint, amilyen ön is! Szinte megolvasztja a jeget a szíven. Rendkívül megható, hogy ennyire szeretne unokákat tényleg, azonban ezt nem áll szándékomban önnek biztosítani, mivel nem vagyok hajnaldó magam átszabadtni nőnek. Továbbá nem írok alá semmilyen szerződsét sem.

Szívesen kipróbálnánk ezt a Rézbikát, de a legjobb társaság kell hozzá, így örülnénk, ha meglátogatna minket egy bikázásra.


2002. augusztus 28.

Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 07. 28. - 19:02:19 »
+1


Másodszámú Após!

Elliotot kisajátítottam, szat ügy, Másodapós. Nem egy olyan cucc amit adni venni lehet. De meglehetősen bájosan hangzik ez a randevú, augusztus 4-én talán rá is érek.  Viszem a bikát is! Mivel nem válaszolt a bikázós meghívásra úgy gondolom ideje lenne kipróbálni.


2002. augusztus 29.

Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 08. 11. - 17:40:58 »
+1


Másodszámú Após!

Hoppá, hát nem elfelejtettem a dátomot?
Nem írok alá semmit, de ha benne van egy kellemes kis whiskyzésbe, és kedve lenne megülni a saját bikáját, szívesen átmegyek, egészen biztos vagyok, hogy remekül tudnánk szórakozni az unalmas szerződéses dolog helyett.


2002. augusztus 31.

Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 08. 16. - 20:00:38 »
+1


Kedves családom!

Itt vagyunk Norvégiában. Lehet elfelejtettem szólni, hogy lelépünk. remélem Benjamin szépen kitakarította a sátrunkat. Megnéztük az északi fényeket, ott, ahol minden évszakban lehet látni. 

Azért néha nézzetek rá Lolára meg a többiekre. Cleot meg sétáltassátok meg, mert összekakilja a kertet. ha esik az eső, adjátok rá a rózsaszín esőkabátját.

Ja, és Banjamin, remélem főzől valami kaját ha hazamegyünk!

Amúgy hiányoztok!


2002. augusztus 23.


Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2021. 12. 05. - 16:25:01 »
+1


A lányod anyja, érdeklődik a hogyléted felől. Nem tud elutazni hozzátok egy kis beszélgetésre, és amúgy is, legutóbb megijesztette Elliot. Mellékelve küldök egy mugli ultrahang felvételt a kislányotokról, szépen fejlődik. Már néha érzi, ahogy mozog a pocakjában. Remélem Elliot kevésbé van rosszul, mint az elején.

Továbbá remélem majd meglátogattok minket jövőre. Egy nagy családi összejövetelt akarok szervezni itt, Amerikában az én drága unokaöccseimnek és unokahúgaimnak. NEM FOGSZ BELŐLE KIBÚJNI! Csak ha van bátorságod kihívni Lisa néni haragját!

Szerető nagynénéd,
Lisa.

Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 04. 04. - 15:17:40 »
+1


Egy kicsit figyelj oda, hogy mennyire körültekintően hozzátok át Szíriából a tiltott söröket.
Ha nekem feltűnik, másnak is fel fog. 


2003. március 29.

TMF.

u.i.: a levél megsemmisül miután elolvastad.
u.i2: Vigyétek el Maryt Benjamin mecsére. 
u.i3: anyátoknak küldtem egy kis szír csokoládét.
Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2022. 04. 13. - 20:31:17 »
+1


Aiden bácsi, Aiden bácsi!
Körbevezetsz majd a könyvtárotokban? Benji bácsi seprűn akart volna körberepíteni, de Erica néni megtiltotta neki. Azt mondta he humánisabban csinálod és értesz is a könyvekhez.
Van olyan, ami szereti ha vakargatják?


MF
(láttam, hogy apa így írja alá a titkos leveleit)
Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2022. 05. 12. - 20:54:46 »
+2


Lola,

megszületett Rosemary. Elliot szülői hatáskörére - és az én elbűvölő modoromra - támaszkodva kikérünk egy hétvégére az iskolából, hogy meglátogathassuk a Mungóban. Még nagyon pici.



2003. május 18.

Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2022. 07. 01. - 12:50:16 »
+1


Benjamin!

Miattad a gyerekekkel jöttünk el nyaralni, csak hogy tudd. Jó, vicceltem, ki kellett szellőztetni ELliot fejét. És a lányok nagyon élvezik az együttlétet. A szálloda pazar, nem olyan hétköznapi unalmas és prűd, hanem hozzánk méltó. Cleonak is van benne kutyafürdő, egész nap a kis pocsolyákban hűsöl. Rosemary nagyon édesen viselkedik, mindenkit megbámul. Egyszer ráordított egy nem szimpatikus kövér néninre. remélem ez nem azt jelenti, hogy a te hülye vérmérsékleted örökölte. Egyébként jó kislány. Lola meg minden nap más bikinit vesz fel, és kivárásoljnak a vagyonomból.
Egyébként jól vagyunk. Elliot is egy kicsit nyugodtabb.

Amúgy hiányoztok!


2002. július 28.


Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2022. 11. 04. - 18:59:40 »
+1


Szőke!

Gondoltam küldök neked néhány birkát. Nem igazit, ne aggódj, abból úgyis van elég neked otthon. Csak hogy tudd, Írország ködös, és túl zöld, megint pakoltam egy csomó fát, és megtámadt a természet minden bogarával együtt. És még szúnyogcsípésem is lett. Mit keres itt ilynekor szúnyog? Minden esetre, Elliotnak nem panaszkodom, mert a végén azt mondja menjünk vissza Londonba. Pedig imád itt lenni.
Én továbbra is hősiesen harcolok a természettel.
Jövő héten sörözzünk.
Ami félig borozás lesz.
Az etikett meg megkívánja, hogy megkérdezzem: hogy vagy?


2003. november 5.


Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2022. 11. 11. - 11:40:25 »
+2


Lola,

küldtem neked egy új parfümöt, mert írtad, hogy elfogyott. A kedvenc illatod.
Amúgy nem használsz egy kicsit sokat belőle? Az illat is csak kosztüm, magadat mutasd meg annak, aki tetszik.
De vigyázz magadra. Vagy valaki meg fog halni.



2003. 11. 11

Naplózva


Aiden J. Fraser
[Topiktulaj]
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #14 Dátum: 2022. 12. 24. - 15:25:41 »
+1


Nyuszinak, Lolának és Rosie-nak.

Nem mondom, hogy ti vagytok életem legszebb ajándékai, de ti vagytok azok. Úgysem fogjátok sose hallani ezt tőlem, gondoltam inkább leírom, és néha megfogadom az öcsém tanácsát.
Szóval csak köszönöm.
Jó ajándék bontást.


2003. 12. 24.

Naplózva

Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.266 másodperc alatt készült el 47 lekéréssel.