+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Griffendél
| | | |-+  Jack Starling
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Jack Starling  (Megtekintve 609 alkalommal)

Jack Starling
Griffendél
*

IV. - {the chariot}

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 05. 19. - 23:08:51 »
+3

"a sunflower soul
with rock n roll eyes
curious thoughts
and a heart of suprise"

"A griffendél ifjú titánja.
Mindenki ismeri, és talán mégsem.
Valamit mindig hallani, valami mindig történik körülötte.
Sóhajok, pillantások, kacajok. Mintha az élet csak csupa öröm lenne.
Egyszerre mindenhol és sehol sem.
Előtte az élet...
...a tankönyvei helyett.  Mert egy kis kaland sosem árt.
Mindig vidám, mindig vigyorog.
Talán sosem éri rossz?
Mégis, ő is ugyan olyan srác, mint bárki más.
Te hol állsz épp?"

Kód:
[center][justify][font=Georgia][color=#8FBC8F][size=11pt][i]Neved, szavad, bármid.[/i][/size][/color]
További gondolatok, érzések, vagy csak valami szellemes útravaló helye.[/font][/justify][/center]
Naplózva

Sebastian Bates
Griffendél
*

V. évfolyam

« Válasz #1 Dátum: 2021. 05. 20. - 12:16:52 »
+1

A Jackem
Tudom, hogy általában hisztizek vagy morgok mostanában a közeledben és ez biztos idegesítő. Meg az is, amikor dadogni kezdek. De te vagy a legjobb barátom, kicsit a mindenesem, mert amikor rossz kedvem van ott vagy, végig hallgatod, ahogy némán sírok vagy csak nyafogok, milyen kegyetlen az életem. Máskor meg együtt nevetünk, megpróbálod tanítgatni nekem a nagymenő dolgaidat, mint azzal a banánnal, én meg csak zavartan pislogva figyellek. Közben pedig azt gondolom: csak most ne engedd el a kezem. Most kellesz a legjobban.
Szükségem van rád. Remélem neked is rám... mert te vagy a Jackem.
Naplózva

Louis Soulier
Mardekár
*

« Válasz #2 Dátum: 2021. 05. 23. - 08:53:42 »
+2

már mondtam, hogy nem haragszom
Már mondtam a barátodnak, hogy nem utálom, mert megharapott, de azt hiszem nem értette meg. Azóta is úgy néz rám, mintha legalábbis azt mondtam volna neki, hogy ne jöjjön a közelembe. Tudom, mit tett vele az unokatestvérem, tudom, hogy minden az ő hibája. Nem érdekel, hogy Sebastian megmart. Az érdekel, hogy Morrow eltűnjön a közelünkből. Szóval segíts.
Naplózva

Aerith Baldron
Mardekár
*

She's a Killer Queen

« Válasz #3 Dátum: 2021. 06. 09. - 15:13:49 »
+1

Bármi
Neked kellett volna megmentened előlem a csávód, nem? Megint kinek a szoknyájába dugtad a fejed, hm? Tudok ám mindent. Örülök, hogy nem verted el Lujzit, azt hiszem sírt volna hogy Jason nem szereti majd úgy az arcát. És ha már verésnél tartunk egy kicsit edzhetnéd is a srácod, mert ha már egy lány sem akarja megverni ott bajok vannak. Szóval csinálj vele valamit.
Naplózva

Hugo Theron
Hollóhát
*

night owl

« Válasz #4 Dátum: 2021. 06. 23. - 16:32:47 »
+2

aki megtalálta a házidolgozatod
Elhagytad a mágiatörténet beadandód a folyosón, de én hiába is rohantam utánad. Inkább fogtam magam és leadtam helyetted... Egyébként beleolvastam és... Tudod, hogy nagyon sok hülyeséget írtál bele, ugye? OLLivandert meg két L-lel kell írni. Minden esetre kijavítottam benne pár dolgot.
Rondán írsz, mondták már?
Naplózva

Sebastian Bates
Griffendél
*

V. évfolyam

« Válasz #5 Dátum: 2021. 07. 21. - 15:16:58 »
0

nem tehetek róla...
Valahogy megtörtént. Az ajkaid puhának tűntek, én meg olyan közel voltam hozzá, mintha tényleg egy randin lennénk. Talán az ital tette, talán valami más, abban a pillanatban úgy éreztem, hogy teljesen beléd bolondultam. Ezért hát, megcsókoltalak és tudom, hogy hatalmas hiba volt! Megígérem, többé nem teszek ilyet, csakhát... nézz tükörbe! *elpirul*
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: