+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Erica Fraser
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Erica Fraser  (Megtekintve 337 alkalommal)

Erica Fraser
(N)JK

broken mother

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 03. 03. - 21:27:31 »
+2

I'm fighting a battle
I'm fighting my shadow
Herd fears like they're cattle
I'm fighting a battle, yeah
I'm fighting my ego
Lost youth where did we go wrong
I'm fighting for me though
I'm lighting the long way home

Oh the past it haunted me
Oh the past it wanted me dead
Oh the past tormented me
Oh the past it haunted me
Oh the past tormented me
But the battle was lost
‘cos I'm still here
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 03. 03. - 21:50:56 »
+1

Anyósjelöltem
Bár egy család sosem lehettünk igazán, nagyon megkedveltem a társaságát Mrs. Fraser. Köszönöm, hogy szeretettel tekint rám és a fiamra is, ez igazán sokat jelent. Az én oldalamról nagymamát sosem kaphatott volna másképpen Noah, ezért pedig örökké hálás leszek. Mint mindig... pénteken tizenegy órára ott vagyok a Fraser házban a kicsivel!
Naplózva

Benjamin R. Fraser
Varázsló

Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 04. 27. - 15:14:23 »
+1

A családi tűzhely melege

Sose értettük meg egynást igazán. Túlságosan ugyan olyanok voltunk. Mint a két tűz egymásnak feszültünk, és akkor az egész ház égett. Mindig is azt hittem sosem értesz meg, sosem fogod hagyni, hogy az álmom után menjek. Pedig te csak jót akartál. Tudom, hogy nem akartad szándékosan, de Aident midnig is jobban megértetted. Tudom, hogy sokszor kívántad azt bár olyan lennék, mint ő. És tudom, hogy sokszor gyűlölted magad emiatt. Ahogy én is, azért, amiket a fejedhez vágtam. Utáltam látni a bánatot a szemedben. A fénytelen tekintetedet.
Igérem jó fiad leszek. És egyszer még rám is olyan büszke leszel, mint amilyen mindig is voltál Aidenre.
Naplózva

Aiden J. Fraser
(N)JK

Én már érzem, hogy alakul körülöttem az orkán.

Elérhető Elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 05. 03. - 12:15:04 »
+1

hogy nézzek a szemedbe, anya?
Különleges kapcsolat volt mindig is közöttünk. Te voltál a menedékem, a te tekinteted vigyázott rám. Büszke voltam arra, hogy te engem jobban szeretsz. De iagzából mind a kettőnket ugyan úgy szeretted igaz? Sajnálom, amiket tettem. Nem tudok a szemedbe nézni, mert elvettem tőled a létezésed értelmeit. Kivágtam belőled két daranot, és olyan mély sebet okoztam ezzel neked, amik sosem fognak behegesedni. Fáj rád néznem, fáj látnom a bánatodat. Fáj azt látni, hogy Chrissie tekintete pislog vissza rám.
Egy nap talán erős leszek. Még ha nem is olyan erős, mint Benjamin... De egy nap talán képes leszek újra a szemeidbe nézni. Egy nap talán ismét az a fiad leszek, akire olyan büszke voltál. Addig pedig csak a sötétségből vigyázok rátok.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: