+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Hollóhát
| | | |-+  Elizabeth Hepburn
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Elizabeth Hepburn  (Megtekintve 3956 alkalommal)

Sandy Bailey
Hugrabug
*

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2022. 05. 10. - 08:57:05 »
+1

Az a ruha, az a zöld...azt téynyleg te csináltad?
Úúú, ha szépen megkérlek, csinálsz nekem is egy hasonlót? Én alacsonyabb vagyok nlad egy fél fejjel, ha nem egy egésszel. Jaj, várj, előbb megmérem magam, és jövök a méreteimmel.
Naplózva

Zander Harrison
Hugrabug
*

« Válasz #16 Dátum: 2022. 07. 04. - 12:52:02 »
+1

Mázlim volt
Ha százszor nem, akkor egyszer sem mondtad el, hogy mennyire nem akarod a Perzsa obszervatóriumok tételt húzni Asztronómiából, mert mindig összekevered Umar Hajjám munkásságát Fargániéval. Vizsga előtt eszembe jutottál, ezért még egyszer átolvastam, és sikerült pont azt kihúznom. Szerintem csak ezért kaphattam rá V-t, úgyhogy jövök neked eggyel! (Sajnálom, hogy neked már nem volt ilyen szerencséd!)
Naplózva

Lola Miller
Mardekár
*

« Válasz #17 Dátum: 2022. 07. 26. - 13:05:39 »
+1

Remélem szeretsz fogócskázni
Direkt követsz, ne is tagadd! Azért tudtál megcsípni a folyosón. Tudom, hogy ürügyet kerestél, amivel megvághatsz pár ponttal. Na, innentől jobban fogok vigyázni. De nem a kijárási tilalomra, csak arra, hogy ne találj meg olyan könnyen. Ipiapacs, Beth!  Puszi
Ja! És fogalmam sincs, ki írta fel lemoshatatlan vörös rúzzsal a fiúmosdó falára, hogy alkalmi partnereket keresel, de tényleg, micsoda galádság, Hugo biztos szöööörnyen pipa... Na szurkolok, remélem jelentkezett valami jó fogás is rá. kacsint

Naplózva

Nora Narek
Mardekár
*

A rendes lányok csendben sírnak

« Válasz #18 Dátum: 2022. 07. 27. - 16:07:19 »
+1

Nem lopom el a pasid
Te ballagni fogsz igaz? Hugo meg itt marad. A többi lány között akik imádják. Én nem fogom ellopni tőled, pusztán szakmai riválisomnak tekintem. Egyébként ha elmész terjeszthetem róla, hogy meleg? Mondjuk akkor meg a fiúktól kéne megvédenem.
Egyébként furcsa ruháid vannak. Adjak kölcsön egy divat magazint?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: