+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Eleonora Burke
| | | | |-+  Flight Of The Crow
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Flight Of The Crow  (Megtekintve 1406 alkalommal)

Eleonora Burke
Eltávozott karakter
*****


protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 02. 04. - 23:19:53 »
+2

To: Mr. O'Mara

Look out for a pretty little thing named
Elliot
If you see her tell her I'm coming
He better run






Két agyvérzés közt nem tudom mit csinál az ember, de őszintén szólva semmi kedvem nem volt ma a munkámhoz. Motivációt, pedig nem igen nyertem abból sem, ahogy Zach  minden egyes paksamétát, amivel  végzett, úgy vág az asztalhoz, mintha legalábbis kötelező lenne. Igazán értékelném, ha abbahagyná, és hagyna belesüppedni az önsajnálatba. Azt se venném rossz néven, hogy amikor az asztal túlsó feléről rám emeli jéghideg tekintetét, inkább rám mosolyogna. De nem ezt teszi, csak fintorog, és motyog valamit az orra alatt, míg én a halántékom masszírozásával próbálom tompítani a zsivajt a fejemben. Nem igazán tudtam koncentrálni, az előttem elterülő papírhalmazra, amik nevek, és terhelő bizonyítékok masszájává vált a szemem előtt.  Kész agyrém volt ez a mai nap, és legszívesebben elterültem volna az asztaon, akár egy nagy lusta macska.  Igazából pontosan erre is készültem, ahogy a fejemet megtámasztva a könyökömmel folyamatosan előre csúsztam, míg nem  elhevertem az asztalon.  Újabb papírköteg csattanás az asztalon, most már az eddiginél hangosabban töri meg a nyugalmat, amit csak pillanatok erejéig tettem magamévá.
Felemelem a fejemet, Zach már a asztal előtt áll, és úgy tartja a kezében a mappákat, mintha ő lenne maga Arthúr az excaliburral.   Felvont szemöldökkel nézek rá fel.
- Méltányolnám, ha most ezt nem csak úgy leejtenéd az asztalra, Zachariah.- szólítom meg a teljes nevén, lévén, hogy utálja, én meg utálom, mikor ezt csinálja, úgy gondoltam, ha már így állunk, akkor elveszem ebből a kis játékból a jussomat.
- Eleonora, én is méltányolnám, ha végre valamelyest önmagad lennél, és nem csak halovány árnyéka önmagadnak. Nem, tudom mi történt veled az éjszaka..- már-már felcsillan a szemem, és szóra nyitom a számat, de ő csak felemeli a mutató úját.- És nem is akarom tudni, mert az elmúlt egy órában, két ügy átnézésén sikerült magad átvergődnöd két : “Mintha a sátán olvasónaplóját olvasnám” között.
- De tényleg olyan volt.- védekezem, de újra felemeli a mutató ujját.
- Szóval most szépen haza mész, és kipihened az este fáradalmait, akármi is történt veled..amiről még mindig nem akarok beszámolót, mert számomra az lenne csak igazán ördögi. Veszel egy forró fürdőt, magadhoz veszel egy könyvet, és kikapcsolsz. Lehetőleg férfi társaság nélkül, mert tudjuk ugyebár, hogy abból mi lesz, és mi nem lesz. - kitol az iroda ajtaján, és becsapja utánam az ajtót.

***
Isten bizony úgy terveztem, hogy ha hoppanálok, akkor azt teszem amit Zach mondott. Az elhatározás esküszöm meg volt bennem, és minden erőfeszítésem benne van, ebben az elhatározásban. De azért nem minden nap érek haza arra, hogy valaki van a házamban. Mármint előfordult, de akkor tudom, hogy úgy hagytam el a házat, hogy volt valaki benne. De most ez nem így történt, hacsak nem túl meredekre sikerült az este.  Nagyon finom légies mozdulatokkal közelítem meg, a házamban  irodának kialakított részt. Amit ugyan nem védtem le bűbájjal, azonban a papírokat már annál inkább. Terhelő bizonyítékok sorával rendelkeztem, amiket nem ártott kicsit nagyobb odafigyeléssel elrejteni. Ha netalán tán, valaki elvisz egy papírt is találomra, sajnos szükséges vagyok hozzá én is, így ez mondhatni, mindenképp zsákutca volt. Persze amikor valaki hirtelen ötlettől vezérelve betör valahova, valószínű a szándéka, és a célja elvakítja attól, hogy ez nem lesz olyan könnyű.
Az ajtófélfánál megállok, hamar felismer, hogy ki is volt, aki profi mód átjutott a bűbájaimon. Persze némi félelem mocorgott bennem, hisz nem tudtam mire számíthatok tőle. De próba szerencse.
- Jó napot...- kezdek bele...ki az az elmeroggyant, aki köszön egy betörőnek?
- Mit keresünk Mr. O'Mara? Esetleg ha gondolja segíthetek is, kicsit jobban eligazodom mint maga, mert  azt hiszem ez az én házam. És úgy emlékszem, hogy magát nem hagytam benne. Szóval meg tudhatnám  ez a váratlan látogatás minek köszönhető? - habár tudtam jól mit keres...de gondoltam, ha már így is “intim viszonyba” keveredett a fiókjaimmal, belefér egy kis játékosság is. Óvatos mozdulattal  dőlök neki az ajtófélfának, csak semmi hirtelen mozdulat. Talán ha nem érzi rajtam, hogy fenyegető mozdulatokat teszek, akkor ő sem támad .
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 02. 07. - 10:36:01 »
+2

flight ●f the crow


Miss Burke
2002. február 25.

outfit

come closer
play with my chaos

Elbaszott egy világ ez, benne elbaszott életekkel és emberekkel. Egy voltam én is ezek közül a félresiklott szarságok közül. Egyszer voltam boldog és bánatos, egyszerre akartam és nem akartam… mintha az életem egy furcsa, dühös katyvasz volna, amit egy hatalmas kanállal valaki újra és újra megkavart. Nehéz volt elhinni, hogy én bárkinek is elég fontos lehetek, habár ideig-óráig mindig lefoglaltam másokat… de tudtam: ez sem tarthat sokáig. Akkor legalábbis semmiképpen, ha hagyom, hogy szarkavarók rondítsanak bele a helyzetbe. Akartam Miltont, de azt nem akartam, hogy bezárjon az Azkabanba, márpedig megfelelő bizonyítékkal, ezt megtehette volna. Ez persze a kisebbik gond volt amellett, hogy a hírnevét is tönkre tehette ez a dolog… hiszen a Szombati Boszorkány már lehozta, hogy együtt vagyunk – még ha nem is házasságban.
Zaklatottan bámultam magam a fürdőbszobában lógó tükörben. Remegő kézzel igazgattam a garbóm nyakát… nem mintha csinosak kellett volna lennem ahhoz, amire készültem. Kicsit előre dőltem, megtámaszkodtam a mosdó mellett, úgy néztem magamra. El kellett gondolkodnom, most megéri-e ekkora tetteket végrehajtanom, vagy az vár rám, mint az elmúlt években. Én tényleg bízni akartam, hinni abban, hogy a sötétség egyszer véget ér, ahogy a mérgező emberek szép lassan távol kerülnek tőlem. Csakhogy már túl sokat hittem s a szívem olyan mértékben sebzett volt, hogy már az érzett szerelem is ijesztő volt. Túl könnyen lettem szerelmes, túl hamar, és ezt sosem tudtam megállítani. Egy valami azonban hiányzott az előző alkalmakból, ami most megvolt: a biztonság. Ezért a biztonságért pedig nekem is tennem kellett azzal, hogy betörök és ellopom ennek az Eleonora Burke-nek minden papírját, ami csak velem kapcsolatos lehet. Gondolom alaposan beletúrta a múltamba, még akkor, amikor az eljárás tartott a melltűs eset kapcsán. Sok mindent nem találhatott… legalábbis ebben bíztam.
Hoppanálás, sétálás, mászás. Tudtam, hogy ez a feladat, mikor már a londoni otthonának falai előtt ácsorogva az utóbbi mindenképpen valós helyzetnek tűnt. Mászás. Ez nem az én világom volt, mióta a combom megsérült és az átokheg időről időre éreztette a hatását. A futás kellemetlen volt, a guggolás egyenesen fájdalmas… de a mászás. Az egy külön témakör. Azonban tolvajként az ember megtanulja, hogy nem szabad csak úgy behoppanálni idegen helykre. Egyrészt a mágia nem biztos, hogy engedi, ami az adott helyet védi, másrészt már olyan védelmi bűbájok is akadnak, amik egész egyszerűen széttépik az embert. Nem kockáztathattam.
Végig néztem a ház falát, s londoni épület lévén ugyebár ez is téglából volt. A régi elemek között megülő rések alkalmasak voltak a felkapaszkodásra és talán négy-öt évvel ezelőtt még nem is jelentett gondot. Most azonban, hiába volt a város építészete olyan kézenfekvő, tartottam az egésztől. Ennek persze nem csak az volt az oka, hogy a lábam sérült volt, hanem hogy lassan egy hete fel volt kötve a jobb karom egy komolyabb, mágikus sérülés miatt. A cél érdekében azonban mindenképpen meg kellett próbálkoznom azzal a bizonyos nehézséggel. Nem volt túl magas, de éppen elég ahhoz, hogy minimum fel kelljen tolnom magam az ablakik egyetlen erőteljesebb mozdulattal.
Egy pálcaintéssel nyitottam ki az ablakot, s mivel belülről nem érkezett méltatlankodó hang és úgy festett, nincs odabent senki, közelebb léptem a falhoz. A cipőm orrát bedugtam a legalsó mélyedésbe, ujjaimat egy fentebbibe. Egyetlen erős lökés kellett, hogy a párkánynál találjam magam, majd ott felhúzva maga, szószerint beessek a helyiségbe. Iszonyatos fájdalom volt, amit éreztem belenyilallni a lábamba. Össze kellett szorítanom a fogaimat, hosszan fújni ki a levegőt, hogy ne kiálltsak fel.
Gyújtsd fel a francba az egészet inkább… A sötét hang mordult bennem, s mennyire igaza volt. Csakhogy én nem akartam feltűnő lenni… bizony éppen én, aki amúgy marha feltűnő és ki is használja, ám ez most nem volt terítéken. A gondolataim zaklatottan kavarogtak, ahogy nagy nehezen felhúztam magam az asztal szélét fogva… ezt érdemlem. Ezt a fájdalmat, ami ott dolgozott bennem, hogy egy kicsit emlékeztessen mi vagyok valójában s hogy nem kéne álmokat kergetnem. Még mindig remegett a kezem, közel álltam ahhoz, hogy utolérjen egy pánikroham, mintha nem is profi tolvaj lennék. Egyszerűen most nem az volt, hanem valaki, aki túl sokat veszíthet.
Remegő kézzel nyúltam a fiókokhoz. Csak kutattam, mintha olyan könnyű lenne kézre keríteni egy aktát, amit minden bizonnyal ezer bűbáj véd… igen, éreztem a levegőben, éreztem mindenhol, ahogy dolgozott, hogy elrejtsen előlem valamit. Nem volt elég erős ahhoz, hogy megakadályozzon bármiben, de elég bosszantó, hogy sok időbe kerüljön. Nem volt vesztegetni való időm azonban, gyorsan akartam pontot tenni ennek az egésznek a végére. Elővettem a pálcámat és rászegeztem az asztalra: – Akkor jöjjön a tűz… – motyogtam, majd megböktem a papírt. Azonban még mielőtt bármiféle varázslatot elmormoghattam volna, nyílt az ajtó.
A jó büdös picsába, O’Mara! – A hang mordult bennem, a pálcát viszont előre szegeztem, ahogy ezer meg ezer gondolat futott végig az elmémben: kábítás, emléktörlés… gyors távozás. Ezek voltak a specialitásaim. Csakhogy, aki megjelent egyenesen a protektor volt, nem valami ragszolgája… ez pedig, hogy is mondjam, izgalommal fűszerezte a helyzetet. Ajkaim félmosolyra húzódtak, ahogy az adrenalin erős lökettel szántott végig a testemen.
– Jó napot… – köszönt, amire majdnem felröhögtem. Hát igen… „cuki.” Mármint a legtöbben valami olyasmit dörgölnének az orrom alá, hogy: „Állj, vagy rád küldök egy átkot!” vagy: „Te mocskos tolvaj!” A jó napot viszont abnormális egyszerűséggel csengett.
– Mit keresünk Mr. O'Mara? Esetleg ha gondolja segíthetek is, kicsit jobban eligazodom mint maga, mert  azt hiszem ez az én házam. És úgy emlékszem, hogy magát nem hagytam benne. Szóval meg tudhatnám  ez a váratlan látogatás minek köszönhető? – Kérdezte, mire felvontam a szemöldököm. Hát azért nem volt olyan nehéz rájönni, hogy mit keresek, miután orrba-szájba zsarolgat azzal, hogy tönkretesz engem és Miltont. Majdnem biztos voltam benne, hogy ez is csak a játék része.
Nem mozdultam. Az ügyetlenebb, balkezem a pálcát szorongatta még mindig felé tartva. Csakhogy nem támadtam. A varázslat túl egyértelmű.
Ha már eligazítani akarsz, cica, akkor mondd meg szépen, hogy miért éri meg neked beleköpni az én levesembe? – biccentettem oldalra a fejemet, mint egy kíváncsi kisfiú, mellőzve mindenféle tiszteletet. Nem. Nem barátkozni jöttem és határozottan nem állt szándékomban vele elcseverészni.
Az egy dolog, hogy engem be akarsz sározni… de nem fogom hagyni, hogy Miltont tönkre tedd. – Közöltem egyszerűen és a fejemmel az íróasztal felé böktem. – Ide a bizonyítékokkal. – Tettem hozzá, bár a hangom továbbra is lágy volt, nem fenyegető.


Naplózva


Eleonora Burke
Eltávozott karakter
*****


protektor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 03. 04. - 21:57:35 »
+1

To: Mr. O'Mara

Look out for a pretty little thing named
Elliot
If you see her tell her I'm coming
He better run





Sok mindennel kellett már megküzdenem életemben.  Mégis a legnehezebb feladat még előttem állt, hogy önmagammal épp úgy megvívjam a csatáimat, ahogy mással tenném jogi keretek közt. Ehhez viszont kellett volna elég lelkierő, és valaki aki jól seggbe rugdos néha napján, hogy ugyan ébredjek már fel a rózsaszín ködből. Valahogy mégis az agyam egy része, szerette ezt a lehető legmélyebb fiókba eltenni, ahonnan aztán úgy sem halászom elő, mert minek azt. Néha napján így is felmerült bennem a kérdés, hogy mi van ha rossz ember vagyok? Mi van ha mégsem a jóért küzdők? Mi van ha a jónak nincs létjogosultsága ebben a világban?  A felmerülő kérdések igen csak nyugtalanítottak ezeken a napokon, amikor túl sok időm volt gondolkodni. Ilyenkor a lelkemre telepedett az össze rossz döntésem, ami miatt szenvedett valaki, és nyomasztó súlyként terhelte a szívemet, emlékeztetve arra, hogy bizony én sem vagyok fedhetetlen. Sőt.. Nem szeretem az ilyen napokat, azért is temetkeztem általában a munkába, vagy valami egészen mással foglaltam el magamat. De egy pillanatig sem hagyhattam magamnak, egy lélegzet vételnyi szünetet sem, mert túl sok minden tódult az elmémbe, és köztük volt Reginald is, aki csak még inkább összekuszált mindent.  Így igyekeztem elkerülni, hogy egyedül maradjak a gondolataimmal, és azoknak terhelő súlyaival, amikkel nem tudtam, vagy nem akartam megbirkózni. Valójában nem tudtam, melyik áll fent esetemben, de mindegyik ugyanoda vezetett vissza, a szembesítéshez, amihez nem volt se kedvem, sem pedig energiám.  Őszintén fáradt is voltam, hogy bármilyen épp gondolat is elejétől- végéig megszülethessen a fejemben. Látványosan szenvedtem a dolog visszásságától, ami múlt éjszaka még jó ötletnek tűnt, ma viszont  csak annak az emléke, hogy miért is lüktet ennyire a fejem. Jelen helyzetben elvárható lenne, hogy legalább  valaki megmasszírozza a fejemet, de mivel ez a saját hülyeségem volt, így senki sem sajnál meg. Ráadásul, egyetlen erős férfi kézzel voltam hajlandó beérni, ő pedig minden bizonnyal, még a kezemhez is csak akkor érne, ha nagyon, de nagyon muszáj. Így mikor már azt hinném, hogy végül is nyugodtam belefulladhatok egyedül a kádba, ha esetleg túl tolnám “véletlen” az aspirint, az irodámból kiszűrődő zajok erre egészen erősen rácáfolnak. Igazából tudom, hogy jelen helyzetben ildomos lenne legalább megijedni, vagy valami ahhoz hasonlatos reakciót produkálni. Mégsem ér, olyan váratlanul a dolog, tekintve, hogy elég gyatra védőbűbájjal láttam el a házat, ez annyira nem meglepő. Kíváncsiságom pedig jobban éledezni kezd, hogy ki borja-fia tört be hozzám. Kié lesz az a szempár, akivel esetleg a vádlottak padján szemeztem egykoron. Mert más miatt, miért pont az irodámban kutakodna. Nem  tartottam értékesebb holmit odabent, feleslegesnek tartottam, sőt van egy egész ronda fotelem, ami  kicsit rontott is az összhatáson. Ha alaposabban szemügyre vette az ember. De annyira kötődtem, ahhoz az ülő alkalmatossághoz, mint a kutyáimhoz. Akik minden bizonnyal az igazak álmát alusszák, és csak akkor ébrednek fel, ha éppen nyílik a hűtő ajtó. Ha valaki megbecsteleníti éppen a házat, az nem éppen zavarja meg őket..elképzelhető, hogy ezek a tompa alapzajok, még meditatív zsongásként hatnak rájuk. Kíváncsiságom hajthatatlanul, próbált nem éppen a jobb belátásra sarkalni, és igazából arra jutottam, hogy ugyan mi baj lehet, azon kívül, hogy esetleg kinyírnak? Kétszer megölni úgy sem tud. A látvány ami fogadott, nem lepett meg, mert a sejtéseim, ha még csak részben is, de beigazolódtak. Nem, mintha nagy talány lett volna dolog. De ha már így álltunk, és hívatlan vendégemben megismerhettem, egy ismerőst is, végül s miért ne lennék vele kedves?
-Cica...- ismétlem kuncogva a megszólítást, majd magam elé emelem a kezeimet, jelezve, hogy én ugyan nem fogok pálcát rántani az biztos. Bár, amiről elkezd beszélni, az már egészen felkelti a kíváncsiságomat, már csak azért is, mert emlékeim szerint, az ügyről hamar levettem a mancsaimat, és nem is akartam, mélyebben belekontárkodni.  Némi zavar ül ki az arcomra, de próbálom rendezni vonásaimat, mégis egy bizonyos ponton, mégis zavart ez az egész. Ha nem én voltam..akkor, csak az lehetett, aki mostanság túl sok szerepet vállalt az életemben, és ezek szerint már az én szerepet is átvette.
- Amúgy gratulálok a frigyre lépéshez, Mr. O'Mara.- jegyezem meg mosolyogva, még mindig az ajtófélfának támaszkodva. Nem tűnt beszámíthatónak, főleg hogy a pálcát úgy szorongatta, mintha legalábbis valamire valóban készülne, de ha ez így van akkor már rég történt volna valami.
- Igazából nem igazán emlékszem, hogy ez szerepelt volna a szándékaim közt.- rázom meg a fejemet Milton említésére, meg igazából az sem volt igaz, hogy őt be akartam volna sározni. Amikor a kezembe került az ügy, talán Pearson, az én drágalátos főnököm akarta elterelni a figyelmemet, egy sokkal lényegesebb ügyről, amit ő inkább szívesen eltussolt volna, mintsem nekiment volna a dolgoknak. Pearson már csak ilyen volt, mindig oda húzott, ahol érdekeltségei voltak. Talán nekem át kéne vennem eme gáláns vonást, egészen divatos kezd lenni a Minisztériumi dolgozók körében.
- Jobbra a negyedik fiók, viszont le van védve bűbájjal, azt meg nem hinném, hogy fel tudja törni. Habár ügyes fiúnak látszik, nem akarom alábecsülni a képességeit. De ha megengedi..hogy odamenjek..talán még olyan irányt vet a a beszélgetés, amiből mindketten jól kijövünk.- mosolyodok el biztatóan. Közben pedig a testtartását is megfigyelem, fájdalmai voltak, legalábbis a merev tartásából erre tudtam következtetni.
- Tudom, ez már így is elég fura.- kezdek bele a mondókámba.
- De nem akar leülni inkább? Rajtam hagyhatja a pálcáját, ha az jobbna megnyugtatja..csak..- nem tudom mit mondaj, ez egy betörő Nora, nem pátyolgatnikéne.


Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 03. 11. - 15:17:23 »
+1

flight ●f the crow


Miss Burke
2002. február 25.

outfit

come closer
play with my chaos

A pálca, amit a kezemben szorongattam inkább védelmi célokat szolgált, semmint, hogy bármiféle agressziót mutassak az irányába. Egyelőre nem volt okom támadni, de ha megpróbált volna lefegyverezni már készenlétben várakozott a nyelvem hegyén egy Dormito, hogy azzal kényszerítsem az álmok világába, ezáltal pedig meg is menekülhessek innen… nyilván miután felgyújtottam az íróasztalát. Olyan papírok voltak nála, amik nem csak engem, de minden bizonnyal Gabrielt is igen csak bajba sodorhatták volna. Ezt nem hagyhattam.
– Amúgy gratulálok a frigyre lépéshez, Mr. O'Mara.
Mordultam egyet.
Ez a hülye Vitrol mindenkivel elhitette, hogy újabb házasság áll a „listámon.” A listámon, amit lényegében éppen maga Rita talált ki azzal, hogy az egyik Esti Prófétában a hódításaimnak csinált különkiadást. A háromnegyede nem volt igaz, habár túl sok emberrel feküdtem le, ezt még én magam is elismerem. Csakhogy sem Fernandoval, sem Gustaffal nem bújtam ágyba, habár élveztem volna határozottan a helyzetet… a dolog nem alakult így, őket meg végképp nem akartam szar helyzetbe hozni. Arról nem is beszélve, hogy a Miltonnal való kapcsolatom sem épp valószínű, hogy házassággal fog végződni, hiába élném bele magam máris szívem szerint.
Nem vagyok házas. – Közöltem hűvösen. De nem is ezért jöttem ide, semmi köze nem volt ennek a nőnek a magánéletemhez azon kívül, hogy éppen két kézzel akart beletúrni. Magamtól is képes vagyok tönkre tenni ezt a kapcsolatot, nem kell asszisztencia hozzá. Engem ismerve, csak idő kérdése, mikor leszek megint elhagyva. És akkor mi lesz? Semmi. Csak hagyjanak szépen békén mindannyian, akinek valamiért mocskosul fontos az, hogy éppen kivel és miért szexelek.
– Igazából nem igazán emlékszem, hogy ez szerepelt volna a szándékaim közt.
Hogy mi van? Ez a kérdés ült meg a tekintetemben, ahogy ránéztem. Akkor mégis miféle szándékkal fenyegetett volna meg? Talán Nat Forestet akarja tönkre tenni? Vagy mi a franc ez a játszadozás… ehhez én túl fáradt voltam, ráadásul a sérült kezem is, amit saját sálammal kötöttem fel, lüktetett a fájdalomtól.
– Jobbra a negyedik fiók, viszont le van védve bűbájjal, azt meg nem hinném, hogy fel tudja törni. Habár ügyes fiúnak látszik, nem akarom alábecsülni a képességeit. De ha megengedi..hogy odamenjek..talán még olyan irányt vet a a beszélgetés, amiből mindketten jól kijövünk. – Mosolyodott el. Ennyire azért nem nézhet hülyének. Sok mindent láttam én már és az ilyesmi sosem sült el jól.
Na persze! – Emeltem kicsit feljebb a pálcámat, jelezve, hogy meg ne mozduljon. Nem. Nagyon nem kellett volna közelebb lépnie és még jobban felbőszítenie, de ezt nagyjából ő is sejhette, ha csak megnézte jobban magának a tartást, amivel álltam az asztal mellett. Olyan voltam, mint egy anyatigris, aki félti a kicsinyét… csakhogy én nem azt féltettem, hanem a páromat, aki nem érdemel ilyesmit.
– Tudom, ez már így is elég fura. – Kezdte, én pedig csak sóhajtottam egyet. Mit akar úgy mégis? Hogy majd elkezdjünk cseverészni? Nem ismert eléggé, pedig az újságok nem írtak olyan hülyeséget. Marha veszélyes tudok lenni, ha szükséges és vele szemben fennállt az esély, hogy nagyon is az. – De nem akar leülni inkább? Rajtam hagyhatja a pálcáját, ha az jobbna megnyugtatja..csak.
Megköszörültem a torkomat. Nagyon is jól esett volna leülni, sokféle behatás érte mostanában a testemet. Átkok, csapdák, egyéb sérülések, túlsok szex… amikről ennek a nőnek még csak fogalma sem lehet. Így hát, nagy nehezen lehuppantam az íróasztal mögötti székbe és úgy szegeztem rá a pálcámat.
Kiváló ötlet. – Jelentettem ki gúnyos vigyorral és kihúztam magam kicsit, hogy ne tűnjek annyira kimerültnek, mint amilyen valójában voltam. Túl sok minden ért… de tényleg. Az elmúlt félévet legalább olyan érzelmi és egyéb hullámvölgyben életem meg, mint Nathaniel Forest elhagyását. Pihennem kellett volna. Nem csak fizikális értelemben, hanem mentálisan is. – És most csicseregj, madárka… miért is vannak neked papírjaid rólam? És mihez akarsz velük kezdeni?
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 03. 11. - 18:10:26
Az oldal 0.058 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.