+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Dorian Belby
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Dorian Belby  (Megtekintve 3768 alkalommal)

Dorian Belby
Tanár
*****


Átváltoztatástan tanár

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 09. 10. - 14:34:27 »
+1

Szomorúbb vagyok a parti fűznél
és szép szavakkal szeretlek mégis




pedig te szebb vagy a százszorszépnél
és az egyszerűbbnél is egyszerűbb.

Kód:
[center][font=Georgia][size=12pt][i][color=#2e856e]honnan ismerlek[/i][/size]
[color=#626262]fejtsd ki!
Naplózva

Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 11. 15. - 18:15:45 »
+2

Igen, az a bizonyos vörös
ÖÖööö... nem volt szándékos! De tényleg! Nem akartam önre nyitni a szertárat, meg arra a szőke nőre sem, akinek a nyakát csókolgatta, és nem, nem szándékosan bámultam magukat, csak ugye le voltam döbbenve. Nem, nem mondtam el senkinek, és kérem, ne csapasson ki.
Naplózva


Sebastian Bates
Eltávozott karakter
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2020. 11. 23. - 15:41:53 »
+1

sajnálom a cipőjét!
Belby professzor, én annyira szégyellem magam. Nem akartam, de komolyan! Egyszerűen csak felkavarodott a gyomrom és jött az öklendezés... Maga csak rosszkor érkezett. Azért köszönöm, hogy nem vont le pontot és természetesen kárpótolom egy újabb pár cipővel.
Naplózva


Deliah Beckett
Eltávozott karakter
*****


A Könyvkereskedő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 01. 04. - 18:24:57 »
+1

második esély
Azt gondoltam, hogy Leon után soha többé nem leszek majd szerelmes, soha nem engedek majd senkit közel újra és azt képzeltem minden erőmmel fogom védelmezni a keserves évek alatt megforrasztott szívem, ha valaki harcba szállna érte... Aztán beléptem a roxforti irodád ajtaján és minden meggyőződésem mintha elpárolgott volna az almáspite ízű tea fahéjas illatával együtt. Egy váratlan, meg sem érdemelt új fejezetet nyitottál az életemben, egy olyan Deliaht csalogatva elő, aki sosem mertem korábban lenni, akire magam sem ismerek rá.

A legjobb dolog vagy ami 2001-ben történt velem, hiszen annyi mindent kaptam tőled:
egy igazi otthont, egy csodálatos társat és egy jövőt, amitől már nem kell félnem.
Szeretlek.
Naplózva


"There's a light in all of us trying to get free"

Sage Bolton
Tanár
*****


Rúnaismeret és Alkímia professzor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2021. 07. 10. - 14:39:48 »
+1

a prof
Belby professzor, talán van közöttünk néhány év és talán nem én vagyok a legszigorúbb oktató a Roxfortban, mégiscsak többet tanítottam itt, mint maga. Szóval kérem, ha valamiről véleményt formálok, ne hurrogjon le, mint valami ostoba kölyköt! Köszönöm!
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 08. 11. - 09:11:59 »
+1

régi szomszéd
Mizu Roxmortsban? Te ott maradtál? Nem hallottam rólad január óta. Persze valamikor azután léptem le a faluból és próbáltam új életet kezdeni. Del sütjén nem híztál még meg nagyon? Istenieket süt, de lássuk be, az a rengeteg cukor és liszt a magadfajta hízékony alakatnak nem a legjobb.
Naplózva


Sebastian Bates
Eltávozott karakter
*****


V. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2021. 08. 14. - 16:30:57 »
+1

nem repültünk szőnyegen!
Belby professzor, esküszöm, hogy az nem egy repülőszőnyeg volt. Kizárt dolog, hogy az lett volna... igazából csak egy kicsit elnéztük az órát Elizabeth-tel és azért késtünk annyit a takarodó után. Tudja, milyen Alexandria, az a sok kultúra csak úgy beszippantja az embert. De tényleg sokat tanultunk belőle.
Naplózva


Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2021. 08. 15. - 17:40:45 »
+1

Ismer mást is a szigorúan bámuláson kívül?
Szóval, Pollyan! Hívhatom Pollynak?
Viccet félre téve, komolyan mi ez a hülye fej? Muszáj volt megpróbálnom vigyort varázsolni a fejére, szóval bocs a röhögő bűbájért. de esküszöm feldobta vele azt az unalmas tanári értekezletet.
Naplózva


Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 02. 05. - 23:31:20 »
+1

 kis huncut
Mindketten tudjuk, hogy jó választ adtam, mégis egy csomó pontot levont. Szóval ez eléggé átlátszó, és cikis, hogy előítéletei vannak velem szemben. Szóval az nem tetszik, ahogy beszélek? Az akcentus zavarja vagy a képem színe? Vagy esetleg a szép vágású szemeim miatt pikkel rám? Nem én tehetek róla, hogy nem olyanok, mint a puccos sápadt népeké, akik meg úgy beszélnek, mintha egy vaskos és ősrégi irodalomkönyvből szöktek volna. Nem mintha érdekelne a hülye pontverseny, nem vagyok óvodás, szóval nincs harag a levonás miatt. Máskor is nyugodtan büntessen csak meg, főleg az édeskettes büntimunkával, ami alatt végig pofátlanul stírölhettem. Azzal jóvá is tette. Én is tíz pontot mondanék, tanár úr... A csajok majd megpukkadtak, olyan irígyek voltak, szóval köszike, megyek máskor is.  Puszi

Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 05. 07. - 15:51:33
Az oldal 0.375 másodperc alatt készült el 37 lekéréssel.