+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Summer Feryll
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Summer Feryll  (Megtekintve 578 alkalommal)

Summer Feryll
Eltávozott karakter
*****


Falra firkált köd vagyok

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 09. 03. - 17:45:42 »
+1

SUMMER FERYLL



darker than black


így ejtsd a nevet || szummer ferll
nem ||
kor || 21
vér || arany
foglalkozás || tanuló a Godrikon, egyébként egy édességboltban dolgozik... És néha nasol..
funkció ||Aiden Frasar által meggyilkolt Charles Feryll lánya.


A múlt


2001 március
Rászáradt egy kissé a vér. Vörös körmeimmel kapargatom, bár tudom, hogy hasztalan. A vért még varázslattal sem lehet teljesen eltüntetni. A tekintetem azonban a dróthuzalra tapad, miközben az orromban érzem megint a halál szagát.
Pontosan úgy, mint aznap.

1994 július
Csak egy lövés volt.
És mindent beterített az a szag. A kéz ami odébb rántott, elvesztette az erejét, és lesiklott a vállamról, de én nem láttam semmit. Valami furcsa homályosa terített be. A lövés hangja mindent betöltött, a fülem zúgott tőle, az arcom pedig nedves volt valami nyálkás darabkáktól, amit csak utólag értettem meg, hogy az anyám agya volt.
A fülemből szivárgott a vér, vékony csíkban, de az szinte semmi. Semmi volt ahhoz képest ami anyám élettelen teste alatt csordogált. Én pedig úgy bámultam a vörös tincseit a megroncsolt koponyát, a vért, hogy nem is láttam igazán. Nem értettem mi történt, hiszen mi csak fagyizni akartunk. Nem volt bajunk a varázstalanokkal, de aznap minden megváltozott.
Az a két férfi a semmiből rontott elő, és az indokolatlan lövöldözés közben kiszúrtak minket. Látták, hogy mi gazdagabbak voltunk? Vagy csak ránk esett a választásuk? Nem tudom. Csak azt hogy előbb engem akartak, de anya elrántott. És meghalt. Én pedig belezuhantam a sötétbe, amit mindig is gyűlöltem.
Ahogy apám is.
A családom bosszúálló típus volt mindig is. És aznap apa nem csak a muglikra esküdött bosszút. Hanem az egész világra. Pedig ő jó ember volt.
Csak ezt mindenki elfelejtette.
De aznap, azon a fülledt nyári délutánon, a bálnák énekén túl ő sötétebb lett a feketénél.

2001 március
Gondolkozhatnék azon, mit tett, amiért ilyen halált érdemelt. Megfojtottad egy dróttal, nem adva meg neki semmilyen emberséget. De nem teszem. Mert csak az események végét látom.
A szeme, fennakdva a plafont bámulja, szürkén, miközben minden légypiszok és lárva tarkítja. Ha olyan halált érdemelünk, amilyen életet éltünk, kezdetek én is gondolkozni, milyen lesz az enyém.
A szövetkabátom zsebébe süllyesztem a drótot, amin apám vére van, és lassan felkászálódok a félhomályba burkolózott üres épület mocskos padlójáról.
Azt hiszed most biztonságban vagy. Azt hiszed nem ér el téged a keleti szél forró lángja. Azt hiszed senki se tudja mit tettél ezen a helyen.
De én tudom.
- Meg fogom keresni apa. Megígérem.
És hamarosan mindent meg fogok rólad tudni. Azért, hogy megöljelek.
Mert most már én is sötétebb lettem a feketénél.





Jellem
Olyan, mint a kígyó. Egyesek számára lenyűgöző, mások félnek tőle. Csendes megfigyelő, aki bármelyik pillanatban támadni tud, ha fenyegetést érzékel, és ennek köszönhetően veszélyes is.
Megszerzi minden áron azt, amit akar, mert erre nevelték, hogy ő mindent megérdemelhet. Nem fogadja el, ha nem kapja meg meg amit kiszemelt magának, addig hajt, amíg meg nem szerzi. Alapvetően kellemes társaság, kedves, barátságos és nyílt másokkal. Minden közegben otthonosan mozog, jól bánik a szavakkal, mondhatni egy igazi társasági pillangó, és élvezi is, hogy a figyelem központjában van. Kedves azokkal akik vele is, ám az ellenségeivel kegyetlen. Olyan ember, aki sosem felejt, és ha valaki megsérti - ami általában inkább nehéz, mint könnyű - azon bosszút áll. Amíg be nem teljesíti a bosszúját, addig pedig nem áll le. Nem gyűlöl meg senkit... Ok nélkül nem, de ha az illető rászolgál szembe kell néznie a haragjával.
Ravasz és eszes, fejlett logikai képességekkel rendelkezik, így nem könnyű átverni. Nem csapat játékos, magányosan szeret dolgozni.



Külsőségek
szemszín || barna
hajszín || barna, ám nyáron, ha a nap kiszívja kissé vörösesbarna.
kinézet || Ha jobban megfigyeli az ember, a vonásaiban megtalálhatja a nemesi származásának maradékát. Kecses, kifinomult mozdulatai vannak, de mégsem merevek. Ügyel arra, hogy jól öltözött legyen, és bár nem jár méregdrága ruhákban, a családi vagyon elvesztésében, igyekszik egy igényes színvonalat megtartani.
 


Kapcsolatok
Charles Feryll lánya.
Aiden Frasar ellensége.



Azt beszélik…
…hogy az apja több ártatlan ember életét kioltotta, és halálfaló volt.
…hogy a családi vagyont az apja miatt kobozták el.
…hogy ő belebolondult egy gyilkos felkutatásába, aki lehet nem is létezik.




Egyéb
avialany || Daiane Meneghel
Animágus


Naplózva

Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 09. 03. - 18:20:28 »
+1

Kedves Summer!

Kétszer is borzalmas tragédia ért... olyan fajta, amelyet soha nem lehet elfelejteni. Mindkét szülődet láttad holtan, pedig az embernek a családja az egyik legfontosabb dolog a világon, az, ami mindig biztonságot kéne, hogy adjon... Ez a fájdalom biztos vagyok benne, hogy leírhatatlan. Nem kételkedem benne, hogy nagyon izgalmas játékokat fogunk tőled látni, így tehát egyértelműen, az előtörténetedet...




Gratulálok!
Az eligazító-pm hamarosan érkezik.
Sok kalandot és izgalmat kívánok!


Avery

Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 30. - 08:40:32
Az oldal 0.137 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.