+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Jasper Flynn (Moderátor: Jasper Flynn)
| | | | |-+  gyűrött pergamendarabok
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: gyűrött pergamendarabok  (Megtekintve 93 alkalommal)

Jasper Flynn
[Topiktulaj]

"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 06. 22. - 07:59:24 »
+1

levelezéseim

Naplózva

Jasper Flynn
[Topiktulaj]

"Flynn"

« Válasz #1 Dátum: 2021. 06. 22. - 08:04:05 »
+2

Egy levél a pihen a kollégiumi asztal fiókjában, arra vár, hogy elküldjék.

Sophie,

Az elmúlt hónapok varázslatosak voltak, vicceses és szórakoztatóak. Imádtam minden percet, amit veled tölthettem, még akkor is, ha titokban féltem a furkásztól, vagy éppen attól, hogy majd visszautasítasz. Belegondolni sem mertem, hogy valakit még kedvelhetek ennyire... és, hogy te meg én tényleg működhetünk. De működünk, nagyon is! Most már bátran ki merem állítani, hogy te vagy a mindenem és szeretném, ha együtt töltenénk az elkövetkezdenő éveinket, akár a Hertfordshire-ben készülő lakásban, akár máshol. Ahová temész, oda megyek én is.
Sosem mondtam még ki, mert féltem, de: szeretlek.

J.

Naplózva

Jasper Flynn
[Topiktulaj]

"Flynn"

« Válasz #2 Dátum: 2021. 06. 30. - 19:06:29 »
+2

Nyuszis képeslap, Aiden James Fraser részére a Hamutartóba,
2002. július 18.

Fraser!
Eljöttünk erre a nyulas szigetre Japánban. Tudod, annyi kis nyuszi ugrál itt, hogy mindjárt te jutottál eszembe, meg te házi Nyulad. Remélem nem gyötörted még el szerencsétlen! Ha még is, akkor megérdemel egy utat ide, a fajtársai közé.
Remélem, minden oké veled,

J.

Naplózva

Jasper Flynn
[Topiktulaj]

"Flynn"

« Válasz #3 Dátum: 2021. 07. 06. - 15:03:40 »
+1

Benjamin,

Találtam Japánban valami elképesztően fura dolgot. De küldök neked egy darabot belőle, azt mondják, hogy a csoki Frasert kész bűn megenni, de Sophie már leharapta a fejedet. Szóval remélem neked is annyira fog ízleni, mint neki. Furcsa, hogy édességeket készítenek kviddicsjátékosokból, nem?
Ne ess le a seprűről!

J.
Naplózva

Jasper Flynn
[Topiktulaj]

"Flynn"

« Válasz #4 Dátum: 2021. 07. 07. - 10:12:47 »
+1

Furcsa macskás képeslap, Benjamin Fraser részére a Fraser házba,
2002. július 22.

Szia Ben,
A csoki figura mellé ezt is mellékelni akartam. Kicsit elfelejtettem, tudod azér,t mert a barátnőmmel nagyon jól megvagyok és eltereli a figyelmem... Így viszont, hogy elfelejtettem, külön kapod meg. Furcsa macskás cucc, lehet, hogy a te cicád is egy macskadémon. Szerintem el kéne rajta gondolkodnod.
Amúgy élek, sok itt a halas íz.

J.
Naplózva

Jasper Flynn
[Topiktulaj]

"Flynn"

« Válasz #5 Dátum: 2021. 07. 08. - 08:57:56 »
+2

Egy Benjamin Fraser csokifigura van mellékelve a levél mellé. Valaki láthatóan áthúzta a Benjamin nevet és Aident írt fölé.

Fraser,

Egy kis meglepetés. Remélem ízlni fogsz saját magadnak... és adj belőle Elliotnak, jó? Szerintem ő nagyon is értékelné, mindig is jobb ízlése volt, mint neked. Egyébként még mindig élek, ne is aggódj értem, vagy valami. Nem faltak fel az óriás nyulak ezen a baromira ijesztő szigeten. Na mindegy! Legalább Sophie elvan.
Pás,
J.

Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: