+  Roxfort RPG
|-+  2003/2004-es tanév
| |-+  A Királyság egyéb részei
| | |-+  Skócia
| | | |-+  Plockton
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Plockton  (Megtekintve 1137 alkalommal)

Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2023. 01. 09. - 14:12:09 »
+1

"Talált tenger"

Jasper
(2003. október 6-11.)
Ruci

Arcodon párna
Ringó csónak a szobád
Karcsú pohárba töltve az óceán



Minden olyan kellemesen idillikus itt, és az egészben az a lejobb, hogy a ketőnké. Ritkán jutottunk el mostanában közösen bárhová, így ezt még így is nagyra értékeltem, az eg, hogy ez volt a nászút, még csak emelt is a dolgok varázsán. MÉg akkor is, hogy ha éppen egy varázsbarlangot készültünk éppen meglátogatni. Lehetne ennél tökéletesebb, és jobb valami? Szinte már nem is nagyon gondoltam szegény Teddyre sem, csak reméltem, hogy ő is boldog valakivel, valahol. Jasper lett nekem a tökéletes társ, aki mellett olyan nagyon boldog voltam.
A vidéki hangulat nagyon különleges, városhoz voltam szokva, bár ahol éltem régen, nem volt egy London, de anynira vidék sem. Szép a látvány, a különleges hangulat, és elképzelem, hogy egyszer valami ilyen helyen letelepedünk egy kicsit később. Roantikus lett volna, és Jasperhez valahogy egy ilyen hely annyira jól illett. Együtt állunk meg, hogy belemerüljünk ebbe a természeti szépségbe, ami egy festménynek is tökéletesen elmenne, annyira művészi a látvány. Élvezem a közös, csendes nézelődést, és még csak el se bénázom, kivételesen, és a puszijától csak még jobban odavagyok. Hogy lehet Jasper enynire tökéletes? Menten el fogok olvadni, tuti, hogy egyszer csak egy boldog olvadt massza leszek a karjai között.
– Ez a látvány tud gyógyítani - teszi hozzá olyan szexi medimágusos hangon, én meg csak elviygorodom rá. Menő, amior olyan... medimágusos. Meg Jasperes. Jasper menő, nagyon is. Szívesen bújnék hozzá, akár az idők végezetéig is, de vár minket a barlang, ahol csak kitör beőlem a szeretet roham. Szóval megölelgetem és egészen belenyomom az arcom a mellkasába, hogy érezzem a kellemes illatát, és a gyengéd cirógatását.
– Én is szeretlek… - válaszolja, én meg csak belemoslygom a ruhájába, hogy elhúzódva tudjunk tovább sétálni, ahol van egy szép tó, amiből csak úgy árad a kellemes dallam. Lehet inkább a szívem dalol? Jó, ez monjduk elég béna gondolat, Sophie, ne legyél már ennyire gyerekes.
Igyekzem bemuttakozni a lénynek, olyan illedelmesen, miközben Jasper karon ragad, mert képes lennék belefejelni a vízbe. Nem értek a lényekhez anynira, az LLG-ből nem sok minden maradt meg, csak azok a tüzes, furcsa rákok.
– Óvatosan… Nem is tudjuk mi ez. - Ezzel egyet értek teljesen.
- Jó, igazad van, de legyünk barátsgosak - értek vele egyet. Nem akarok a helyi újság címlapján szerepelni úgy, hogy megevett két embert a nászútján egy... valami. Brrr. De nem halunk meg, a lény alámerül a vízbe, és tovább énekel. Kellemes melegség árad szét bennem, és csak sóhajtani tudok tőle.
– Már értem, miért tartják romantikusnak ezt a helyet… - szólal meg mellettem Jasper, én meg bólinto is hozzá. Odahajolok, hogy hossza san meg tudjam csókolni, és kicsit beletúrok a szőke fürtjeibe is.
- Ez életem legszebb napja - dünnyögöm a csókba nagy egyetértésben, és valahogy minden olyan túl tökéletesek is tűnt.

KÖSZÖNÖM SZÉPEN A JÁTÉKOT!
A HELYSZÍN SZABAD!
Naplózva

Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 04. 20. - 23:02:47
Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.