+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Amelia Evans
| | | | |-+  A szó elszáll..
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: A szó elszáll..  (Megtekintve 1178 alkalommal)

Amelia Evans
Eltávozott karakter
*****


Paso Doble

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 05. 22. - 22:20:56 »
0


Leveleim magamtól, magamnak.
Naplózva


Amelia Evans
Eltávozott karakter
*****


Paso Doble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 05. 22. - 22:48:37 »
+1

Mások naplót, én levelet írok. Másnak? Nem, magamnak. Kis dobozba gyűjtöm őket és tudom, hogy ha néhány év múlva előveszem a kis leveleimet majd jót mosolygok rajtuk és kedves érzések lesznek bennem a ládikóval kapcsolatba. Biztonságosabb mint egy napló, hiszen ehhez kulcs is van és a mágia segítsége miatt ékszeresládikónak látszik, egyik legjobb ötleteim közé tartozik ez a kis emléktárgy.

2001. május 20.

Kedves én! Megfogadtam, hogy szép emlékeket fogok írni magamnak, hogy majd csak a jókra tudjak visszagondolni. De a mai nap az valahogy tudom, hogy bennem fog örökre maradni, és érzem, hogy soha nem fogok szép emlékekkel visszagondolni.
 Szokásomhoz híven ma is elolvastam a Prófétát, nyugalmasan egy kávé mellett. Legalábbis nyugalmasan indult az olvasás, nem szoktam foglalkozni azokkal a hírekkel amiket nem tudnak normális magyarázattal megmagyarázni, ezért azokon túlugrok mindig. Különösnek véltem, a listát amiről a Rita kisasszony írt, kissé hátborzongatónak, csak kíváncsiságból de végigfutottam a neveken, aztán a közepetáján megütötte a szememet a saját nevem. Furcsa érzés töltött el, valami égetett belül, talán a félelem, vagy a düh. Nem értettem mi akar ez lenni és nem értettem, sőt még most sem értem, miért van rajta a nevem, miért van rajta az évfolyamtársaim neve és kik azok az emberek akik még rajta vannak? Legfőképpen azt nem értem, hogy mi lehet a közös bennünk ami miatt mind rajta vagyunk és mik lesznek a következmények. Ismerem azt a jelet ami a lista felett van, nagyon remélem, hogy nem a halálunkat jelenti. Iszonyatosan félek, még most is. De nem szeretnék róla beszélni senkinek.


Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.172 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.