+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Joy and Sorrow
| | | | |-+  Benjamin R. Fraser
| | | | | |-+  Gattons Way 14. (Moderátorok: Benjamin R. Fraser, Esther M. Doyle)
| | | | | | |-+  A nappali
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] Le Nyomtatás
Szerző Téma: A nappali  (Megtekintve 6362 alkalommal)

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #30 Dátum: 2022. 03. 28. - 12:59:06 »
+1


2003. március 3.
outfit >><< moondust

Harminckét éves lettem én - meglepetés e költemény

18+


Lassan végére értünk az ünneplésnek, és csak két dolgot éreztem. Igazából hármat, de abból két érzés máshoz tartozott. Az egyik természetesen az öcsém volt, aki már szinte megőrült anynira éhes volt és már bioztos voltam benne, hogy a szülinapi kajáláson járt az esze. Odasandítottam rájuk, és míg Elliot anyát ölelgette, elégedetten néztem őt Esther mellett. Akármilyen seggfej volt és hülye, nem tagadhattam, hogy büszke voltam az öcsémre, és nem azt a fura még nála éretlenebb hugrabugos csajt választotta, akivel annyit szenvdett össze-vissza. Esherrel már tizennégy-tizenöt évesen is tökéletes páros voltak, csak persze akkor még irritált. És ott volt még Elliot is, akinek az érzéseivel a gyűrű miatt még jobban tisztában voltam. Nem mintha az átok bennünk ne kötött volna össze minket, ami kegyetlenül férkőzött belénk, és tekergett vasfogú fekete kígyóként a szívünkben. Mérhettelen nagy büszkeség töltött el, ahogyan anyát és Elliotot néztem, aztán körbepillantottam a társaságon, és a lábunk alatt játszadozó Amberen, és Benjamin kaméleon-macskáján állt meg a tekintetem, ahogy egymással játszottak. Talán ezt szerette apa is amikor együtt volt a család, egymás hegyén-hátán zajosan és boldogan. Talán most értettem meg igazán, mit s jelentett a család az embernek. Én pedig méltón hozzá fogom vezetni. Mert hát az öcsém túl szerencsétlen lenne hozzá, de én ezért voltam az árnyéka.
A tortázásra Elliot visszakeveredett hozzám, és persze anya nagyon kitett magáért, mindenkit lenyűgözött vele. Sejtettem, hogy az én ízlésem miatt volt benne étcsokis rész is. Anya csak úgy sziporkázott, ha szerveznie kellett valamit5 s most csodálatosan nézett ki.
– Megosztozol velem egy szelet tortán? Téged bármelyik csokinál jobban kívánlak - szólalt meg mellettem Elliot én meg bekaptam a villáról a szeletet és elégedetten hümmögtem, amikor lecsókolta a csokit az ajkam sarkáról. Vigyorra húztam az ajkam, miközben ELliot hozzábújt. Igazából már nekem se sok kedvem volt itt ácsorogni, miközben már egy ideje arról fantáziáltam, hogyan szedjem le ELliotról a ruháját, hogy összesimuljunk egy forró születésnapi hancúrozásra.
- És te is meg fogod kapni életed legfinomabb tortahabját, ha most feljössz a szobámba - búgtam vigyorogva a füléhez hajolva és meg is nyaltam, aztán ha megindultunk felfelé, még elbúcsúztunk a többiektől, akik nagyban tortáztak a szülinapos felirat alatt. A végére már egészen szedtem a lábamat, hogy aztán behúzzam magam után a szülinapost a szobámba,és ahogy becsukódott az ajtó, szenvedélyesen tapasztottam az ajkára a számat, miközben nekidőltem vele az ajtómnak.
- Nagyon szexi vagy ebben a szerelésben tudod, ugye? - búgtam a fülébe, és lassan kedztem kihámozni a ruhák szorításából, miközben kezemmel cirógattam finoman a bőrét a pulcsija alatt. Imádtam vele lenni, úgy éreztem, hogy a kettőnk közötti kötelék egyre erősebb lesz, és minden alkalommal képesek voltunk olyan szenvedéllyel összeolvadni az ágy puha tengerében, mintha most csináltuk volna először,. Azt mondták, hogy a szerelem egy idő után elmúlhat és csak a szeretet marad majd utána, de tudtam, hogy mi ketten lángolni fogunk, amíg csak ég a gyertya.
Ahogy kiszabadítottam Elliotot a nadrágból is, letérdeltem elé, hogy finom csókokkal borítsam be az érzékeny őrét, hogy teljesen ellazuljon, miközben néha fel-fel pillantottam rá. Lassan az  én nadrágom is meglehetősen szűkös lett, miközben finom csókokkal táncoltam körbe őt odalent, aztán egy mozdulattal felálltam, hogy az ágyam felé húzva őt a puha takarók közzé húztam. Most nem kellett rohannunk, egy igazi születésnapi, szenvedélyes kényeztetést szántam neki, ami lassú volt és izgató, így az ágyon kibújtunk mindd a k ketten a ruháinkból, miközben fölé kúsztam, és az ajkát kezdtem el csókolni, hogy odalent összeérjen a csípőnk.
- Boldog születésnapot nyuszi - suttogtam, miközben az ujjára húztam egy gyémánt gyűrűt, amit legutóbb kinézett az egyik ékszeres boltban, mert nyuszik voltak a karikába vésve. Pontosabban kettő nyuszi. - Szeretlek.

Köszönöm a játékot! szív
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.124 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.