+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Minerva McGalagony
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Minerva McGalagony  (Megtekintve 6542 alkalommal)

Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2021. 08. 15. - 17:44:27 »
0

• • • • • • • • •
Helló, hellóóóóó...
hellóóó Ginerva.
Igen, még mindig nem tudom mi a neved. Valami géé. vagy ennn... De legalább azt hiszem megszokta a Ginervázásomat, elvégre a diákéveim alatt is úgy hívtam. Hát csak nem hiányzott ez? Szóval, köszi, hogy felvettél, annak ellenére is, hogy senkinek a nevét se tudom megjegyezni. És köszi, hogy megengedted, hogy puskázzak a kezemről.
Ígérem nem fognak a diákjaim a Csillagvizsgálóban aludni... csak néha.

• • • • • • • • •
Naplózva


Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2021. 08. 31. - 21:07:46 »
0

• • • • • • • • •
kicsit irónikus, nem?
Sose hittem volna, hogy egyszer tanár lehetek a maga oldalán, és azt kell hogy mondjam, megtisztelő.
Egyébként, nem akartam szólni, de az Évnyitón az én kajám repült - és ragadt - bele a maga hajába.
De őszintén a zöld szósz nagyon megy a szeme színéhez, olyan... igazgatóasszonyosabban néz ki.

• • • • • • • • •
Naplózva


Lola Miller
Mardekár
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2021. 10. 10. - 12:00:57 »
0

• • • • • • • • •
Leszállhatna rólam
A tanárképzőben nem tanulnak az önbeteljesítő jóslatokról, előítéletekről meg hogy azokat hogy kezeljék? Elég cikis, hogy milyen elővéleménnyel van az ázsiaiakról. Nehogy valaki elkezdje terjeszteni, hogy rasszista... És egyébként is, én teljesen jó kislány vagyok, nem olyan, mint Elliot, nem is hasonlítok rá!!! Nem is biztos, hogy ő az apám. Az anyámat meg hála az égnek nem ismeri, és ez jobb is így. Na nem, mintha rá hasonlítanék! Nem vagyok a szüleim, én én vagyok, és kész. Örüljön neki! Csak most, csak magának, egyedi, és exkluzív. Men?

• • • • • • • • •
Naplózva


Winston L. Smith
Eltávozott karakter
*****


Winnie

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2021. 11. 20. - 17:28:57 »
0

• • • • • • • • •
Én jelentkeztem
Igazgatónő, én voltam az, aki a hatodéveseknek szervezett művészeti pályázatra jelentkezett fotós témában. Köszönöm, hogy segített és megírta az ajánlást. Tényleg sokat jelentett, bár még mindig nem vagyok benne biztos, hogy ezt az utat kéne vállalnom a festészettel szemben. Mindkettőt élvezem, nehezen találom magam... de lehet, hogy működhet együtt a kettő? Igaz... vagy nem?

• • • • • • • • •
Naplózva

Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2022. 03. 27. - 14:01:48 »
+1

• • • • • • • • •
továbbra sem érek rá
Igen, igen, tudom. Lulu rosszul van nevelve meg minden... de őszintén? Kit érdekel. Az én "gyerekem", mindenki tudja, milyen lesz. Ahelyett, hogy hetente bombáznának baglyokkal, hogy menjek be elbeszélgetésre, esetleg megpróbálhatnák fejleszteni azt, amiben igazán jó. Biztos vagyok benne, hogy van ilyen, mivel okosabb az ott összegyűlt legtöbb felnőttnél.

• • • • • • • • •
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2023. 04. 27. - 18:23:56 »
+1

• • • • • • • • •
maga aztán jól tartja magát
Mi a titka, tejben fürdik, vagy micsoda? Remélem nem szűz lányok vérében... bár az a veszély engem úgysem fenyeget, kehem. Minden esetre, úgy érzem maguk kerülgetik egymást Friccsel. Szervezzek le egy randit? Ígérem nem lesz hatfogatos egér hintó, meg egyebek, csak gyertyafény, rózsák... Minden, amit én nem kaphatok meg... Mármint. Csináljanak is már valamit a kapcsolatukkal, ha már az egész iskola magukról beszél.
És kérem vissza a smink tükrömet!

• • • • • • • • •
Naplózva
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 09. 12. - 13:27:50
Az oldal 0.142 másodperc alatt készült el 34 lekéréssel.