+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Reed Lancaster
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Reed Lancaster  (Megtekintve 6588 alkalommal)

Reed Lancaster
Tanár
*****


Gyógynövénytan prof

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2019. 08. 06. - 18:48:39 »
+3

Te kicsike piros virágszál,
bizony, rossz órában fakadtál,
hogy így ekém alá jutottál,
s kitéptelek:
most már hiába gyógyítgatnám
kis testedet.



Mitől most szárad meghajolt,
jaj, nem a hű pacsirta volt,
szép hajnali látogatód,
ki felfelé
lendült rólad, úgy csattogott
a nap felé.

Kód:
[center][color=#964343][font=times new roman][size=12pt]Kapcsolatunk
[color=#666161][font=times new roman][size=11pt]Bővebb kifejtés helye.
Naplózva


Miron Welch
Eltávozott karakter
*****


A repülésfan

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2019. 08. 06. - 19:26:59 »
+2

Sógor

Tudod, van az a rokon, akit az ember mindenáron próbál letagadni. Sőt! Egyenesen elkerülni, mert még egy levegőt szívni is vér ciki vele. Na, nekem pont te vagy ez a rokon.
Nyugi. Vicceltem.
Valójában nagyon is örülök, hogy a családunk részévé válsz. Nem iylen sógorra számítottam ugyan... Nem. Valaki sokkal rosszabbra, aki fele annyira sem értette volan meg a húgomat, mint amennyire te megérted és becsülöd. Szóval köszöntelek a Welchesk között drága sógor. Légy velünk nagyon boldog és büszke.
Naplózva


Nolan Pye
Eltávozott karakter
*****


VI. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2019. 08. 10. - 15:46:53 »
+2

Kedvenc tanár
Túlzás a kijelenetés. Nem mondanám, hogy maga a kedvenc tanárom, Lancaster professzor. Mindenestre maga tartja az egyetlen olyan órát, amihez magabiztosan tudok állni. Ezt pedig tagadni sem tudom, hiszen láthatja rajtam mennyire élvezem a gyógynövények megismerését. Talán már említettem, hogy vagy kutató vagy gyógyító akarok lenni, így a maga tárgyára kifejezetten szükségem van. Alig várom, hogy még jobban belevessem magam.
Naplózva


Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2019. 10. 02. - 22:01:01 »
+1

Porcica
Lancaster professzor, igazán sajnálom, hogy a legutóbb az ölébe öntöttem egy adag sárkánytrágyát. Komolyan veszem én a Gyógynövénytant, csak folyamatosan elterelődik a figyelmem, sok kellemetlenség nyomaszt. Azt is sajnálom, hogy véletlenül a talpamra ragadt hatalmas porcicát bevittem a szobájába, mikor megmutatta a legutóbbi dolgozatom javított verzióját... tényleg sajnálom.
Naplózva


Sage Bolton
Tanár
*****


Rúnaismeret és Alkímia professzor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2019. 12. 05. - 19:57:36 »
+1

Kolléga
Igazán köszönöm, Reed, hogy körbevezettél az iskolában. Igaz, hogy odajártam, de már nem emlékeztem rá pontosan, mit merre találok. Ja... és még egyszer bocsáss meg, hogy összepiszkoltam a zsekendődet amit amúgy azért adtál, hogy letöröljem vele a tintát a kezemről... de nem gond, á miért is lenne... a csúnyán nézést mindenesetre jó lenne, ha mellőznéd a későbbiekben, egyenesen ijesztő tudsz lenni vele!
Naplózva


Dean Thomas
Eltávozott karakter
*****


spiritual refuse bin

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2020. 01. 02. - 20:49:09 »
+2

Nincs harag, de megtalálom

Tudja, elképesztően furcsa, amikor egy új tanár
(az Önök esetében nagyon sok új tanár) érkezik az
iskola falai közé, és eltökélt szándékuk, hogy majd
ŐK fogják megtanítani a diákoknak a sok világmegváltóságot.
Hát, ez általában ugye nem sikerül.
(Az SVK tanároknak meg főleg nem.)

De lényeg a lényeg, én bíztam Önben, és bár nem K,
mégis legalább V lettem "hetedév" előtt, felvettem a tárgyát.
Nem tudom, hogy tudja-e, mi volt, és még a mai napig mi a
NAGY tervem a gyógynövénytannal, de kérem, ne sértődjön meg,
ha egy nap megkeresem, és kérek Öntől egy szívességet.
Mert nekem nagyon kell ám a K gyógynövénytanból, hogy felvegyenek.
Szóval akár haragszik, akár nem, számíthat egy megkeresésre.
Naplózva


Benjamin R. Fraser
Varázsló
*****


Someday we will foresee obstacles

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2020. 05. 13. - 11:15:12 »
+1

MIért bámul megint olyan fürkészően?
Oké, én tisztában vagyok, hogy az elmúlt négy évben nem teljesítettem fényesen, és egyik óráján sem voltam fejben jelen. Azzal is tisztában vagyok, hogy bambulásim közepette néha a cipőjére borítottam a sárkánytrágyát. De amúgy miért bámul rám még mindig olyan furán atyaiasan fürkészően, összevont szemöldökkel? Mintha minden pillanatban az öngyilkosságon járna a gondoltaom. Szóval Mr. Lancaster, megnyugtatom, hogy minden rendben!
De tényleg!
Naplózva


Sally Sykes
Eltávozott karakter
*****


látod hogy mit teszek: sebet kapargatok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2020. 06. 09. - 15:33:10 »
+1

Nem direkt, de magától is rosszul vagyok
Úgy értem, biztosan megvannak az erényes tulajdonságai, és az utálatom, és a rosszullétem nem magamiatt van ténylegesen, de mégis. Kissé bonyolult lenne kifejteni. De én tényleg nem akartam lehányi a cserjést az üvegházon kívül. Pedig szeretem a növényeket, az órát, meg minden de mégsem. Néha segít, hogy nőnek képzelem, de azért jobb lenne kicsit messzebbről figyelni az órai tevékenységem, a maga érdekében, ha érti mire célzok.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2020. 08. 03. - 16:59:42 »
+1

Nat haverja
Megjegyeztem a képed. Mégis csak Batsa férje vagy és Nat egyik haverja... na, nem mintha olyan sokszor találkoznánk. Ajánlom, hogy vigyázz a lányomra a Roxfortban, mégis csak az egyik tanár vagy. Egyébként nem igazán emlékszem a nevedre, valami Lancaster. Rober, Rob? Valami ilyesmi? Gondolom még csak nem is járok közel! Na nem baj, vigyázz Averyre!
Naplózva


Teddy Jones
Eltávozott karakter
*****


VII. évfolyam

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2020. 08. 13. - 14:48:57 »
+1

Hé, prof
Egészen élveztem az utóbbi néhány óráját, gondolom nagyrészt azért, mert ott volt Marge. Igen, akkor még miatta jártam és ha Sophie még jelentkezik az óráira, akkor talán ezután is fogom. Tudja, egészen vicces látvány, mikor véletlenül az ingére tapad valami mocsok és pánikba esik. Kész komédia és még csak fizetni sem kell érte. Elég arra figyelni, hogy ne röhögjem el magam, mikor pont felénk fordul.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2022. 03. 27. - 13:59:04 »
0

Az exem haverja
Hát kevés cikibb helyzetet éltem át, mint múltkor az a találka a virágpiacon. Mármint nem igazán tudom, most éppen haverja vagy-e Natnak vagy csak direkt szívattál a hülye kérdéseiddel róla. Amikor legutóbb vele voltam - egy éve... vagyis több - már nem igazán tartottátok a kapcsolatot. De azért nagyon vicces vagy mondhatom.
Mellesleg, ha találkoznál vele üdvözlöm!
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2022. 09. 14. - 19:57:42 »
+2

...khöm...
Az úgy volt, hogy... Én magányos és elveszett voltam tavaly, amikor idekerültem, maga meg hát szexi borostás pasi. Szóval minden is passzolt úgy éreztem. Azt hiszem maga is elveszett lehetett, ha hagyta hogy megcsókoljam. Párszor. Persze aztán meg kiderült, hogy van egy felesége és egy lánya és... Én nem akartam volna tönkre tenni az életét, csak mert akkor úgy éreztem beleestem magába. Szóval megértem, hogy elutasított végül. Ami nem is baj, csak...
olyan boldogtalannak tűnik. Remélem egyszer jobban lesz.
Mindene esetre az óráit szeretem.
Naplózva

Lennox Campbell
(N)JK-Tanár
*****


a kviddicsjátékos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2022. 10. 11. - 17:07:14 »
+1

HOGYMI...?
Azt hiszem, pontosan így reagáltam, amikor meghallottam, hogy egy kviddicsjátékos a feleséged haver. Na, nem mintha bajom lenne Batsa Welch-sel, de valljuk be az Appleby Arrows nem éppen a legjobb csapat. Nem rég belekönyököltem a fogójuk arcába, mert túl közel jött. Mondanom sem kell, hogy a neki köszönhető könyöksérülésből nagyon nehezen lábaltam ki. Hááát Nem mellesleg, nekem hála, megnyertük a meccset.
Szóval, ha Batsa befejezte a kölyökpesztrálást, kösse fel a gatyáját!
Naplózva


Esmé Fawcett
Boszorkány
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2023. 06. 21. - 16:19:08 »
+1

Szerelmem
Az életem meglehetősen kiszámíthatatlan annak ellenére, hogy sokszor igyekszem megtervezni a jövőmet. Egy nagyon rossz életszakasz után találtál rám az erdőben. Megmentetted Felixet, amiért örökre hálás leszek, de azért vagyok igazán hálás, mert engem is megmentettél.
A felbukkanásod, a kellemes együtt töltött percek ráébresztettek, hogy nem szabad feladnom. Remélem, valahogy viszonozni tudom. Szeretlek.  szív
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 09. 16. - 11:54:48
Az oldal 0.345 másodperc alatt készült el 41 lekéréssel.