+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Augustus Pye
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Augustus Pye  (Megtekintve 2367 alkalommal)

Augustus Pye
Szent Mungó
***


Osztályvezető Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 08. 15. - 18:53:20 »
+1

a u g u s t u s

Az én utaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Virágokat tépnek,
Napsugárban élnek
Milyen sokan, mások!...
Engem megfogott egy
Ismeretlen átok!



Nem adott az élet
Nyugodalmat, békét,
Feldúlta lelkemnek
Végső menedékét;
Nincs már egy reményem,
Szivemből már régen
Eltüntek az álmok...
Megfogott, megölt egy
Ismeretlen átok!

Kód:
[center][color=#365b56][font=Book Antiqua][size=15pt][b]kapcsolatunk[/b]
[font=times new roman][color=#666161][size=11pt]mesélj rólunk!
Naplózva


Dylan Harlow
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2020. 08. 17. - 17:56:36 »
+1

Egy fontos barát
Azt hittem, hogy soha nem fogok olyan barátra találni már, mint amilyen Te vagy. Ha Logan nem került volna hozzád a Szent Mungóba, akkor talán soha nem is ismerlek meg. Amikor elvkísértem az első kezelésére tényleg nem sejtettem, hogy emiatt majd nyerek egy olyan barátot, mint amilyen Te vagy. Köszönöm, hogy meghallgatsz és nem tartasz teljesen őrültnek, tudom, hogy rád mindig számíthatok. Remélem, még sok kávézós, beszélgetős napnak nézünk elébe.
Naplózva


Skye Bailey
Eltávozott karakter
*****


good liar

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2020. 08. 23. - 13:01:40 »
+1

a csávó akibe folyton belerohanok
Te amúgy mindenhol ott vagy? Vagy mi? Komolyan, nem múlik el nap a mungóba, hogy beléd ne rongyoljak. Nem tudom mennyi kávét pocsékoltunk így el, minden bizonnyal az a mennyiség a szomjhalálon lévő elefántot is megmentene. De amúgy rohadtul vicces az egész nem? Igazából nem sokat dumálunk, mert folyton rohanunk. Legalábbis én tuti, de annyira rossz arc nem lehetsz. Egyszer össze kéne ülni rendesen kávézni, anélkül, hogy az széttoccsanjon a földön.
Naplózva

Raven Harvey
Sötét varázsló
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 07. 05. - 20:43:57 »
+1

vérborz támadás
kösz, hogy megmentetted Oscar Caine-t, amikor megtámadta egy vérborz. Én mondtam, hogy ne nyúlkáljon be a rács közzé, de hát aki hülye... Szóval köszi. Amúgy nem tudom milyen varázslény volt, de eskü úgy nézett ki, mint egy vérborz. Amúgy, bocsi, de kellett az a kémcső.
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 09. 14. - 19:39:41 »
+1

Szóval ami köztünk történt...
Túl helyes és kedves voltál egy sebzett lánnyal - több értelemben is. - És ez bizony nagyon megérinti a sebzett lányok szívét. Főleg az enyémet. Főleg, ha olyan szép szemed van és arcod. Meg kedves hangod. És nem akartam félre érteni a közeledésedet, pedig csak elláttad a sebeim. Tudod, az auroópai gesztusok meg ezek újak és hát annyi elég volt, hogy megcsókoljalak.
Azért remélem nem haragszol. Nem volt rossz, csak hát mégse az én csókom kellett.
Remélem, ha még összefutunk a Mungón akkor... nem lesz olyan kínos.
Naplózva

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 11. 08. - 21:32:38 »
+1

Még egy O'Mara-Pye szerűség...
... akin rajta kell tartanom a szemem. Szörnyen sokan vagytok. De Elliot családja az én családom is, attól függetlenül, hogy milyen is a kapcsolatotok. Tudod néha követett valami kopasz, de szerencsédre mindig félreállítottam. Legyél hálás.
Majd még kávézhatnánk együtt. Talán akkor nem akarlak idegesíteni, és csendben leszek.
Talán.
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2023. 02. 02. - 16:11:07 »
0

Bocsi, hogy letüsszentettelek!
Véletlen volt. De rózsaszín csillám lettél tőlem. Tudod, van most ez a furcsa nátha, meg hát egy kicsit én is rózsaszínű lettem tőle. Ezek a mágikus betegségek nagyon furik, és ijesztőek. De köszi, hogy nem ordítottad le a fejem. Meg, hogy adtál bájitalt is. Nem is tudtam, hogy Elliot rokona vagy, de neki csak kedves rokonai vannak.
Naplózva


Gabriel F. Milton
Minisztérium
***


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2023. 06. 21. - 19:57:26 »
+1

Egymáséi vagyunk
Nem igazán vagyok a szavak embere, ezt te is tudod. Kinyitottál egy kiskaput bennem, melletted lenyugszom. Olyan, mintha a világunk egy teljesen más formában létezne, mintha elkülönülne a többiekétől. Melletted nem foglalkozom a jövővel, nem rohanok előre. Talán idővel azt is eléred majd, hogy ne rohanjak a vesztembe se. Most viszont csak annyit szeretnék, hogy legyél mellettem, és én melletted maradok.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 09. 05. - 10:26:01
Az oldal 0.143 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.