+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Sophie Flynn
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] 3 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Sophie Flynn  (Megtekintve 15315 alkalommal)

Elizabeth Hepburn
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2021. 03. 10. - 13:13:49 »
+1

Hali!

Örülök hogy találkoztunk Sophie. Igazán kellemes társaság vagy. Tudod, mostanában keveset járok  ki társaságba, a tömeget annyira nem is szeretem, de így jó volt beszélgetni. Azt, hogy mi a szerelem, még sajnos mindig nem tudom, de amint rájövök, azonnal szólok neked. Mármint hogy amikor meg tudom, mit is keresek a szerelem szó alatt. Ez fura amúgy nem? Lehet, hogy a szerelem mindenkinek mást jelent.  Illatokat, vagy csak egy pillanatot. Mikor jön az a pillanat? És amikor elmúlik a szerelem, azt a bizonyos pillanatot vajon ugyanúgy fogod értékelni, mint amikor még szerelmes voltál?



UI:  Ja, igen, köszönöm, hogy segítettél, a paintballal, mert nem jutott hirtelen az eszembe semmi. Tabula rasa.  :D
Naplózva

Minerva McGalagony
Tanár
*****


Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2021. 04. 09. - 19:35:56 »
+1

Úgy hallom idén nagyon szorgalmas

Miss Vanheim, ebben a tanévben nagyon sok jót hallottam magáról. A tanárai úgy gondolják rendkívül tehetséges... és igen, nagyon kedves, hogy tegnap utánam hozta az elejtett pergamen tekercset, valószínűleg a segítsége nélkül egy nagyon fontos ügyben nem jutottam volna dűlőre. Így hát megint csak bizonyította, milyen jószívű és önzetlen. Azt kívánom, bár ilyen lenne a legtöbb diákunk. Hiányozni fog, mikor elkerül a Roxfortból.
Naplózva

Louis Soulier
Eltávozott karakter
*****


l'ombre de lui

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2021. 05. 03. - 08:23:27 »
+1

A lány a sütik mellől

A Mézesfalásban futottunk össze, a nagy húsvéti muffin vásáron. Éppen az utolsó sóskaramell felé nyúltam, és te is. Azt hittem, majd minden áron meg akarod szerezni magadnak, ehelyett kedvesen elfelezted velem. Végül egészen jót beszélgettünk a furkászokról. Azt mondtad, te is láttál egyet a rengeteg szélén... és képzeld én is! Azon gondolkodtam, le kéne rajzolni - ahogy Beth tenné -, de mire elővettem a pergmanet már el is menekült az apróság.
Naplózva


Niraniel Ays
Hugrabug
*


*Trouble magnet*

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2021. 05. 03. - 10:36:03 »
+1

Cinkostárs

Fú, annyira köszönöm, hogy bevédtél azoktól a szörnyű mardekáros picsák, akarom mondani bosziktól a vonaton... Azóta is úgy tekintek rád, mint a tündérkeresztanyámra, holott alig pár évvel vagy idősebb nálam. Körbe leng téged valami misztikus erő... vagy nem is tudom. Nem akarom ennyire túlmisztifikálni, de az biztos, hogy roppant bájos vagy és nagyon erős... szerintem nem is tudod, hogy mennyire. Ha nem is vagyunk annyira szoros barátok, azért tök jó érzés veled összefutni a klubhelyiségben meg az órákon. Jó, hogy vagy.
Naplózva


Jasper Flynn
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2021. 05. 04. - 14:44:32 »
+1

tedd ki a foglalt táblát

Eleinte kerülgettem a témát, talán azért, mert az exem legjobb barátnője voltál. Persze nálatok is változtak a dolgok, én meg szép lassan beléd szerettem... még a házat is megmutattam, ahol majd lakni fogok a nyártól. Szeretnélek minél jobban, minél komolyabban megismerni, magam mellett tudni. Meglehet fiatal vagyok az ilyen gondolatokhoz, de ha egyszer így érzem, miért ne akarnám meg is valósítani?
.
.
.
A macskád tartsd távol az alsógatyámtól!
Naplózva


 


Lupa Tenebris
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2021. 05. 05. - 16:38:26 »
+1

(Kaland)
Forgószél

Bármikor ha látlak mindig pörögsz, tele vagy energiával, és mindenkit megtöltesz ezzel a vidámsággal. Olyan vagy, mint egy forgószél Oz birodalmába! Egyszer csakmegjelensz és tele lesz a környék vidám emberekkel. Úgy látom téged mindenki kedvel, irigyellek ezért, de örülök, hogy barátok lehetünk, csak ne rám ejtsd a házad...
Naplózva


Esther M. Doyle
Boszorkány
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2021. 06. 11. - 13:08:25 »
+1

Flynn új csaja

Megmondom őszintén, egyáltalán nem emlékszem rád a Roxfortból, de biztosan nagyon aranyos lány vagy. Margaret mondta, hogy egy lotyó vagy, aki lecsapta valami szőke csaj kezéről Flynnt. Ezzel mi a gond? Ha szeretitek egymást, hát nem állhat közétek semmi. Egészen olyanok vagytok, mint ami egy tündérmesébe illik... legalábbis az alapján, amit tudok. De bármikor szívesen mesélhetsz részleteket! Esküszöm, nem pletykálom el.
Naplózva


Aerith Baldron
Eltávozott karakter
*****


She's a Killer Queen

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2021. 06. 15. - 22:02:30 »
+1

Ha akarék se tudnék rád haragudni

A francba is, cuki vagy! Igen, és emiatt féltékeny is vagyok rád alaposan. Kevés olyan lány van akit bájosnak meg jó arcnak tartok, de te... valahogy közzéjük tartozol. Szóval, érezd magad megtisztelve. Jól hallom, hogy Flynn csaja vagy? Végre valaki, aki normális!!
De azért néha öltözhetnél divatosabban is.
Naplózva


Elizabeth Hepburn
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #23 Dátum: 2021. 06. 26. - 07:57:25 »
+2

Hiányozni fogsz Sophie, de azért néha, iskolai szünetekben összefuthatunk..., remélem, jól telik majd a nyarad, Flynnel elmentek majd romantikázni. Te figyu, úgy hallpm, egy csomó csaj odvan ezért a Flynn fiúért. Nem semmi! Akkor te most ilyen ultra menő csaj lettél? Mondjuk eddig is menő voltál  :3 Arra gondoltam, hogy néha levelezhetnénk. MIt szólsz?
Naplózva

Mikhail Bertov
Varázsló
*****


a táncos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #24 Dátum: 2021. 08. 07. - 15:32:26 »
+1

elsodródtunk

Régen hallottam rólad, te lány. Kicsit bonyolult volt az elmúlt időszak, Holden felszívódott és mindent újra kellett kezdenem... ráadásul úgy tűnik a családom is megvadult. De néha-néha átjöhetnél, hogy megmasszírozd a vállamat, tudod mindig nagyon fájnak. Az egész testemet túlságosan igénybe veszi a tánc és minden más, amit munkának neveznek nálunk. Munka... szánalmas! De persze erről neked nem kell tudni.
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #25 Dátum: 2021. 08. 11. - 08:24:06 »
+1

Szerintem legyél óvatos

Nem azt mondom, hogy Flynn rossz arc, de azért legyél vele óvatos. Én már hallottam olyanokról, akit otthagyott... ráadásul az a faszi, aki követi. Hát nem tudom... én a helyedben nagyon vigyáznék vele. Mi van, ha egyiknap úgy gondolja az az őrült, hogy jaj vágjuk már el a vöröske torkát?
Naplózva


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #26 Dátum: 2021. 08. 11. - 17:31:10 »
+1

Szeplős cukorfalat

Megomdon őszintén, veled Szöszi sokkal kiegyensúlyozottabb. Nem is csoda, már a prefektusi fürdőben történt kis váratlan találkánkon is cuki voltál. Azért ne pakold tele Hamutartót növényekkel, mert vagy az állatok, vagy mi öljük meg őket. Ja, és legutóbb láttam ahogy a szél felkapta a szoknyádat. Bájos volt a tangád, Szöszinek tuti bejött.
Naplózva


Elizabeth Hepburn
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #27 Dátum: 2021. 08. 12. - 14:04:59 »
+1

Szia Soph

Képzeld, jelvényes lettem! Eszembe jutott, hogy ha pár év múlva baleset éri a pálcám, és eltörik, akkor lehet hogy te készíten nekem az új csod pálcám! Klassz lenni mi?
Naplózva

Esther M. Doyle
Boszorkány
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #28 Dátum: 2021. 08. 24. - 13:45:07 »
+1

Egész jó barátok lettünk

Sophie, nem is gondoltam volna, hogy majd ennyire jóban leszünk. Még a pánikhangulatomat is veled akartam megosztani, de egész egyszerűen nem volt rá lehetőségem, mert Ben mindig mindenhol ott volt. Nem baj, majd utólag elmesélem, úgyis most költöztetek, nem kéne zavarni téged. Remélem jól kijössz Flynnel.
Naplózva


Fynn Kyteler
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #29 Dátum: 2021. 09. 05. - 18:58:11 »
+1

Az ügyetlenke

Rózsaszínre változtattad a séróm. Ha még mondjuk kék lett volna, azt mondom, menő, de ez a szín nem az én világom. Nem okoztál hosszan tartó, netán maradandó sérülést sem a hajamon, sem a lelkemen. Ha vééletlen fotót is csináltál volna sunyiba, küldd már el nekem egy bagollyal. 
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 01. 02. - 04:52:15
Az oldal 0.223 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.