+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Archivumok
| | | |-+  Archivum 99/2000
| | | | |-+  IC aranyköpések!
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] Le Nyomtatás
Szerző Téma: IC aranyköpések!  (Megtekintve 18251 alkalommal)

Blaire Montrego
Boszorkány
*****


világjáró ❈ M. kishúga ❈

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #90 Dátum: 2018. 03. 17. - 16:10:15 »
+4

A tökéletes jellemzés:
(ezen besírtam!)

Blaire párja egy olyan fickó volt, akit láttam a Montrego kastélyban az újévi eseményen. Nem emlékeztem a nevére, pedig tudom, hogy említették a társaságomban. Ridegnek látszott, míg Blaire, a csodaszép kék ruhájában le sem tagadhatta, hogy szerelmes. A szemei csillogásából, a tekintetéből bárki kiszűrte volna… aki bizonyára nem Mathias Montrego.

Részletek itt
Naplózva


Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #91 Dátum: 2018. 03. 17. - 17:26:09 »
+5

A hasonlatok királya Hááát :

Nem kértem fel senkit, nem választottam párt a bál előtt, hiszen erdőbe minek vinnék fát? Vagy tengerbe vizet... mondhatná valaki, hogy rossz a logika, hiszen a szebbik nem legmutatósabb képviselőiért azonnal megindul a verseny, amint a bál időpontját meghirdetik, de nekem nem volt szükségem erre, a vadászat öröme a helyszínen izgalmasabb.

Gratula Mr. Williamson!  Vigyorog
Naplózva


Nathaniel Forest
Varázsló
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #92 Dátum: 2018. 04. 06. - 23:48:52 »
+6


Pingvin és a gyorshajtás
"az átok visszapattan és a csávó pingvin módjára csúszik felénk olyan sebességgel, ami a mugli világban simán számít gyorshajtásnak. Eddig nem számoltam azzal, hogy bármilyen hímnemű levesz a lábamról ma este, azonban ez most hirtelen egy pillanat alatt megtörténik, igaz, nem úgy ahogy általában szokás"
Ezen, itt nevettem
Naplózva


Taiden Archeron
(N)JK
*****


▲ S u r v i v o r ▲

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #93 Dátum: 2018. 05. 11. - 20:39:05 »
+4

M r. P y e   g y ö n g y s z e m e i

5.   Milyen varázslatokat alkalmaznak a varázslények védelmében?
Erre bizonyára a tanárnő jobb választ tudna, mint én.

7.   Milyen besorolást alkalmaz a Minisztérium a mágikus lények kapcsán? Mi ennek a jelentősége?
M.M. osztályzást alkalmaz. Besorolja a lényeket veszélyesség szerint. A legkisebb veszélyességgel rendelkező osztály az X, melynek jelentése unalmas. A legeszélyesebb XXXXXXXXXXX, legtöbb x-es osztály. Ezek már öltek varázslót.
A többi próbálkozás i t t olvasható!
Naplózva


Elliot O'Mara
Varázsló
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #94 Dátum: 2018. 05. 15. - 18:07:36 »
+1

Héli és a cseppet sem részeg Én

O’Mara kiengedte a gőzt, Héloise meg pont nem akart ennek a részese lenni, csak éppen senki sem kérdezte. Nem volt elég, hogy a meztelen külsejű, félelmetes idegen whiskeyvel átitatott lehelete bejárta a helyiséget, és félig kivillanó farpofái farkasszemet néztek az előkelő hölgyeménnyel - aki francia divatlapok nézegetésével töltötte a fél életét –, még maga mellé is invitálta, hogy premier plánból nézhesse végig, meztelen alsótestének nem kívánt szegleteit.

Részletesebben olvasható itt!
Naplózva


Blaire Montrego
Boszorkány
*****


világjáró ❈ M. kishúga ❈

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #95 Dátum: 2018. 06. 16. - 15:05:00 »
+4


A vége az lesz, hogy ő olyan szépen gyöngyöző, tiszta nevetésben tör ki, amit, szinte észre sem veszem, de én is könnyed kacajjal kísérek. Hadonászás és fetrengés lesz ebből így, én pedig nem maradok sem tétlen, sem adós, hogy mindez valami együttes fűben hempergéssé forduljon s a végén, mikor kegyelmet adok neki, csak fölé kerekedve nézhessek csintalanul, egyszersmind mélyen szép kékségeibe a magam sötét szempárjával, egy rám jellemző somolygás kíséretében. A nevetés elül, marad a lombok zaja, meg a madarak távoli hangja. Én pedig megragadom ezt a szép, csendes és mély pillanatot, hogy megfigyeljem, megjegyezzem és eltároljam magamban, mert sok dolognál többet ér ez és tényleg ritkaság számba megy. Nem minden varázslathoz kell pálca suhogtatás... 

Naplózva


Héloise Gauthier
Eltávozott karakter
*****


hagyjuk inkább

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #96 Dátum: 2018. 06. 21. - 20:57:52 »
+1

Morgan bácsi


Szerintem tényleg arany hallgatni egy-egy helyzetben és nem úgy, ahogy ezt a mondás eredetileg tartja. A csend eszköz, beszéd, olyan mélység és erő, amitől a felszínes emberek félnek s ezért kerülik üres fecsegéssel.


Naplózva


Mathias Montrego
Adminisztrátor
***


elsőéves sárkánykutató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #97 Dátum: 2018. 06. 25. - 20:01:24 »
+2

..szavak nélkül..

Most is szerettem volna mellé lépni, megfogni a csuklóját, hogy segítsek neki beletalálni a kulcslyukba… de valószínűleg anélkül is tudta: itt van mellette az Elliotja, hogy segítsen neki, ha kell.

Naplózva


Dakota Bourgh
Boszorkány
*****


az indiános lány

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #98 Dátum: 2019. 02. 12. - 14:48:26 »
+2


Szépségemmel aztán érdemes romantikázni...
Avagy fejezetek Elliot O'Mara boldogságából


Először összekötött minket az a rózsaszín süveges mitugrász, aztán meg a világ legnyálasabb kertjébe kötöttünk ki, ahol termlszetesen mindent átjárt a mámoros rózsaillat. Már csak egy langyos kis szellő, meg ugráló, hófehér nyuszimuszik hiányoztak, hogy teljes legyen a kép. Gúnyos képpel bámultam végig a területen. Még az a szobor is jobban érdekelt, amivel ideérkeztünk.
– Ez biztos a valóság? Kezd egyre jobban hasonlítani az egyik borzalmas rémálomra.


Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 12. 09. - 11:09:58
Az oldal 2.25 másodperc alatt készült el 38 lekéréssel.