+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  VEGYES CSAPATOK
| | | |-+  Fényes Kompánia
| | | | |-+  Nathaniel (Moderátor: Nathaniel Forest)
| | | | | |-+  Valamiért írták őket
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Valamiért írták őket  (Megtekintve 3102 alkalommal)

Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2018. 11. 08. - 20:42:06 »
+1





VALAMIÉRT ÍRTÁK ŐKET
vicces rajongói levelek gyűteménye
Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2018. 11. 08. - 20:54:56 »
+1



Szerelmetes Natom!

A múltkor itt felejtetted nálam a bugyit, amit ajándékba adtam. Most elküldöm neked a baglyommal. Hőn szeretett Mucusoddal. Ott van rajta az illatom, ahogy kérted.

Puszil és imád;
A te Virginiád





- Aztarohadtélet! – Kiált fel hirtelen, majd a levéllel megfogva az alsóneműt, úgy ahogy van egy iratmegsemmisítős öngyulladó szemetesbe dobja az egészet. – Merlinre mennyire hülyék az emberek…

Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2018. 11. 08. - 21:13:04 »
+1



Kedves Nat!

Egy interjún mesélted, hogy néha azzal viccelődnek az emberek, hogy nem vagy-e óriások leszármazottja. Aztán egy fotózáson ott álltam melletted és hát láttam, hogy tényleg nem vagy épp kicsi. Kikevertem neked a Roxfortban egy Alacsonyítófű főzetet, hogy ne zavarjon a magasságod! Használd boldogan! Remélem legközelebb már elérem a vállad!

Öleléssel küldi;
Matt



- Alacsonyítófű főzet... - Fogja a fejét és leteszi az asztalra a kis bájitalos üvegcsét. - Alacsonyítófű főzet... - Mondja ki újra, aztán inkább a megsemmisítendők közé teszi a bájitalt. - Legalább nem méreg. Azt hiszem. Bár egy Roxfortos diák esetében sose lehet tudni...
Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2018. 11. 08. - 21:36:09 »
+1



TUDOM, HOGY OTT VOLTÁL!


- Íííííí... - Szisszen fel, aztán megfordítja a lapot, hátha tartalmaz még egyéb információt. - Jó, de hol? - Kérdezi és vállat vonva az ellenőrizendő levelek közé pakolja.
Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2018. 11. 08. - 21:44:14 »
+1



Szia Nat!

Mekkora a lábad? Centiméretben érdekelne.

Üdv,
Lábas Liza



- Hát jó, hoyg csak a lábam mérete érdekel! – Tárja széles csodálkozóra a karját. - Az vajon minek? Tán cipőt küldenél legközelebb, vagy kiöntenéd viaszból a lábam?? Merlinre, egyiket sem akarom. KuKa!

Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2018. 11. 08. - 21:58:31 »
+2



Szia Nat!

Bár nem küldtél magadról lábméretet, az egyik fotód alapján ki tudtam számolni. Ez itt a te tökéletes lábfejed gipszből alkotott replikációja. Maradt egy nálam is, ne aggódj. És a minta is meg van, szóval bármennyit tudok sokszorosítani. Szólj ha kéne.

Üdv,
Lábas Liza



- Remek. - Erre már nem is tud mit mondani, bár egy apró gondolat azért szöget üt a fejében. De ezta  gondolatot inkább csak Elliottal osztja majd meg. Lábas Liza levelét és lábát mindenesetre félreteszi a megtartandók közé.
Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2018. 11. 08. - 22:06:58 »
+1



Nat, Nat... ugye te voltál ma az a piszoárnál? Ah, hálás vagyok a tippekért, amiket adtál. És esküszöm, nem leskelődtem.

Köszönettel;
Robbs



Megforgatja a kezében a wc papír darabot, amire felvésték az üzenetet. Persze kicsit már el is kenődött meg gyanús folt is van rajta. Megy a megsemmisítőbe. - Nem. Nem én voltam...
Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2018. 11. 08. - 22:22:53 »
0



Kedves Mr. Nathaniel Forest!

Küldök egy képet a csodaszép lányomról Alice-ről. Hatalmas rajongója, minden könyvét szinte kívülről ismeri. És képzelje, épp nincsen senkije. Szabad, mint a madár. De már tudja, eléggé örülnék neki, ha nem volna az. Kedves lány. Szorgalmas is, szelíd is. Nem öregszik gyorsan. Már jó pár éve alig tűnik többnek húsznál. Jól járna vele. Higgye el. Csak nézzen rá jó ember. Tökéletes. Mint maga.

Üdvözlettel;
Martina Hobbs Kirby





- Ó jajj... - Sóhajt csendesen, mert látszólag az elküldött kép nem éppen mai. Talán még az előző században készült, ami felvet néhány kérdést Alice-szel kapcsolatban. Inkább félreteszi a levelet, hogy megfogalmazzon rá egy kedves elutasító választ és visszaküldje vele együtt a levelet.

Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2018. 11. 08. - 22:28:56 »
+1



Mr. Forest!

Nem gondoltam volna, hogy éppen maga fog az ágyam felett állni éjszaka. Általában a drága Mary néni áll ott, hogy lenyomja a fűszeres kenyeret a torkomon. Magától sokkal jobban esett ez is.
Nem látogatna meg ma este is?



- NEM! - Dobja a megsemmisítő kukába ezt a levelet IS.

Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2018. 11. 16. - 22:03:31 »
+1



Kedves Nat!

Nagyon szívesen lennék én is a szeretőd! Kínai származású vagyok, ezért biztos, hogy tetszenék neked! A párodnak sem kellene tudnia róla! De messze szebb vagyok, mint ő. Csak hirtelen egy képem sincs kéznél...
Ha érdekellek keress bátran a .......... címen.

Őszinte imádattal;
Chin



- Hmmm... Megfontolandó... - Nézi egy darabig a levelet, de persze közben hangosan felnevet, aztán hangosan kikiabál a dolgozóból. - Elliot! Van egy személy címmel együtt, aki halálra vágyik!

Naplózva


Nathaniel Forest
[Topiktulaj]
*****


Az író

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2021. 11. 23. - 13:55:11 »
0


Kedves Mr Forest!

Anyu nagyon nagy rajongód. Mindig elmondja, hogy mennyire örülne neki, ha diskurálnád az egyik könyvét.
Elküldtem neked azt, ami a legtöbbet van nála. Kérlek diskuráld neki.

Köszönöm,
Katie



Valami szakácskönyv van a csomagban, aminek persze semmi köze Nathoz, bár ötletnek nem rossz... Hangosan felnevet és elrakja a megválaszolandók közé. Még az is lehet, hogy karácsonyra küld pár könyvet az anyukának. Talán örülne neki... már, ha tényleg nagy Forest rajongó és nem tévesztette őt össze a kislány valami szakácskönyv íróval...

Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 11. 19. - 14:09:02
Az oldal 0.099 másodperc alatt készült el 43 lekéréssel.