+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Miriam Deccor (Moderátor: Miriam Deccor)
| | | | |-+  Hollóhát klubbhelyisééég
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Hollóhát klubbhelyisééég  (Megtekintve 935 alkalommal)

Miriam Deccor
[Topiktulaj]
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2016. 05. 10. - 19:14:48 »
+1


  'Hol van a fésűm?', ez a kérdés foglalkoztat már reggeltől, egyszerűen eltűnt és nem hoztam magammal tartalékot pedig jó lett volna, fésű nélkül lehetetlen nálam az élet. Sok embernek ilyenkor az a megoldás, hogy elkéri a szobatársától és kész, de én nem szeretek más fésűjével fésülködni és azt sem szeretem ha más haja van a fésűmben, szerintem nagyon undorító. Minden szobatársamat  kikészítettem a reggel, mindenkitől megkérdeztem tízszer, hogy nem látták-e és az egyik csajjal sikerült is össze vesznem mert beszólt pedig én szépen kérdeztem meg. Képes voltam az egész klubbhelyiséget végig kérdezgetni és át nézni egy rohadt fésűért amit végül az ágyam alatt megtaláltam.
   Idegbeteg módon megfésültem a nagy loboncomat a kezembe vettem egy könyvet és lementem a többiek közé, olvasni. Nem igazán szokott sokszor előfordulni az, hogy én a klubbhelyiségben olvasok, az túlságosan is zajos hely. De most nem voltak sokan, pontosabban csak egy ember üldögélt ott, egy nálam jóval idősebb srác, helyesbítek egy nálam jóval idősebb, helyes srác, de tudom, hogy én egy kis taknyos vagyok a szemébe, de mit csináljak, valahogy mindig az idősebb srácok jönnek be, bár ez azért nem vészes, az lenne vészes ha egy elsős jönne be.  Leültem az egy fotelba ami tőle igencsak messze van és elkezdtem olvasgatni a könyvet. Mozdulatlanul ültünk egymással szemben, egyikőnk sem szólt egymáshoz, még egymásra sem néztünk, végül aztán feltörtem a csendet.
  - Hello, Jared! Igaz? - intettem neki, aztán folytattam. - Mi jót csinálsz?
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2019. 11. 13. - 17:35:35
Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.