Oldalak: [1] Le nyomtat

Lisa St.Patrick
Eltávozott karakter
***


Nem elérhető Nem elérhető
napvilág
2016-04-01 11:37:26
+2

a napvitorla szétszakad
a felhő áll, az ég szalad





A nap sugarai ébresztenek. Bár behúztuk a sötétítőket, egy kis résen át bevilágít a hajnal és narancsos arany színbe öltözteti a szobát. Minden lélegzete melegséggel tölti el lapockáimat, ahogyan kifújja a levegőt. A lepedőn érezni az illatát. Egy pillanatra megmoccan és borostája megcsiklandozza bőrömet. Libabőrös leszek az érzéstől. Elmosolyodom a jeleneten és kezeimet az övére teszem. Az erős karok átfonják testemet. Ebben a pillanatban az övé vagyok és a vadász büszke arra akit elejtett. Ami fontosabb talán az az, hogy Ő az enyém most. Nem vagyok hülye, tudom jól, hogy kicsoda és hány lánnyal ébredt már így. Mégis édes ízű nyugalmat ad a tudat, hogy most velem éli át a pillanatot.

Sosem hittem volna, hogy pont mi ketten fogunk itt kikötni. Az egész olyan egyszerűen történt. A véletlenek szülték ezt a negédes jelenetet, amit nem tudok megítélni. A nyáron párszor egymásba botlottunk Londonban. Csipkelődő kis szösszenetek, aminek csak annyi volt a lényege, hogy Ő leribanczotott én pedig lepöcsfejeztem. Aztán jött az eset a Minisztériumban. Azt hiszem ott láttam Őt először embernek. Sírtam a tárgyalás előtt, nem tudtam mire számíthatok, tizenévesen a Wizengamot elé kerülni nem túl jó kezdés. Ő pedig megpróbált megnyugtatni a maga hideg és pökhendi stílusában. Bár kedves szót lényegében nem kaptam, a szeméből az jött le, hogy tényleg szeretne valamit tenni értem. Mintha bántotta volna, hogy sírok.

Szeretném azt hinni, hogy egy másfajta ember, mint aminek a legtöbben hiszik. De attól félek, hogy csak elhitetem magammal és súlyosan nagyot fogok csalódni. Hogy a kis flörtölések a kastélyban, hogy az az első csók éjjel a folyosón csak egy nagy vadászat kellékei. Igazából, hogyha sérülök azt csak magamnak köszönhetem. Hiszen tudtam jól kivel kezdek és mire számíthatok. Még is megremegek, amikor a szemembe néz. Elmosolyodom ha rágondolok. Minden fülembe suttogott szava izgalommal és vággyal tölt el. Eleinte reméltem, hogy ez csak testiség, de már az első együttlét után tudtam, hogy ez más. Jobb kezem ujjait az övébe fonom.

Lényegében mindegy is nem igaz? Itt vagyunk és már nem elsőre. Nem csak egy kalandot akart. Ameddig ölel, addig elhihetem, hogy ez az egész valóságos. Addig nem kell gondolkoznom azon mekkora baromságot is csinálok. Ha csak magát a pillanatot élvezem, akkor abban a pillanatban boldog is lehetek. Amikor megcsókol nincs az idő megáll, a baj elmúlik. Minden lélegzetvétele erőt ad mikor vele vagyok. Mikor együtt vagyunk… mintha a világ megállna körülöttünk és mindkettőnknek csakis a másik számítana.

Mocorogni kezd. Mély hangszálai megrezdülnek és a borosta ismét megérint. Csókot nyom testemre, karjai pedig erősen megszorítanak. Kiveszem kezemet kezéből és megfordulok. A fáradt kék szemekben elkezd játszani a fény. Látom magamat a szemében.

- Jó reggelt – mosolygok és ajkaimmal megérintem ajkait.
Forog, forog és csak forog a tánc. Ha nem állok meg nem eshetek el. A tényt pedig, hogy a zene egyszer majd véget ér, felesleges elfogadni. Majd éneklek…
Naplózva


Richard Grosiean
Eltávozott karakter
***


| a rebellis | VIII. |

Nem elérhető Nem elérhető
Re: napvilág
Válasz #1 • 2016-04-08 00:24:44
+2

Vágyódom egyre csak bután,
egy csók után, száz csók után




   A karcsú derék jól ismert tapintása, a csípő, mely csípőmet érinti. A puha lábak keresztezik enyéimet, és jobb karommal melle felett ölelem át hátulról. Légzésem egyszerű, lassú, mint aki alszik. Talán ő is azt gondolja, hogy még alszom, én pedig meghagyom hitében.
   Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, mit csinálok. Mit csinálok itt, mit csinálok ezzel a lánnyal, és mit akarok egyáltalán a későbbiekben csinálni. Mert ez itt és most kényelmes. Tény. De erre mondaná Mitch, hogy akármelyik másik nővel is ugyanilyen kényelmes lenne, és Merlinre, hogy mennyire rohadtul igaza van. Igen, van most ez a megjavulás projektem, amin dolgozok. Hogy megpróbálok kikötni egy nő mellett, Elena is erre biztat, a húgom meg még asszisztál is hozzá. A nyáron például mindössze két csajt fektettem meg, ami azért nagy szó.
   De most itt vagyok, St. Patrickkal, és ebben a tanévben – igaz, még nem régóta tart -, de ő az egyetlen projektem. Ami elég szokatlan, és bár sokszor azért leállok csevegni egy-két kapható lánnyal, de más bugyijában jó ideje nem volt a kezem, ezt garantálhatom. Hogy elégedett vagyok-e? Nem tudom. Talán mással az lennék? Talán igen, talán nem. Mindenesetre Lisa jó hozzám, és valószínűleg belém van esve. Nem igazán szabadna összetörnöm a szívét, és egyelőre nem is akarom. Kivárok.
   Szemeim már egy ideje nyitva vannak, de jól esik csak feküdni az ágyban. Semmi dolgom nincsen, ez pedig mámorító érzés, pláne, hogy majdnem másfél hónap után újra szexeltem. Végre! Igaz, komfortos dolog éjjelente a hangszigeteltre bűvölt baldachinok mögött maszturbálni, de azért a szex az szex. Annál nincs jobb, ezt már Jacob is megmondta évekkel ezelőtt. Apámnak sem véletlen van ennyi gyereke. Egyedül azt csodálom, hogy Mitch óta nem jött újabb. Vagyis várjunk csak… az öcsémet ismerve nincs ezen mit csodálkozni.
   Ujjai ujjaim köré fonja, és szorosabbra húzza az ölelést, ami kezd egyre kínosabbá válni. Sosem voltam az a nagy romantikus alkat, kivéve, ha egy nőt nagyon de nagyon meg akartam szerezni. De azt sem ölelgettem szarrá, úgyhogy ez így nem fog működni. Mármint ez a póz, Lisát meg remélem, hogy előbb vagy utóbb kicsit lejjebb ad, mert nem vagyok holmi hősszerelmes, hogy minden héten meghódítsam a szívét. Ami egyszer az enyém, az onnantól az enyém.
   Megköszörülöm a torkom, és mocorogni kezdek. Kap egy puszit, hogy érezze a törődést, majd a hátamra fordulok, és kidörzsölöm szemeimből az álmosságot. Felém fordul, én pedig végigtekintek testén, s elmosolyodom. Hiába nem érzem azt a szerelmet még, mint ő, a női test látványa mindig örömmel tölt el. Emellett pedig elégedett vagyok Lisával, kellemes társaság, és megvan benne minden, amire szükségem van. Egyelőre nem tudnám megmondani, hogy hogyan alakul majd a kapcsolatunk, de nem temetek semmit sem. Mindig is kicsit több időre volt szükségem, hogy komolyabban kezdjek érezni mások iránt.
   Köszön, majd megcsókol, miközben végigsimítok vékony karján, hogy utána magamhoz húzhassam.
- Szervusz, St. Patrick. Miújság? – kérdem, mintha csak a Mézesfalásban futottunk volna össze. Végtére is sosem azért szerettek a nők, mert remek társalgó, vagy olyan kifinomult úriember lettem volna szex után. Mindkettőt tudtam imitálni, ha szükséges volt, de Lisa sosem volt kíváncsi ezekre a faragott álarcokra. Tudom, most azt hiszi, hogy ismer engem, hogy az igazi Richardot szereti, de az is csak hazugság, a helyzet azonban az, hogy a mélységben megbúvó Richardért bizony többet kell dolgozni. Hogy neki ez megéri-e, az majd kiderül.

Naplózva

Lisa St.Patrick
Eltávozott karakter
***


Nem elérhető Nem elérhető
Re: napvilág
Válasz #2 • 2016-05-26 19:28:25
+2

a napvitorla szétszakad
a felhő áll, az ég szalad





   „Miújság?” Még is mi lenne...
Körbeölel bennünket a napfény és átjár a nyugalom. A perc megáll, a lélegzet megakad. Micsoda egy barom vagyok. Ostoba tyúk, hiszen csapdába másztam, amiből nem tudok szabadulni. De olyan csodálatos ez a csapda. Talán í molylepkék is így érzik, amikor éjjelente a fénylő tűz felé szállnak? Elhiszik, hogy az a fény, ami gyönyört és melegséget ígér képes egy jobb létet adni nekik? Na és ha a bukásuk tényleg jobb? Az átfogó gyönyör valahogy szebb halálnak tűnik, mint lassan, kínok közt megvárni, hogy vége legyen.

- Csak élvezem a napfényt – mosolygok bele a kék szemekbe. Furcsa tekintete van. Mintha folyamatosan agyalna, vadászhoz méltóan. Régen megvetettem a vadászokat, utáltam őket, amiért szándékosan fájdalmat okoznak. Tetvek voltak, kitoltak a hiszékenyebb lányokkal. Egy darabig csak kerültem őket, majd felcsaptam önkéntes katicának, hogy én pusztítsam el őket. De lám a sors közbeszólt és egy levéltetűn megesett a szívem. Ezt most nem akarom elpusztítani, pedig meg lenne rá minden okom. Mennyi keserűséget okozhatott? Hány naivában szórhatta már szét a magvait? Te jó ég. Csak most fogom fel!

- Ugye nem vagy nemi beteg? – kérdésem tapintatos és körmönfontan sündörög a téma körül, mint mindig. Egy meleg nevelő apa által sokat tanul az ember. Vegyük például a hiv vírust, állítólag még a ’Mungóban sem tudják gyógyítani. Öregem, ha ez a szemétláda megfertőzött engem valamivel esküszöm hogy a Pálcák Urát tolom be a seggébe. Persze amilyen perverz disznó még élvezné is. Hülye köcsög.

   Mondjuk ha valami baj lenne val’szeg már tudnánk. De egyelőre se baci se baba – bár utobbit a rendszeres Taigetosz bájital kúrámnak köszönhetem. Értitek, kúra a kúrásért. Ha nem tűnnék totál debilnek a gondolattól valószínűleg horkantva felröhögnék saját gondolataimon. De helyette csak firtatom az arcát. Mindegyiket

   Annyira egoista és annyira buta. Azt hiszi nem látom, hogy többarcú. A nagy Richard Grosiean-t nem lehet kiismerni. Legalább is ezt akarja elhitetni a világgal. Pedig csak néha kell elkapni a tekintetét. Amikor a szemébe süt a nap vagy amikor váratlan beszólást kap. Pár pillanat csupán, de ledobja az álarcot. Én hülye pedig direkt kísérletezem vele. Jó ember. Tudom jól, csak még jobban tud titkot tartani. Éppen emiatt biztos, hogy sosem fogja elmondani senkinek kis románcunkat. Ha rajta múlna, mikor becsuknánk a szoba ajtaját megszűnne létezni minden múltjával együtt. De sajnos ez nem így működik. Bűnös játékba keveredtünk és ideje lépéseket tennünk, ha nem akarjuk, hogy a parasztjaink elbukjanak.
- Beszélnem kellene Nadine-nal… - arcomról eltűnik a pajkosság és kínossá válik a pillanat. Szétszedtem. De jobb is így. Emlékeztetnem kell néha magamat a zuhanásra, hogy élvezhessem a repülést...
Naplózva


Richard Grosiean
Eltávozott karakter
***


| a rebellis | VIII. |

Nem elérhető Nem elérhető
Re: napvilág
Válasz #3 • 2016-08-18 14:52:02
+2
Vágyódom egyre csak bután,
egy csók után, száz csók után.
+16 (trágárság)



  Néha kissé még mindig meg tud ijeszteni a mosolya. A reményekkel telt, szemeimbe mélyedő női mosoly, mely a szerelemnél jobban semmit sem remél tőlem, s mely előbb vagy utóbb bizony mindnek arcára fagy, hogy aztán nevem átkozva pletykálják végig a Roxfortot arról, hogy milyen kicsi a farkam. Nagy kár, hogy annyi pletyka van már a farkamról, hogy senki sem tudja, melyiket vegye be, így nem maradt más választásuk, mint kivárni, hogy rájuk kerüljön a sor. Igaz, manapság ezt csak a legkitartóbbak tapasztalhatják meg. Öregszem.
   Sosem én voltam az a férfi, akire a nők mélyen legbelül vágytak. Hiszen én egyiket sem akartam megtartani, azt az egyet, akit meg igen, becsapott. Hallani sem akarok felőle, rémálmok és anyám nyomasztása ide vagy oda. Nem akarok tudni a fiamról.
- Tudod St. Patrick… - nézek rá kérdő mosollyal. A kérdés némileg meglep, bár nem mondom, hogy nincs alapja. - …nem kötöm az orrodra. – nevetem el magam, és finoman letolom mellkasomról, majd kicsusszanok a takaró alól is.
   Persze válaszolhattam volna neki normálisan is, ám az nem illett volna a játékba, amit mi játszunk. Ide nem kellenek kötöttségek, vagy szabályok, ahogyan arra sincs szüksége senkinek, hogy a másik teljesen őszinte legyen. Nem hiába nem kérdezte meg sosem azt, hogy mellette kefélek-e mással is. Gondolom.
   Felállok, megvakarom heréimet, megigazítom a fitymámat, és körbenézek. Az alsónadrágom keresem, közben tekintetem Lisa felé téved. A vadász örömmel szemléli a levadászott prédát, mely már az övé. Ráadásul önszántából. Ennél többet egy magamfajta sem kívánhat, és mégis. A vadászat öröme az, mely újból és újból cselekedetre sarkall. Nincs nyugtom, egy igazi ragadozó vagyok. Fiatal vagyok, helyes, és a nők bomlanak értem. Nem hiába fél St. Patrick sem.

- Jaj, St. Patrcik. – grimaszolok. A Hugrabugosok tényleg rohadt naivak tudnak lenni. – Egyszer megdugtam a csajt, és azóta köbö nem is beszéltünk. Ha minden csajjal beszélni akarnál, akiben valaha jártam, elég sok időd elbasznád rá. – vonok vállat vigyorogva, aztán egy gyors mozdulattal felkapom a földről a nadrágot, és öltözni kezdek. Nem vagyok híve a szex utáni lelkizésnek, kár is volt ezt neki elkezdenie. Szar dolog a lelkiismeret, és szerintem Nadine sem szorul rá, hogy egy elmúlt esetet feleslegesen felemlegessenek neki. Még akkor sem, ha különösen jó éjszakát tölthettünk együtt. Benne van a csaj a top10-ben, az biztos. - Rendeljek fel neked valami kaját? – villantok egy csábító mosolyt, hátha elfelejti ezt a Nadine-os szarságot. Miért kell az ilyeneken rágódni? Egyszerűen csak felejtsük el, elmúlt és kész. Azóta neki is meg nekem is voltak már mások, egyáltalán nem foglalkozunk egymással.
   Hátat fordítok neki, és a bőrfotelre hányt ingem után nyúlok, közben arcomról leolvad a csábító vad mosolya, mit imént erőltettem arcomra. Azért bírtam Lisát, mert nem olyan volt, mint a többi nő. Laza, nemtörődöm és belevaló volt, aki sosem nyavajgott, viszont ha így folytatja, könnyen lehet, hogy más projekt után kell néznem.

Naplózva
Oldalak: [1] Fel nyomtat 
Ugrás Válassz kategóriát vagy fórumot
Felnőtt varázslók Jimmy Kipp Quinton ♦ Emily M. Dean ♦ Család Mathias Montrego Christopher Cartwright Anna Volkova Alexej A. Zharkov Blaire Montrego Elfelda Hall Melanie Hopkirk Edward Nott Mira Luna Wyne Merel Everfen Holodeck Mirabella Harpell Henry J. Mirol Owen Redway Joshua Davis Leonard B. Beckett Eleonora Burke Minerva E. Balmoral Writing's On The Wall Roman Nott Freya Blood Irina Romanov Liliya Romanov vesna svyashchennaya Magnum Opus Ginny Weasley Wesley Fawcett Aubrey Chaisty Anathema Avery Martin Nott Dalton J. E. Hamox Santiago Herrera Artemis Greenberry John F. Rappaport Gwendolyn P. Jadisland Tommy Reese Roxfortos diákok Griffendél Sienna Scrimgeour Anne-Rose Tuffin Skylar H. Devereaux Chikara Tetsuya Hanni Haeni Whimsy & Wonder Elowen Dawlish Hollóhát Soffi Lowe William Ashford Enver Nebelwald Heliodora Haseltine Siddhartha Suduri Victor Holloway Ancalla Glasmont Mardekár Lola Miller Nialen Travers Connor O'Hara Orin Morgenstern Amycus Carrow Heranoush Fletcher Venus Llewellyn Gemma Jenkins Vivien M. Smithe Imogen F. Sinclair Lorian Grimmstark Tikhon A. Donne Hugrabug Opheliac Holden Echohawk Alma L. Remington Hazel C. Baird Vegyes Csapatok ▲ ad astra per aspera ▼ Daniel Tayilor Zafira Tavish acta est fabula Adser Møvrede Alexander D. Qcross Lisa St.Patrick Sol N. Harington Caleb E. Dawis Külföldi diákok Vale Bate Solace Barebone L’herbier noir Inès de Saint-Vinant Vianne M. Gardner Elizabeth Rappaport Sebastien Lacroix Lolita Delacour Rokuro Ishida Malachi Maddock Daphné D'Aboville Miguel Fuentes María Teresa Salamanca Lucinda Yaxley Solange Laveau Eltávozottak kincsei The Crow Cassia Carrow Sziesztalak Rebecca Bennet Edwin Everfen my freedom - Arianna Regan Ballester Yennefer Lumpsluck Cedric Elias Marlowe Caelius Edevane Brook Turner Kalina E. Pierce Joanne Martin Boethius Hywel Esterhas-i merengő Hawk’n’Pulse Dorothyen Moon Seraphin Austin Cameron Lamartin Zach Haggerty Célia Carex Raimbourg ikrek Gabriel Walsh Sötét varázslók The Black Rose Sabrina Joanna Wilder titkai Amythia Lixfise Fleur Delacour Sheena Burton R. J. Lupin, avagy egy Tekergő jegyzetei Stevens-Maynard birtok Pinceajtó Jules Shine Kingwoods Allyway könyvtár Lyra Freester M. Nexine Redraven Ládikója Kareem Whittman Niall Haron Levi Hale Alfredo Rota Saulus Armstrong Andromeda V. Bucksworth ::Morrigan Summer & Odil Watson:: Lauren H. Garside Monique Garside Wilde Yolanda Delacour Antonio Williems játszóháza Freya Middleton Evan Temple Egy vak iratai, Oliver feljegyzései Alyson Rose Leingter The imposssible is possible. Brookelle des Pres feljegyzései Az Álom Serpi Akta Philip Clapp Tara Cornelia Swan Bianca Grosiean Astoria Greengrass Norkys "Kys" Graham's secret diary Raelyn Bells Conolly Krónikái Debora Brooks Kicsi fiókocska Tyababa naplója Táborban a csajok Miscreant-birtok Volt egyszer egy... életem Charlaine Ruscio Gavin Hartley Nadalia C. Graham féltve őrzött kincsei <3 Arleth Gresham Darren Gregory White a Jó a Rossz és a Boldog Errol Dreenman Mila Boyka Tükörszilánk Zephyr Devaux Glenda padlásszobája Euphemia Crusader Ashley Angel feljegyzései Sebastian Navarro Gringotts széfje Gerry Ryan Nefas Eamon G. Millighan Brayden Matthew Minticz Craig Nicholls Cassius Neehill Vaszilij Zajcev Sence - My Pain Angela ékkövei Armiella Circe Smith Titkok könyve Törékeny Holmik Lélek kifőzde Sara Wattle Punks not red McGalagony után szabadon Syren Fawcett Draco Malfoy Vikitria Maya Mirol sötét oldala Mirolok A titkos fiók Isaac Zachew Dwayne R. Winterburn Court of Nightmares Frederik Thorin Abigail Wolf Dominic Till Hannah V. Selwyn Maxwell Shafiq Shirley White Tyrius A. Reximo Miyako Kuroyama Chloé Sundance Dexter Laboratóriuma Louise Lott Vannak különös éjszakák Pansy Parkinson *Wenny* Madison Clark Miriam Deccor James Wolf Greis Møvrede Dimitrij Ivan Vulkanov Raphael "Puck" Rhodenbarr Jeremiah Charles Cerberus Morgenstern Grisam Nutty Windflower Richard Grosiean Asher R. Warren † Emma Hailey Gray ● ● kiscsapat Brandon Everald Gray B. Lizandra Kenneth Carithy Denalie Nadine Moreau Dr. Jonathan Dobrev Mona Harington Cherish Bailey Elsa Channing Az Árnyékfőnix Benedict Destain Cooper Hayes Oliver Wenlock Lilium Leddicius Clementine Banks Victor R. Sickert Nolan Pye Hunter Collins Patrick McFly Emmeline Smethwyck Jimmy Slinkhard A végzete Harry - Ron - Hermione - A Trió Raquel Palmer Scarlett Bridget Seamus Finnigan Conan Paxon Holden C. Bronx Sally Sykes Skye Bailey Sierra Fern Teddy Jones Sex, drugs, rock and rolls Tessana Morrow Summer Feryll Aiden J. Fraser Ted H. Flanagan Noah Nightingale Avery Cassen Seth Morrow Lincoln Adwell Uma McGruder Rose Teegan Chesterfield Rd 17-18. Héloise Gauthier a kedves ősz futára Sophie Flores Olivia Gabriella Stane hanggal gázol magának utat Ruby Rider Anthony Goldstein 67 St Michael's Street Esther Doyle Arelia Tobervic Spanyolfala Gabriel F. Milton Tommy Reese Rayla Blake Waterloo Rd 8. Hayley Brent Irene Liu Forlatt Hana Tachibana Kolduló kobold Clara Cole Tania Niel Maeve Walden Lieselotte R. Blanchett Chloé Bones India Zayathri Cherub Willbutch Giacomo B. Santeria Dawson A. W. Hamox Moira Osborne Winston L. Smith Dorian Belby Leah Barlow Erica Fraser Aerith Baldron Ayako Hidayashi Echo Taylor Luna Lovegood Matt Shelby Nellie E. Nott Nott Kastély Hugo Theron Arian Bahri 71 Abbotsbury Rd, London Flora le Fay Sandy Bailey mesedoboza Elizabeth Hepburn Hepburn ház Seosaphine Baradwys Deliah Beckett Lupa Tenebris Amelia Evans April Sheridan Kyteler Daisy Day Ronald Weasley Sebastian Bates Charlie Oswin Louis Soulier Jason Bright Zöldfenyves Håkon Arnesen Diana Hardy Diana Hardy Protektor Iroda: Hanestic Walk 00. Ében-lak Alec Fleming Safiya Carson Daniel O'Mara Akácos ház Zeynep Weatherly Enola Hemmings Banyanyavalya és Mágusfene Apotéka Káoszlak A Suttogó Keresem az elvesztett édent Reed Lancaster Demelza Digby Sage Enos Bolton Serena Fawley Jasper Flynn MézLak Sean Westerfeld Gabriel Milton Mikhail Bertov Borostyán-lak Eduard Sokolov Yoana Bertov Oscar Caine Paralízis Harold Macmillan Mandragora Babbington Armin Narek Fészek Vincent O'Mara Magnus D. Brown jegyzetei Raven Harvey Annwn Ködfátyol Paul Harrison Esther M. Doyle Augustus Dion Pye Madeline D. Williams Lennox Campbell Lottie A. Lowell Claus Hill Végállomás Florian le Fay le Fay ház Tessa McCarthy Leonard J. Flint Jayce Hansel Örökéj Alfonz Baldron Nora Narek Henriette le Fay Tyra Quinn Ezra Ellsworth Silver moon Alexis P. Dullahan Willow Fawcett Midsummer's Night Kean Rowle Élni vagy halni? Esmé Fawcett Silver moon Lina Pye Ares Murphy Frey Henricksen Joy and Sorrow Sophie Vanheim Benjamin R. Fraser Gattons Way 14. Merlin veled! Csecsebecse- és ajándékbolt Aiden J. Fraser Hamutartó nyugAlom A Manó háza Maria Fitzgerald Oliver Smith Szellős Ház Niraniel Ays Miles Fawcett Fényes Kompánia Ephram Dakota Indiános nyár Avelin Nathaniel Kalamáris Kiadó William Batsa Welch Marga Poppy Alycia Remington Taiden Archeron Morgan Williamson Reginald Cobham Anelia Tiebon Clarice Edevane Eydis Sidthvordr


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2025. 03. 19. - 01:48:37
Az oldal 0.323 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.