+  Roxfort RPG
|-+  Ősi tekercsek
| |-+  Hasznos információk
| | |-+  Archivumok
| | | |-+  Archívum 96/97
| | | | |-+  A Nagy Archívum
| | | | | |-+  Reggeli Próféta
| | | | | | |-+  Roxforti Dobraverő
| | | | | | | |-+  Archívum
| | | | | | | | |-+  Horoszkóp
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Horoszkóp  (Megtekintve 2868 alkalommal)

Hannah Whitney
Eltávozott karakter
*****

*4* sMiLeY bAmBiNa - Emily hugicája <3

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 11. 07. - 23:40:49 »
0

Szeretnéd megtudni mi vár rád a jövőben?
Kíváncsi vagy mit rejtenek a csillagok számodra?

Akkor itt a megfelelő hely, hogy tájékozódhass etéren! ^^  kacsint
Naplózva

Giles Lawrence
Eltávozott karakter
*****

Ötödéves :; Soldieя.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 09. 27. - 14:43:27 »
0

Kedves Luna!

Nagyon örülök, hogy idáig is eljutottam, a mostani kavalkádrengetegben ez kész csoda, hogy még a bőrömben vagyok. Na és ne is beszéljünk a sok halálfalóról, akik elnyomnak csak azért, mert én még tanulom a szakmát...
Szóval, szeretnék egy jövendölést kérni, lehetőleg olyan formában, ami megmondhatja a jövőbeli álláspontomat: Lehet az kínszenvedés, élet, boldogtalanság...Minden eshetőséget rád bízok. A csillagok biztosan többet tudnak nálam, bármennyire is lehetetlenül hangzik ez az én számból.
 *Épp azon gondolkodik, vajon hogyan tudná karóra döfni Voldemortot*

Előre is köszönöm, szép szőke leányzó.
Az erő legyen veled! *Jedisen távozik*
Naplózva

Luna Lovegood r.
Eltávozott karakter
*****


6. évf.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2009. 10. 05. - 13:23:24 »
0

Kedves Mr. Lawrence!

A Szaturnusz csillaga ragyogja be egyelőre élete egét, de eljön a pillanat mikor helyet cserélhet a Merkúrral, s a kondás is úgy tartja: Türelem rózsát terem. Legyen kitartó, s ha most tűri a balsorsot akkor szerencsecsillaga önre mosolyog majd.

Személyes tanács: Szerintem nem létezik boldogtalanság. Ezt a szót a depresszív emberek találták ki, akikben a kitartás legapróbb morzsái sem maradtak. Amikor valaki kizárja a külvilágot és a legparányibb örömöktől is képes mosolyogni: az a boldogság.


Luna Lovegood
Naplózva

Mika Holland
Eltávozott karakter
*****


☽ the bohemian ☾

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2009. 10. 29. - 13:34:25 »
0

Szép napot, kedves Luna,

   Azért fordulok hozzád tanácsért  ~ mert Trelowney egy vicc! Ugyan már, maximum annyit tudna megállapítani az ázott teafüves csészémről, hogy milyen mocskos.. arról nem is beszélve, hogy nem vagyok hajlandó még egyszer kiinni azt a rémes teát, amiben csak úgy örvénylenek a füvek és morzsák és hínárok, és ááá.. iszonyú gusztustalan... ~ mert bízom a Szemed képességében.
   Mondd, mit ígérnek a csillagok? Féltem a barátaimat és a családomat, mint ahogy ezekben a vészterhes időkben minden jó érzésű ember. Érdemes még egyáltalán a jövőt kutatni? És az RBF? Egészen véletlenül nem tudják a csillagok, hogy milyen kérdések lesznek a bájitaltan teszten?


Zárom soraim, és reménykedem abban, hogy a sok beérkező levél között meghallgatásra talál az enyém is.
Minden jót!
Mika


Ui.: ha válaszolsz, mellékelnél hozzá egy autogrammot? Törzsolvasója vagyok a Hírverőnek, és tudom, este is kérhetek aláírást tőled, majd a klubhelyiségben, de így izgibb^^
Naplózva

ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ
every story ever written is just waiting to become real
ΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔΔ

Luna Lovegood r.
Eltávozott karakter
*****


6. évf.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2010. 06. 12. - 14:31:10 »
0

Kedves Mika!

El sem tudom mondani, milyen örömmel tölt el, hogy így bízol az én kis csillagaim jóslatában. Biztos vagyok benne, hogy elárulják neked, melyik utat kell választanod, hogy helyesen cselekedj!
Sajnos megeshet, hogy a hozzád közel álló emberek kisebb-nagyobb veszélybe kerülnek, de nem szabad lebecsülnöd magad, Te válhatsz számukra a megmentővé. Ha elhiszed, hogy képes vagy valamire, az úgy is lesz, csak hit kérdése! A jövőt kutatni mindig érdemes, de aki túl soká lesi a csillagokat, s úgy várja a csodát, elfelejtheti a legfontosabbat: A jövőt a jelenben elkövetett tetteink határozzák meg. Az RBF-fel sokaknak meggyűlhet a bajuk, de ha szorgalmasan készülsz, vagy akár csak apránként rendszeresen, biztosan felragyog majd a szerencsecsillagod! kacsint

Óh, micsoda megtiszteltetés, hogy az aláírásomat kéri valaki, könnyek szöknek a szemembe a meghatottságtól


Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2018. 12. 26. - 11:59:45
Az oldal 0.123 másodperc alatt készült el 37 lekéréssel.