+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Nadalia C. Graham féltve őrzött kincsei <3 (Moderátor: Nadalia Graham)
| | | | |-+  Dirty Sexy Money
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] 2 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Dirty Sexy Money  (Megtekintve 469 alkalommal)

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2009. 09. 08. - 16:01:33 »
0

.
Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 09. 10. - 17:48:23 »
0


1993. egyik napja

Kedves Naplóm!

Ma egy bagoly repült be a házba, és egy levelet hozott. Ahogyan arra számítottam, felvtelt nyertem a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolájába. Anya elvolt ragadtatva, kaptam tőle egy pár holmit is az iskolakezdéshez. Apa? Apa ma sem jött el nekem gratulálni...
Kys már retteg hogy felmegyek hozzá a suliba, Jessicáról nem is beszélve. A Süveg biztosan a mardekárba rak majd anya szerint, ő is abba a házba járt, és apa is.
Amikor Kys griffendéles lett, anya szörnyen érezte magát, egésznap nem jött ki a hálóból, azt mondta megtöri a sorozatot. Hogy Jessica hugrás lett az senkinek sem számít, dehát ki törődik vele, levegőnek kell nézni és kész.


Aligvárom hogy felmenjek közéjük, és az agyukra mehessek. Visszakapják a sok szenvedést, amit okoztak nekem! Jessica elkergette apát, az életünkre tört, és Norkys ezt hagyta. Támogatta és pátyolgatta, ahelyett hogy ő is rúgott volna még belé egyet.
De rúgok majd én helyette is.
Álnok, alamuszi féreg.


Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2009. 09. 11. - 13:34:02 »
0


1993. szeptember

Naplóm!

Ma volt az első iskolai napom, sőt még most is tart, jelenleg este 8 van és én most írom ezen sorokat.
A Teszlek Süveg természetesen a mardekárba rakott, és kár hogy nem tudtam megörökíteni azt a pillanatot, amikor Jessica elképedve nézett engem a maga asztalánál.
A tanáraimmal már megismerkedtem, de tananyagot még nemigazán vettünk. Nem hiszem hogy sok fejtörést okozna nekem ez az év, majd ellavírozok közepes-jó szinten, ami meg tetszik, abból kiemelkedő munkát végzek majd.
Kys nagy félelmével, Perselus Pitonnal is volt szerencsém megismerkedni, anyuék ismerik, mondom majd hogy hívják el a nyáron sokszor hozzánk, és rendezzenek vele családi ebédeket, amin Norkysnak is kötelező lesz a részvétel.Tuti elmegy majd az étvágya.
Jessicát bedugjuk majd a cselédszobába, bár ez már nehezen kivitelezhető, túl nagy canga már és sosem óhajt ottvárni, míg megesszük az ebédet, van képe kiülni hozzánk.
Apa írt nekem egy levelet, miben gratulált, eléggé tárgyilagos és közhelyes votl, mintha valami gép írta volna.
Norknak minden bizonnyal írt egy kisregényt, hogy mi van vele meg a szokásos.
Anya azt mondta, apa csak a bajt hozza ránk, nem tudom köze van ennek ahhoz, hogy beállt a halálfalók közé, és Voldemort csatlósa lett.
Lényegében ezt mondja inkább Kysnek, úgyis ő  szeme fénye.


Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2009. 09. 11. - 13:49:57 »
0


1993. szeptember 30.

Kedves Naplóm!

Immáron kb egy hónapja koptatom a padokat itt a Roxfortba, és vegyes érzelmekkel állok a dolggokhoz.
Egyrész örülök, hogy látom J minden lépését, és hogy hogy válik szépen lassan idegroncsá, de kezdenek unaémasak lenni az órák, a túlon túl kedves tanárok, az anti mardekáros diákok, a nagy griffendél pártiak, a lelkes hugrabogosok, az okoskodó hollóhátasok, és a sok tucat ember.
A különlegesek meg nem állnak szóba magamfajta elsős kislánnyal, egyszerűen levegőnek néznek, ami roppantul bosszant. Szövetségesekre még nemigen találtam, egyszerűen én is eléldegélek köztük, várva a megfelelő alkalomra, hogy jókor legyek jó emberek között  jó helyen.
Láttam már párszor Harryt meg a kis csapatát is, rendkívül elfoglaltnak tűnnek mindig, egyiket sem mertem még megszólítani, nem mintha annyira akartam volna...
Kiváltképp Piton tanárúr lett a kedvencem, Dumbledore professzor meg az agyamra megy, unalmas vén marha.
Roxmortsban még nem voltam, de már nagyon várom hogy elszabadulhassak innen, és kicsit más levegőt szívjak más körülmények között.
A kedvenc helyem a Fekete-tó és környéke, sokszor sétálok arra merengeni dolgokon, é sokszor találkozom ott Jessicával mag Kysszel, és így keresnem sem kell a megfelelő alkalmat a kritizálásukra.
Mára ennyi, ha fontos dolog történik meg úgyis leírom.


Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2009. 09. 11. - 14:27:55 »
0


1993. november 2. -születésnapom

Kedves Naplóm!

Ma ünneplem a születésnapomat, már ha ez a mai ünneplésnek mondható. Kys meg J még nem adott semmit, talán majd este vagy egyáltalán nem. Anyutól egy kígyót kértem, remélem beszerzi, különben hisztériás rohamot kapok. Apa nem hiszem hogy bármit is küldene, talán eszében sincs hogy ma ünneplek, talán azt sem tudja milyen nap van.
A nagyi biztosan meglep valami neki tetsző ruhávsl, ami szokás szerint bidres-bodros rózsaszín kis ruhaköltemény szokott lenni, ezeket meg nem szeretem, inkább eldugom őket, hogy otthon se kelljen viselnem, olyan megalázó.
A szobatársaim már felköszöntöttek, vele igyekszem ápolni a jó viszonyt, mégha nem is kedvelem mindet, nem szabad még a házamból is ellenlábasokat szereznem, az igazán butaság lenne.
Az egyik viszont felhúzott a múlkor, amikor sugdolózott a hátam mögött. Ezt az emberi tulajdonságot ki nem állhatom, visszataszító és aljas, kivéve ha én teszem. Hááát
Mára ennyi, megyek ünneplek...


Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2009. 09. 11. - 14:59:53 »
0




1993. december 23.

Kedves Naplóm!

Ma kell összeszednem a holmim és hazautaznom, mert holnap szenteste. Az ajándékozás a szeretet meg minden nyavalya ünnepe, ami nem szerepel a szótáramban. Ilyenkor mindenki olyan érzelgős, mindenki szeret mindenkit, és mindenki lelkizni akar embertársaival.
Ugyanmár, ha évközbe eszik egymást miért tör rájuk ez a nagy szeretet hullám? Ki érti ezeket?
Mivel születésnapomra a kígyót nem kaptam meg, most várom nagyon, anya nem lehet olyan szívtelen, hogy most sem szerzi be nekem. Apa biztosan hazajön holnap, ha csak 15 percre is de hazajön. A nagyiék is ottlesznek nálunk, és velük lesz az ünnepi ebéd.
Jessica ilyenkor mindig kipróbál békülni, persze sikertelenül. Norkys is engem nyaggat, hogy legyek vele kedves legalább most, dehát nem akaródzik.
Tehát most neki is esek összecuccolni a dolgaim, a talárom behajtani a kis ládámba, azt a koszos baglyot visszahozom attól a gyerektől , akire rábíztam hogy őrizze nekem, a pálcám gondosan el kell raknom, meg a szokásos holmijaim is össze kell szednem valahonnan, hogy útnak indulhassak.
Végre friss levegő!


Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2009. 09. 14. - 15:10:16 »
0


1993. karácsony napja

Kedves Naplóm!

Ma karácsony este van, és mondhatni jóléreztem magam. Ittvannak a nagyiék, és Jesset ugráltatják, mégcsak ha egy pohár víz is kell nekik, peidghát erre lenne a cseléd. Mindegy, jól teszik. Én most kiemelt szerepet kaptam, mivel nekik tetsző házba osztottak be.
Egész délután velük ültem lennt a nappaliban, és hallgattam a történeteiket arról, mikor még ők is a Roxfortba  jártak.
Edward is itthon volt, szegénynek nem volt mással ünnepelnie , csak velünk. Egész nap teázgatott, én meg próbáltam a lába alatt lenni, mert ...Mert ő Edward és kész!  Hááát
A kígyót valószínűséggel nem kapom meg, tuti áskálódott Kys hogy ne legyen hüllő a házban. Biztosan tartanak attól Jesszel, hogy megmaratom vele őket.
Félelmük jogos, szívem szerint azt tenném.
Most pedig lemegyek Edwardhoz a kandalló mellé, ilyenkor mindig bambul maga elé, majd én beszélgetek vele.
Mára így ennyi naplóm!
Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2009. 09. 14. - 15:20:47 »
0


1993. szilveszter

Kedves Naplóm!

Most tudtam felszabadulni írni, mert egész idáig tartott a vacsora. Szörnyű vita zajlott Edward-apa legjobb barátja,aki most is itt él velünk, és nagy ember a szememben-és anya között.
A vita tárgya természetesen a neveltetésünk volt, amiben anya sosem enged. Edward szerint túlságosan elhanyagol minket édesanyánk, anya szerint Edwardnak nincsen joga beleslni ebbe a dologba.
Mindkettőjüknek igaza van: anya mostanában folyton más férfiakkal látható, ami jó életstílus ahogyan ő  mondja, de nem tudom apa értékelné-e ezt, ha látná, bár ő hagyott el minet, mindegy lényegtelen.
Edward viszont csak a hasznunkat akarja!
Említst érdemel Jessica mai vieslkedése is, aki a szokásosnál is próbált kedvesebb lenni hozzám, de én persze visszautasítottam mindennemű közeledését, mocskos kis félvér.
Most pedig visszaszökkenek, várom a veszekedés folytatását. Imádom a vitákat, a viszályt és a veszekedéseket!
Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2009. 09. 14. - 15:30:14 »
0



1993 Január -Június

Kedves Naplóm!

Mivel nem történt semmi olyan érdemleges dolog, ami megérdemelte volna, hogy bekerüljön ide, ígyhát nem is firkantottam ide a hónapokban semmit.
A szokásos dolgok mentek:
-Anya vs Edward
-Én vs Jessica
-Én vs Kys
-tanulás
-könyörgés a kígyómért
De most ennek az unalmas sorozatnak vége! Jön a nyári szünmet, ami alatt kiélhetem minden "szociopata" hajlamaimat, és kedvemre kritizálhatom testvéreimet.
Végre nem ebben az ódon kastélyban kell álomra hajtanom a fejem, hanem az én gyönyörű fekete szobámban, ahová akárki fia nem teheti be a lábát.
Pontosítva akárki lánya nem, akárki fia hamarabb.
Na jó ebbe a gondolatsorba belebonyolodtam, így mára abbahagyom az írást. Első nyári szünetbeli napomon írok!
Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2009. 09. 15. - 13:30:30 »
0


1993. - június-június vége

Kedves Naplóm!

Holnap lesz vége a szünet egy kis részének, ma van június utolsó napja, holnap már júliusba lépünk át.
Mondhatni tartalmasan telt ez az időszal a számomra, megfelelő lelki erőm van ahhoz, hogy végigcsináljam az egész szünetet emellett a két nőcske mellett. A kis sárvérű nővérkém, meg a sárvérűek védelmezője, Kys édestestvérem.
Legszívesebben rengeteg átkot szórtam volna már rájuk, de Edward  megtiltotta, hogy bármi ilyet is tegyek, anya persze nem szólt volna bele, de neki mindenhol ott kell lennie, mint egy őrző-védű kutyának.
Ccc...
Mégis élveztem a korszakot, egyser belenyiszálhattam Jessica hajába, egész viccesen nézett ki egy darabig, amíg egy kis hajszál felállt a feje közepén.
Dehát úgyis kinő majd neki, mint minden évben.
Most valami nagyszabásút tervezek, amitől elakad majd a lélegzetük. Nem konkrétan elakad, mert akkor a vízbefojtást választanám, egyszerűen keresztbe akarok nekik tenni.
Edwarddal kéne kezdenem, aki mindig a nyomomban van. Valahogy rákéne állítanom Kysre, és akkor nekem szabad a terep.
Ezen még agyalnom kell, így mára ennyi kedves Naplóm!
Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2009. 09. 15. - 15:06:58 »
0



1993 július eleje-július vége

Kedves Naplóm!

Tervem akaratomon kívül is révbe ért. Mivel Kys oda meg vissza van Edért, így könnyen rátudtam venni, hogy minél több időt töltsenek együtt. Ednek bemeséltem, hogy Kys fiúzik, és jobb lenne odafigyelni rá, mielőtt elpocsékolja a tudását, és nem lesz belőle semmi.
KacKac.
Jessiával a tervem elkezdődött. Magam mellé kell állítanom a barátait, akikben megbízik, hogy egyedül maradjon ,mint az ujjam, és megunja a dolgot, majd hátha végre lelép a házból ha nagykorú lesz, ami pedig a legjobb lenne : még most fiatalon elszökne valahová.
Bárcsak ez megtörténne, és akkor boldog, önfeledt lehetnék, és nem kéne folyton azon aggódnom, hogy rontja el a család hírnevét. Utálom, ha hangoztatja, hogy a féltestvérem.
Szégyent hoz rám, édesapámra,akit megcsaltak egy muglival és édesanyámra, aki gyenge volt és ilyenre vetemedett.
Talán azt a férfit szerette, a muglit. Pfujj..bele sem bírok gondolni.
Na ezért nem lesz Nadalia Caelyn Graham sohasem szerelmes!


Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2009. 09. 15. - 15:14:06 »
0


1993. augusztus eleje-augusztus vége

Kedves Naplóm!

Ma így augusztus vége táján fáradt vagyok. Hihetetlenül kimerült és borzasztóan meggyötört. Nincsen több lelki erőm folytatni a kis tervem, amibe belekezdtem.
Lebuktam.
Hihetetlen módon megaláztak.
Próbáltam mindenkit az oldalamra állítani, de nem voltam elég okos. Edward végig a nyomomban volt. Figyelte minden lépésem, és mikor őt akartam megpuhítani, a sárba tiport.
Azt mondta, hogy lehetek ilyen aljas és alávaló, hogy ezt teszem a testvlremmel.
Ő nem veti meg a muglikat és félvéreket, hát rosszul teszi.
Aki nincs velem, az ellenem van.
Aki ellenem van, az megkeserüli.
Aki megkeserüli, az lesz Jessica, Norkys és Edward!
Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #12 Dátum: 2009. 09. 15. - 15:30:42 »
0



1994.-iskolakezdés

Kedves Naplóm!

Ma volt a napja, hogy eltöltöttem az iskolában első napom, mint másodikos diák. Végre járnak már alattam is gyerekek, végre nem én vagyok a legkisebb. Egyre feljebb kerülök a "ranglétrán" , és ígérem, sohasem csúszok lejjebb.
Edward küldött nekem egy baglyot, hogy tudja, hogy mérges vagyok rá , de megígérte apámnak, hogy nem hagy minket elkallódni.
Jó embernek ígérgetett. Egy halálfalónak mondjuk én is betartanám , amit ígértem, nehogy csúnyán végezzem.
Talán csak tart apától, ami nem megy ritkaszámba. Félelmetes egy alak volt, még mikor velünk élt is. Lehet, hogy csak nekem tűnt annak, Kys istenítette.
Dehát van ez így, a félelem nagyúr. Sokszor van úrrá az emberekenk, és köztudottan jobb előre félni, mint később megijdeni.
Megyek írok is egy baglyot Ednek, hogy nem haragszom és elnézését kérem.
RÁ nem tudok haragudni.
Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #13 Dátum: 2009. 09. 20. - 15:18:42 »
0


1994. február 12.

Kedves Naplóm!

Szörnyű, borzalmas, pocsék!
Ha jellemezni kéne  a napom, ezen szavakkal tenném!
Visszataszító, szánalmas, taszító!
Ha jellemeznem kéne őt ezen jelzőkkel tenném.
J E S S I C A W I N T E R S !
Csupán ezt a nevet kell leírnom, hogy megértsd!
Levél Edwardtól, levél nekem, levél Jessicáról.
Csupán ennyit kell írnom, hogy megértsd!

Íme a levél:

Kedves Nadalia!
Ezúton szeretnélek utasítani, hogy haggy fel azon tevékenységeddel, hogy kedves nővéreddel szórakozol szabadidődben, különben más eszközökhöz kell folyamodnom!
Edward Will Gawin
Naplózva

Nadalia Graham
[Topiktulaj]
*****

.:: okosabb mint egy hatodikos ::.

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #14 Dátum: 2009. 09. 20. - 15:30:17 »
0


1994. április

Kedves Naplóm!

Azt hiszem illik megtorolnom Jessicán azon tettét, hogy bemártott ednél, mert bizonyára így törtnt. Elreptette a nyomorult kis baglyát a házunkba, panaszkodott egy sort, hogy ohh Edward kérlek segíts rajtam! Az az istenverte Nadalia nem hagy engem levegőt venni, sőőt élni sem hagy.
Szánalmas azon törekvése, ahogy megpróbál engem levakarni magáról. Annyi sincs benne, hogy elém álljon bátran, és közölje, hogy márpedig szálljak le róla.
Ejjejjejj!
Jessica Winters : neked annyi...
Naplózva
Oldalak: [1] 2 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2010. 07. 09. - 17:51:25
Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 45 lekéréssel.