+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Roxfortos diákok
| | | |-+  Hugrabug
| | | | |-+  Tyra Quinn (Moderátor: Tyra Quinn)
| | | | | |-+  Levelek
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelek  (Megtekintve 235 alkalommal)

Tyra Quinn
[Topiktulaj]
*


the girl next door

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2023. 05. 09. - 13:44:28 »
+1




random írások
jegyzetek
gondolatok
el nem küldött levelek
Naplózva


Tyra Quinn
[Topiktulaj]
*


the girl next door

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2023. 05. 09. - 13:47:02 »
+1

Szia Amber,
 
Ez az első hetem itt. Fura nagyon az egész, olyan, mintha elsős lennék és most kellene életre szóló barátokat és ellenségeket szereznem. Igazából azt leszámítva, hogy nem elsős vagyok, a többi stimmel. Milyen egyszerű is ez ugye?
Egyébként a házak közel azonosak, mint otthon is. Ah, de fura, hogy az otthon már nem otthon.
Amúgy van néhány jó pasi a suliban, de hol vagyok én még ahhoz! Először ismerni kellene embereket. Baromi nehéz belecsöppenni meglévő társaságokba. Azt gondolná az ember, hogy már rutinos vagyok, mivel ez a harmadik suli az életemben tíz év alatt. Kicsit kezd elegem lenni, remélem, innen már nem utazunk tovább.
Írok majd.

X
Naplózva


Tyra Quinn
[Topiktulaj]
*


the girl next door

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2023. 05. 12. - 13:36:22 »
+1

Szia Ame,

Megvolt az első roxmortsi hétvége. Olyan, mintha egy elvarázsolt kis világba csöppenne az ember. Nálunk nem volt ilyen.
Van egy édességbolt, szenzációs. Amerre a szem ellát, érdességek minden irányban és mindegyik más.
Azt sem tudom pontosan, hogy miket ettem, de mind egy szálig szuper cuccok voltak. Viszek haza majd magammal néhány dolgot, és küldök neked is meglepit FedEx-szel. Remélem, túlélik az utazást.
Lassan mindenfelé a Halloween-re készülnek, kiváncsi vagyok, a suliban milyen lesz. Ebben szerintem Amerika verhetetlen, de majd meglátom, mi lesz. Mondtam már, hogy itt vannak igazi kísértetek? Némelyik eléggé para, főleg éjjel.
Karácsonyra hazautazom, majd írok e-mailt, már alig várom!

X
Naplózva


Tyra Quinn
[Topiktulaj]
*


the girl next door

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2023. 06. 06. - 15:44:36 »
+1

Szia Ame,

Nagyon húzós ez a második félév, az év végén van az RBF (tudod, amiről meséltem a telefonban, mikor Karácsonykor beszéltünk). Eléggé be voltam tojva, de egész jó lett. Extrán rágyúrtam az Átváltoztatástanra, Bűbájtanra és Bájitaltanra, ezek nagyon jól sikerültek, de mindig is nagyon szerettem ezeket. Huh, a Mágiatörténet nagyon gáz lett, E-t kaptam rá, de én ennek is nagyon örülök :-D Bárcsak leadhatnám…
Annyira jó lenne találkozni! Lenne kedved meglátogatni a nyáron? Akkor megismernéd a nagyit is!
Neked hogy mentek a vizsgák? Steve-nek még mindig jó a feneke? *.*
Huh, lenne egy hatalmas mesélnivalóm, de leírni nem akarom, kicsit bonyolult, személyesen majd elmondom. Állati jó lenne, ha sikerülne!

X
Ty
Naplózva


Tyra Quinn
[Topiktulaj]
*


the girl next door

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2023. 07. 02. - 12:51:39 »
+1

Hahó Amber,

Már nemsokára jössz!! Alig várom!
Nagyon furcsák az első napok itthon. A költözés óta csak a karácsonyi szünetben jöttem haza és akkor tavaly ősz óta még  mindig volt egy halom doboz a szobámban, amik arra vártak, hogy kipakoljam őket. Most eljött az idő. Nem úszom meg sajnos. Nagyjából a tegnapi napom az volt, hogy felkeltem, ettem, dobozoltam, ettem, dobozoltam, ettem, aludtam. És még mindig van. Találtam rengeteg sulis cuccot… hiányoznak az amcsik. :( Annyira karót nyelt itt mindenki – egy-két kivétellel -, még mindig ufónak érzem magam közöttük.
Mára szabadnapot vettem ki, nem dobozolok. Jó lenne elmenni szétnézni a környéken, hogy tudjam, hova vigyelek el, mire jössz. Azt mondják, London eléggé jó hely, úgyhogy bízom benne, hogy egyszer végre sikerül magaménak éreznem, de olyan furán beszélni, mint ők szoktak, remélem, hogy sosem fogok.
Mondtam, hogy már alig várom, hogy gyere? :D
Note to self: nézzem meg, hogyan jutok ki a Heathrow-ra.

X

Ty

Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.054 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.