+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Eltávozottak kincsei
| | | |-+  Norkys "Kys" Graham's secret diary (Moderátor: Norkys C. Graham)
| | | | |-+  Secret diary
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Secret diary  (Megtekintve 1748 alkalommal)

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2009. 09. 08. - 14:18:53 »
0

.
Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 09. 10. - 19:47:53 »
0


1993.szeptember

Hol is kezdjem ?? Ez volt az utolsó napunk a  sulikezdésig , Nad természetesen nagyon izgatott volt mégha tagadta is mint mindig minden érzelmet. Mikor megkérdeztem tőle , hogy szerinte hová fogják beosztani csak annyit mondott "Szerinted ?? Persze , hogy a mardekárba én nem hozok szégyent  anyura mint te , hogy a kis nyomorékról már ne is beszéljek. " Én is biztos voltam benne , hogy Nadot holnap a mardekárba sorolják. Azt viszont nagyon sajnálom , hogy sikertelen volt a tervem , hogy  ne kapjon levelet . Nem tudok mit tenni Nadalia holnap jön velem a suliba Szomorú De mit tehetnék még ?? Semmit...
Bele kell nyugodnom , hogy egy suliba fogunk járni !!! Bár biztosan meglehetne oldani , hogy valami ronda betegsége legyen ha kiütései lesznek akkor holnap egyáltalán nem akar majd iskolába menni sőt sehova.
Nem is rossz ötlet csak jelen esetben kivitelezhetetlen... és anya megölne...Kár..
Szegény Jess miket kell majd átélnie hisz eddig a Roxfortba nyugta volt.. Mert Nad itthon kínozta az állatokat de ott majd ő lesz akit kínozni fog.
Ha ránézek Nadra most is azon gondolkozom , hogy vajon mit tervez most . Látom ahogy méreget a szemével ilyenkor mindig valamin töri a fejét.
Remélem nem Jess ellen akkor már inkább én legyek az áldozat.
Mára ennyi holnap biztos több minden fog történni.
Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2009. 09. 11. - 19:03:17 »
0


1993.október

Kedves , dárga Naplóm !!
Már egy hónapja vagyunk egy suliba Naddal és eddig elég türhető volt. Ahogy gondoltam a kalap rögtön a mardekárba osztotta, ott is a helye. Biztosan az volt az első dolga, hogy levelet írjon anyunak. Aki természetesen büszke lehet rá nem úgy mint rám amikor griffendéles lettem egy napig nem jött ki a szobájából, apa sem örült neki, de nem mondott semmit.
Azzal pedig, hogy Jess hugrás lett senkisem foglalkozott. Csak én gratuláltam neki.
Lassan pedig itt a szünet. Szép kis karácsony lesz, tavaly apa azzal az indokkal nem jött haza, hogy nagyon megbetegedett és nem bír utazni. Nad pedig minden évben várja, hogy kapjon egy kígyót. Ugyan mit kezd majd egy olyan állattal.
Én a részemről úgy gondoltam, hogy idén adok Nadnak valami "kedves" ajándékot. Mivel egyik ünnepen sem volt hajlandó kibírni veszekedés nélkül, idén meglepem valamivel.
Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2009. 09. 11. - 20:01:26 »
0


1993.december

Pontosan két nap telt el mióta itthon vagyunk, apa azt igérte, hogy hazajön. Mindig hazajön kívétele a tavalyi karácsonyt. Ami az ajándékokat illeti fogalmam sincs kinek mit adjak bár volt ötletem, hogy mit adjak Nadnak, de nem akarok feszültséget karácsonkor is legalább én nem csinálok balhét. De ha én nem akkor majd ő gondoskodik róla.
Arról meg, hogy kap egy kígyót letehet akárhogyis szereti anya nem lesz belőle semmi. Nad pedig még jobban haragszik rám mert elfelejtettem a szülinapját, pedig nem rosszindulat miatt nem köszöntöttem fel csak elmaradt. A suli átka 3.-osnak lenni nem is olyan jó mint képzeltem őszintén szólva unalmas. De mindig látom Nad arcán mennyire idegesíti, hogy ő a legkisebb, mert nincsen nála kisebb a suliba akiket zaklathatna. Előre sajnálom a jövőbeli elsősöket főleg a gyámoltalan hugrásokat.
Holnap karácsony szív jönnek a nagyiék és mindenki egy pár napra előveszi a legkedvesebb énjét.
Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2009. 09. 11. - 21:06:31 »
0

1993.december Karácsony <<<=

Ma volt karácsony első napja, természetesen Nad nem kapott semmiféle kígyót. A nagyiék itt vannak, és ami a legrosszab, hogy Jessről tudomást sem vesznek. Állandóan őt ugráltatják mintha egy csicska lenne ő pedig nem szól semmit csak kiszolgálja őket. Egyébként én voltam a kedvencük amíg meg nem tudták, hogy Griffendélbe kerültem onnantól kezdve mindig azt hallgattam, ahogy a apunak mondják, hogy elrontotta a nevelésemet. Én ezzel nem értek egyet, de nem akarok nekik visszaszólni, biztosan rosszul esne apunak ha megbántanám őket hisz mégis csak a szülei.
Nad pedig egyáltalán nem szerette őket, de ma mikor megtudták, hogy mardekáros (Nad ezt adta ajándékba)rögtön kedvenc lett.
Őszintén szólva rosszul esik, hogy így bánnak velem, de nem tudok mit kezdeni ezzel.
A vacsora után a anyáék, a nagyiék és Nad elmentek a nappaliba beszélgetni. Én pedig azt mondtam, hogy rosszul vagyok és feljöttem. Jobb mint Nad pofáját lesni ilyenkor még egyfajta vigyort és felvesz amitől szószerint kiráz a hideg.
Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2009. 09. 13. - 21:26:23 »
0

1993.december

Ez szünet is eltelt úgy, hoyg nem történt semmi. Apa bár itthon volt, de nem békült ki anyával, sőt Nad sem volt hajlandó beszélni Jessel. Hát igen ő inkább teljesen magába volt roskadva mert nem kapott kígyót, a legszebb ajándék Nad csalódott arca volt. Bár nem vagyok egy utálkozó tipus, de megvallom őszintén örültem, hogy egy kicsit ő is szenved egyáltalán nem értem, hogy lehet valaki ennyire érzéketlen mint ő. Azért voltak szép pillanatai is a szünetnek újra találkozhattam Edwarddal. Akivel megvallom őszintén fura érzéseim vannak.
Nem igazán tudom leírni...
Ma este értem vissza a Roxfortba és holnap hétfő van. Tehát kezdődnek újra a szürke hétköznapok.
Énpedig még ki sem pakoltam, bár ami késik nem múlik. A holnapi órákra sem készültem még, jó lenne még ma valamennyit tanulni is. De ha így osztom be az időmet akkor nem fog menni.
Szóval mára ennyi.
Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2009. 09. 15. - 16:54:27 »
0

1994. A nyár

Kezdjük az elején a suli karácsony után gyorsan elment. Nem történt semmi emlétésre méltó, hisz nálunk mindennaposak a veszekedések, és Nad kicsinyes tervei. Ezek már nem váratlanok, és sem Jess sem pedig én nem lepődünk meg Nad dolgain.
Az első otthoni estén fogta magát és bement Jess szobájába és elvitte azt ami kellett neki. Jess pedig nem mondott semmit.
Annyira örültem, hogy Ed egész nyáron velünk volt. Estéket beszélgettünk át rengeteget mesélt a fiatal apáról. És mindig ott volt ha Nad valamit tervezett. Még Jesset is megvédte, ha kellett. Bár anya rengeteget veszekszik vele mert egyszóval UTÁLJA. Nem szereti ha szemmel tartják, Ed viszont mindenről beszámól apa szüleinek ha tesz valamit amit nem talál helyesnek. Anyának pedig kell a nagyiék támogatása mióta apa elment.
Sosem tudtam, hogy anya mit érez Jess iránt az egyik percben mintha mindenért őt okolná a másikban pedig mintha ő is apa lánya lenne.
Emlékszem amikor apa beállt halálfalkónak..Akkor egy kicsit mérges voltam Jessre, de be kellett látnom, hogy nem tehet anya félrelépéseiről. Így nagyon sokáig nem beszéltem anyuval mert tudtam, hogy apa miatta ment el. Ő megsem állította, hisz csak a felesége tenni kellett volna valamit legalább neki, hamár a nagyiék díjazták apa ötletét.
Ez miatt egész nyaron alig láttuk Nadot persze nem érdekelte mintha nemis az apja lenne.
Még egy hét van a nyárból és még nem történt semmi érdekes Szomorú


Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2009. 09. 21. - 21:46:26 »
0

1996.nyara

Ezt e fejezetet egy elég érdekes történettel fogom nyitni. Kedves Naplóm!! Nadalia ellopott és csak most adott vissza. Hogy mi történt eddig szinte semmi. Egy hét múlva megyek fel 7.-be és fogalmam sincs mit kezdjek magammal. De még egy nagy gondom van Nad, nagyon kezdek aggódni, mert azon gondolkozik milyen is halálfalónak lenni. Könnyen mondhatnám, hogy elitélem őket, de hogy mondjam ezt ha a saját apám is köztük van. Akit viszont nagyon szeretek. Pont ő az akiről sosem gondoltam volna, hogy ilyet tesz. Akkor ez tényleg elitéllendő cselekedet volt részéről, vagy egyáltalán bűn hf-nek lenni??
Miket beszélek hát persze, hogy bűn..
Vagy mégsem??? Nem tudom eldönteni.
Anya éppen azon van, hogy beszélgessünk apával erről. Én félekek, hogy Nadnak nagyon is meg fog tetszeni ez a dolog. Nem is ő lenne ha nem tetszene neki.
Holnap fog hazajönni és mindenestere én mindent megteszek, hogy ez a téma elő se kerüljön.
Az egyetlen akit nem kell félteni az Jess neki ehhez semmi köze őt egyáltalán nem érdekli ez a téma. Végülis az ő apja nem hf sőt ő mégcsak örülhet is, hogy az apánk elment.
De ezért már egy ideje nem hibáztatatom.

Mára ennyi!
Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]

Norkys C. Graham
[Topiktulaj]
*****

~ ♥Istenkirálynők feje a hetedikből ♥ ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2009. 09. 22. - 22:03:35 »
0

1996.nyara

Tegnap este izgatottan feküdtem le mert vártam, apát hazajönni. Mióta beállt halálfalónak ritkán jön haza, de ha meg is teszi akkorsem marad hosszú idejig velünk. Ha viszont itthon van csak velem, Eddel és persze Naddal beszél. Maximum meglátogatja a nagyiékat. Anyával egyáltalán nem beszél, a köszönésnél tovább nem jutnak. Volt idő amikor azt hittem sőt inkább reméltem, hogy kibékülnek de mára teljesen letettem erről az álomképről. Apával teljesen felhőtlen volt a kapcsoltaom kisgyermekkoromban. Viszont amikor megtudtam, hogy beáll hf-nek egy világ omlott össze bennem. Mert az apám akit mindennél jobban szerettem akit tiszteltem és akire felnéztem, most embereket gyilkol ártatlan embereket.
Mindezt az anyám miatt. Egésznap ezen gondolkoztam miközben apát vártam aki nem jött el helyette egy levelet küldött.



Annyira restellem, hogy nem tudtam betartani az igéretetmet miszerint ma hazamegyek. Ez nem anyátok miatt van egyszerűen így alakult.
Természetesen szerettem volna látni a családomat, még ha nem is hiszed el ezt most nekem. De tudom, hogy jó kezekben vagytok hiszen anyátok mellett ott van Ed is. Jól tudod Kys, hogy mennyire megbizom benne és tudom, hogy te is így érzel iránta. Remélem szemmel tart titekek főleg Nadot akinek jól ismerem a természetét, mert a nagyanyádtól örökölte. Hajlamos olyat tenni aminek később még következményei lesznek.
Szeretném ha te is szemmel tartanád. Alig várom, hogy legközelebb találkozást veletek!!
Addig is ölel Apa!
1996.augusztus


Mellékeltem a levelet  amit apa küldött nekem. Természetesen igyekszem eleget tenni a kéréseinek. Bár tudjuk, hogy Nad napi 24 órában tervez valamit. És lehetetlen mindig szemmel tartani őt. De mindent megteszek amit tudok. Bár apa azt írta, hogy szeretne mielőbb hazatérni szerintem karácsonyig már nem is találkozunk vele..
Mára ennyi.
Naplózva

Norkys Graham * Julian Chal * Violet Loveday[/center]
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 05. 27. - 08:05:24
Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 39 lekéréssel.