+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Jasper Flynn (Moderátor: Jasper Flynn)
| | | | |-+  gyűrött pergamendarabok
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16 Le Nyomtatás
Szerző Téma: gyűrött pergamendarabok  (Megtekintve 17242 alkalommal)

Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #120 Dátum: 2022. 10. 11. - 15:18:00 »
+1


Szőke!

Hát most megtudhatod, milyen is előkelőnek lenni. Lehet akármilyen szarszagú a múltad, adj magadra és nyűgözd le Sophie-t. Úgy érzem kissé be vagy feszülve. Kísérd el az öcsém gitárokat nézni. Ő majd elszórakoztat, én most elfoglalt vagyok, mert még költözök. És Rosie is náthás lett.

Helyes, nagyon helyes, majd pazarul fogunk kinézni. Sophie másdoik apja amúgy pikkel az öcsémre, tudtad? Valami szovjet vagy szláv fickó. Reménykedjünk, hogy nem lesz verekedés. Majd viszem Szepit.

Ugye nem láttad a csajod ruháját? 


2003. október 3.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #121 Dátum: 2022. 10. 12. - 18:52:48 »
+1

Fraser,
Szerintem Sophie-t pucéran nyűgözöm le a legjobban. De javíts ki, ha tévednék. Mondjuk lehet Elliot a ruhás Aidenre bukik?
Áh nem. Nem vagyok feszült, de azért elmentem Bennel. Azt hiszem, szükségem volt egy humoros társaságra. A nap végére persze tüsszögni kezdett és én is megfertőződtem, ráadásul Mikhailnak is asszem átadtam. Most aztán küldhetem mindenkinek a bájitalokat, hogy esküvőnkre jól legyenek!
Pás,


2003. október 3.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #122 Dátum: 2022. 10. 13. - 16:42:16 »
+2


Szőke!

Azt képzelem. De ne aggódj, engem is pucéran szeretnek a legjobban, de meg kell adni a módját a kicsomagolásnak is. Úgyhogy ne legyél béna, adj magadra.
Ez komoly? Az öcsém miatt fog kihalni Sophie esküvője? Tegnap már Elliot is náthás volt, mert együtt főztek. KÜLDJ NEKEM IS VALAMI SZART!



2003. október 3.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #123 Dátum: 2022. 10. 20. - 11:19:00 »
+1

Fraser,
Miért kell, hogy vége legyen a nászútnak? Most értünk haza és már melózok. Küldesz be megint olyan tésztát?
Pás,


2003. október 11.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #124 Dátum: 2022. 10. 20. - 16:14:01 »
+1


Szőke!

Ne légy már ilyen hagyományos, menjetek el megint.
Ilyen munkamániás lettél? Rosszabb vagy, mint én.
Az asszonykád megint megsütötte a sütő, vagy egyszerűen még mozdulni se bír attól, a sok-sok együttléttől a nászutakon?
Na jól van, egyét, te vad bika. Csak mert olyan jó vagyok.



2003. október 11.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #125 Dátum: 2022. 10. 20. - 16:33:59 »
+1

Fraser,
Aranyember vagy. Merlinre mondom, remek ebéd volt.
Viszont. Csakhogy tisztázzuk, én nem akkor mászkálok el a munkahelyemről, amikor akarok. Nem mehetek még egy nászútra.
Mellesleg igen. Sophie nem tud megmozdulni... de nem miattam. Elcsúszott a lépcsőn, mikor kiléptünk a szállásról hazafelé és nem engedi, hogy megcsináljam a lábát.
Pás,


2003. október 11.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #126 Dátum: 2022. 10. 21. - 13:37:46 »
+1


Szőke!

Tudom, hogy az vagyok, ezért imád mindenki.
Szörnyű sors lehet ez, nem is értem, hogy bírják ki ezt az emberek.
Ezt rossz hallani, komolyan. Annak jobban örültem volna, ha miattad nem tud.
Amúgy meg találd már fel magad. Gyógyítsd meg, amikor alszik.



2003. október 13.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #127 Dátum: 2022. 10. 22. - 17:57:06 »
+1

Fraser,
Hát meggyógyítottam álmában. Azóta azt hiszi, hogy csodatevő ágyunk van. Nem merem neki bevallani, hogy én voltam, mert olyan aranyosan imádja azóta a párnákat is. Folyton arra kelek fel, hogy ott ölelgeti őket mellettem.
Elliot is ilyen szeleburdi?
Mellesleg ma már hoztam ebédet. Sophie csinált paprikás csirkét.
Pás,


2003. október 14.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #128 Dátum: 2022. 10. 23. - 10:56:03 »
+1


Szőke!

Látod, milyen szakszerű tanácsokkal látlak el, már éhezned sem kell.
Elliot legutóbb megint felrobbantotta Lola mugli tévéjét, mert megtalálta, amit oda rejtettem neki, szóval vennem kellett egy újabbat.
Pedig mondtam neki, hogy nem olyan félelmetes, és próbálja ki, de egyelőre még csak ordít ha szóba kerül a d o b o z. Viszont múltkor olyan édesen aludt Rosie-val a fotelben, hogy nem keltettem fel. Utána meg éjjelre olyan energikus lett, hogy ugrált az ágyon és menni akart horgászni.

Küldhetnél nekem is, amióta itt vagyok pásztorpitén élek.



2003. október 15.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #129 Dátum: 2022. 10. 24. - 19:25:57 »
+1

Fraser,
Komolyan aggódok Elliotért. Szerintem túlzottan is hiperaktív. Nem akarsz neki valami nyugtatót adni? Vagy mondjuk kevesebb kávét? Mindkettőtök határozott hasznára válna.
A dobozra visszatérve, nekünk van egy olyanunk, de akárhányszor bekapcsol a frászt kapom tőle. Mégis mire jó ez? Hangos, harsány, világít. A mugliknak kéne néhány jó könyv, hogy leszedálják az idegeiket. Ahogy Elliotnak is kéne.
Pás,


u.i.: Sophie küldött gyömbéres sütit. Meg kell mondanotok, hogy négyből melyik a legjobb.

2003. október 16.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #130 Dátum: 2022. 10. 26. - 09:25:30 »
+1


Szőke!

Nekem mondod, hogy hiperaktív? A kávé fixen marad. Ma éppen lerángatta rólam a takarót, mert menni akart Benjaminnal megint edző terembe. Játszottak a futógépekkel.
Mi bajotok nektek a dobozokkal? A muglik azt bámulják, mert semmi varázslat nincs az életükben. Kiábrándító lehet nekik. Legutóbb volt egy olyna benne, ahol apró szőrős lábú emberkék rohangáltak egy gyűrűvel.
Szőke! Nézz rá az öcsémre, eltörte a térdét egy gurkó.



2003. október 22.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #131 Dátum: 2022. 10. 27. - 10:31:07 »
+1

Fraser,
Elliot 15 évet ver rád és aktívabb, mint te? Most majdnem kinevettelek... de, láthatod, milyen jó barát vagyok. Szeretnél neko nyugtatót?
A dobozról pedig annyit, hogy zajos, túl fényes, irritáló. Te aranyvérű vagy, zavarnia kéne. Ez nem illik össze a sznob éneddel Fraser! Nagyon nem.
Mellesleg: biztos jól vagy?
Pás,


2003. október 23.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #132 Dátum: 2022. 10. 28. - 16:07:00 »
+1


Szőke!

Elliot száz évesen is ugyan így fog pattogni az ágyon. De most csak mert olyn jó vagyok, nem sértődöm meg. Megpróbáltam kihagyni a kávét vele, de akkor meg olyan elcsigázott volt, hogy Cleot akarta bepelenkázni. Amikor mindig én pelenkázok.
Én megszoktam a mugli dolgokat, amikor az utcán éltem, meg ilyenek. Semmi se tud megrázni, még egy varázsautót is  vettünk. Elneveztem Fekete Szépségnek. Majd megnézhetitek. Kifejezetten kényelmesek az ülései. Ez már tökéletesen illik hozzám.
Jól vagyok, miért ne lennék jól?
Te jól vagy? Stresszesnek tűnsz.


2003. október 25.



Naplózva


Jasper Flynn
[Topiktulaj]
***


"Flynn"

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #133 Dátum: 2022. 10. 29. - 07:43:35 »
+1

Fraser,
Próbálj meg neki kávé helyett kicsit több ételt adni. Gyümölcsök, sajt, joghurt, meg ilyesmik. Azok majd adnak neki energiát. A koffeintől csak elromlik majd előbb-utóbb.
Máskor olyan sznob vagy, most meg mugli tárgyakért vagy oda. Még egy elvarázsolt autód is van. Igazi aranyvérűek ilyet nem csinálnak, pláne nem Aiden James Fraser, a sznobság koronázatlan királya.
Mellesleg én jól vagyok.
Pás,


2003. október 26.
Naplózva


 


Aiden J. Fraser
Varázsló
*****


Pirkadatkor a hajnalba olvadok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #134 Dátum: 2022. 10. 31. - 22:58:18 »
+1


Szőke!

A joghurt jöhet, azt megezsi, a többi nagyjából esélytelen, így is örülök, hogy megeszi azt amit én is. Nagyjából. Legutóbb az arcomba köpött egy ananászt.
Tökéletesen sznob vagyok most is, de hogy nehogy azt hidd, hogy olyan rozoga vastalicskával járok, eljöhetsz meglátogatni, és megnézheted a varázsautómat. Nem kell beleülnöd, Sophie egyszer célzott rá, hogy nem kedveled a mágikus meg a nem mágikus autókat se. Hozzál nekem ajándékot is.

Te beöltözöl Halloweenre? Elliottal most vesztünk össze, mert ő nyúl akart lenni, és azt akarta, hogy én répának öltözzek. Répának! Én! Nevetséges!


2003. október 30.



Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.137 másodperc alatt készült el 45 lekéréssel.