+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Bűntársak
| | |-+  (N)JK
| | | |-+  Elfogadott (N)JK-k
| | | | |-+  Lennox Campbell
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Lennox Campbell  (Megtekintve 924 alkalommal)

Lennox Campbell
(N)JK-Tanár
*****


a kviddicsjátékos

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 07. 28. - 12:23:19 »
+3

LENNOX ARCHIE CAMPBELL

jelszó || "a lélekállatod Smith professzor"
nem || férfi
születési dátum || 1980. július 28.
kor ||   23
vér || félvér
foglalkozás || kviddicsjátékos (fogó) a Montrose Magpies csapatában
funkció || Szeptembertől ő lesz a Roxfort Repüléstan tanára


A múlt
- 1980. július 28, Kirkton of Craig... de most komolyan igazgatónő? Ezeket már mind tudja rólam. - Legyintettem és megpróbáltam olyan bájosan mosolyogni, hogy legalább az élettörténetem maradék részét ne kelljen előadnom neki. Szívesen tanítottam volna a Roxfortban, de pszichológiai vizsgálaton nem akartam átesni, már az előtt áttúrták mindenem az aurorok, hogy egyáltalán erre a megbeszélésre eljöttem volna.
- Mr. Campbell. Ön tehetséges fogó, de ez a beszélgetés szükséges formalitás - közölte szigorúan az igazgatónő. Kék szemeivel valami listát bámult, amire éppen beírta, hogy az anyám nevel Cecilia Campbell, született Tedder. Ezek olyan információk voltak persze, amiket az igazgatónő magától is tudott, hiszen nem egyszer hívott magához házvezetőként a tanulmányaim alatt. - Sajnálom Ceciliát, igazán kedves nő volt. Milyen burtalitás kell ahhoz, hogy valakit ezer darabra... bocsásson meg, Mr. Campbell. Az édesanyja kiváló tanítvány volt mindössze. - Tette hozzá és megköszörülte a torkát. a szavai újra felszakították a sebeimet. Nem azokat, amiket azon a napon átéltem, mert azok fizikálisak voltak. Engem is megkínoztak a házunkban ránk törő halálfalók. Eltörték mindkét karomat, az egyik lábamat és számos sebhelyet hagytak maguk után... de az igazi kín akkor jött, mikor felfogtam, mit tettek az anyámmal, csak azért, mert mugli születésű volt. Ez még azt a félelmemet is elnyomta, hogy talán nem térhetek vissza a kviddicsezéshez.
Csend állt be közöttünk. Képtelen voltam megszólalni, ezért remegő kézzel a teáscsészéhez nyúltam, hogy nagy kortyot vegyek magamhoz. A meleg ital kicsit megnedvesítette a torkomat, így már legalább krákognom nem kellett, mikor majd megpróbálok kipréselni magamból pár szót.
- Szóval miért gondolja, hogy jó lenne erre az állásra?
Kihúztam magam.
- A háború idején megsérültem és nagyjából félévembe került teljesen felépülni, ezután kezdődtek a rehabillitációs edzések, de visszavettek tartalékos fogónak az Appleby Arrows-hoz. Aztán kerültem a Montrose-hoz, hogy az Appleby nekem köszönhetően megnyerte az egyik legfontosabb selejtezőkörét 1999-ben. Nem mellesleg, én vagyok a Montrose legértékesebb játékosa jelenleg és a világ harmadik leggyorsabb fogója. Ez elég meggyőző? kérdeztem, aztán egyenesen McGalagony szemébe néztem. - Na, de igazgatónő, Ön hívott ide, Ön kért fel tanárnak... ezért nekem kéne feltenni a kérdést: alkalmasnak tart az állásra?
McGalagony hirtelen olyan volt, mint egy kamaszlány. Láttam, ahogy zavartan megint a papírjára pillant.
- Nos, Mr. Campbell. Meg kell mondanom, hogy nagyon jól tudja eladni magát. Természetesen a tehetsége és a foglalkozása miatt úgy gondolom, tökéletesen alkalmas a munkára és motiváló lesz a diákok számára - kezdte. - Az óráit úgy fogjuk beosztani, hogy mellette a csapat se hiányolja.
Bólintottam elégedetten.
Ahogy felállt én is fel keltem a párnázott székből. Megfogtam a felém nyújtott kezet. Éppen csak megszorítottam.
- Köszönöm, igazgatónő. Igazán megtisztelő, most viszont sietnem kell edzésre.
- A többiről bagoly útján tájékoztatom. Adja át az üdvözletemet Angus bátyjának!



Jellem
Lennox alapvetően egy nagyképű, elkényeztett kölyök, aki egész életében mindent megkapott. Úgy gondolja bármihez joga van és a többi ember felett áll. Ebből kifolyólag rendkívül magabiztos, ami sugárzik az egész megjelenésén. Ahova csak belép, azonnal észreveszik.
Odahaza sosem nevelték igazán, ezért a tisztelet és az udvariasság nem igazán az ő terepe. A legtöbben azonban elég elvakult rajongói ahhoz, hogy még csak észre vegyék ezeket a gyengepontokat a jellemében. Ha meg mégis, akkor arra a megállapításra jutottak, hogy egy sportolótól senki sem várja, hogy úriember legyen és milyen igazuk is van!
Az elmúlt években szétesett a jelleme. A háborús évek megviselték, akárcsak édesanyja elvesztése. Ekkor jött rá, hogy milyen múlandó is az ember és amiről azt hitte örök és tartós, nem az. Nem mer hinni a jó dolgokba, gyakorlatilag elzárkózik mindentől, ami tartósabb boldogságot okozna. A pillanatnyi kalandot keresi, a magányos óráiban pedig csak "túlélni" próbál. A depresszív oldalát természetesen az arrogáns viselkedésével jól palástolja.



Külsőségek
szemszín || kék
hajszín || a természetes hajszíne szőke, de feketére festeti a haját
kinézet || 183 centis magasággal nem tűnik ki annyira a tömegből, de az öltözködésével igyekszik még hosszabbnak láttatni magát. Nem kifejezetten kigyúrt állat, inkább szálkás, enyhe izomzattal rendelkezik, mint a fogók általában. Ez segíti a fürge mozgását. Alapvetően divatosan öltözködik, de főleg feketét hord, imádja a bőrdzsekiket és a napszemüvegekből is kész gyűjteménye van.

Kapcsolatok
Benjamin Fraser és Morgan Williamson csapattársa a Montrose Magpies csapatában
Minerva McGalagony régi tanítványa, aki maga kérte fel, hogy tanítson a Roxfortban

Azt beszélik…
Nagylábon él, állandóan orgiákra jár, és nőkkel, férfiakkal vegyesen összeszűri a levet.
Rita Vitrol újabban azt terjeszti róla, hogy bájitalfüggő.

Pálcatípus
12 és 1/4 hüvelyk, selídgesztenye, magja sárkányszívizomhúr

Egyéb
avialany || Austin Butler
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 07. 28. - 12:42:20 »
+2

Kedves Lennox!

Mondhatni felbukkanásoddal erőteljesen fel fogod kavarni a Roxforti életet. Hatalmas karizmád sugárzik rólad, az ember azt hihetné,a világon soha semmilyen problémával vagy gonddal sem kellett szembenézned. Hiszen mindened megvan, nők, gazdagság, hírnév, elismerés. Viszont a legszebb álarc mögött is lehetnek sebek, és a te múltad is beszennyezte a háború fekete fellege.  Édesanyád elvesztése mély nyomot hagyhatott benned, és sportemberként a legszörnyűbb súlyos sérüléseket elszenvedni. Kívánom neked, hogy egyszer békére találjon a forrongó lelked. Alig várom, hogy elszabadulj a játszótéren, és kibontakozhass.
Az előtörténeted mondanom sem kell, hogy nagyon tetszett, a rövidsége ellenére is tökéletesen átadtad a karaktert. Mindent rendben találtam, így hát hagylak is tovább robogni a játéktérre;

az előtörténeted:



Játsz vadakat és szépeket!

Sophie
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 30. - 06:43:24
Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.