+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Bűntársak
| | |-+  (N)JK
| | | |-+  Elfogadott (N)JK-k
| | | | |-+  Claus Hill
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Claus Hill  (Megtekintve 284 alkalommal)

Claus Hill
(N)JK

blah blah blah

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 01. 20. - 21:51:40 »
+1

CLAUS HILL

nem || férfi
születési détum || 1985. március 31.
kor ||  15
vér || sárvérű
foglalkozás || Griffendél, V. évfolyam
funkció || A Roxfort koboldjai dobosa, Alfonz Baldron tüskéje

A múlt

Hé, Tod. Márciusban jön ki az Evanescence új albuma. Tudom, hogy szerelmes voltál Amy Lee-be. Egész dögös csaj, mondtad és tudom, hogy bejött neked az a bájos macskás mosoly. Kérned se kelll én megyek és sorbaállok érte majd aznap, amikor a piacra dobják. Még a Roxfortból is lógnék.
Hé, Tod. Szerinted el fogják árverezni valaha Curt Kobain pulcsiját? Te nem igazán tartottad balszerencsés dolognak, hogy azon a napon halt meg, amikor te születtél. Anya persze rettenetesen babonás, tudod, de... Sosem vetted komolyan az ő ezo dolgait.
Hé, Tod. Még most is idegesítem azokat akik túl viccesek, vagy akiket kedvelek. Persze ők utálnak, de én ezért szórakozok rajtuk olyan jól. Legutóbb is megijesztettem Fifit egy tüzijáték konfettivel amit a Weasley boltból szereztem be.
Hé, Tod. Tényleg tudok dobolni. Persze, hiszen te tanítottál meg otthon, amikor még nem voltuk a Roxfortban diákok. De most el is hiszem, hogy képes vagyok arra, hogy felrázzam az unatkozó tömeget egy őrült tempóval, és még Oswinnak is bejött. Büszke vagy? Kérlek, mondd, hogy igen.
Hé, Tod. Rémálmaim voltak. Azt álmodtam, hogy előttem haltál meg, a többi alsóbbévest védve, hogy elmeneküljünk az iskolából. Álmomban annyi idős voltál, mint én, és egyáltalán nem féltél. Csak fogtad a kezemet és egy igazi hősként álltál mellettem, aztán hirtelen összeestél, és én csak a villanás fest zöld manót a szemeim elé, miközben egy őrült nő túlságosan magas hangon vihog, és valami Sötét Nagyúrról dumál. Hé, Tod, ezután mindig felébredek.
És rájövök, hogy ez nem csak egy álom. Hogy te már nem segítesz a leckéimben, hogy ha elakadok, és többet nem dugjuk be együtt a fejünket a Fekete tóba, hogy megbámuljuk a víz felszíne alatt is olyan fekete-e.
Hé, Tod. Ma este koncertünk lesz. És én megint megrengetem a zenémmel a mennyek kapuját, hogy halld, ahogyan játszom, és büszke legyél rám. Hiszen az a dolgod, nem? Mert a bátyám vagy.  

Jellem
Mindig is utált unatkozni, keresi a bajt, sokszor a túl nagy bajt is, csak azért, hogy ne legyen unalmas az élete. Irtózik a semmittevéstől, enyhén hiperaktív és nyughatatlan szellem. Hűséges típus. Szókimondó és határozott jellem, de sosem bánt meg szándékosan durván másokat, csak hecceli azokat, akik szórakoztatják. Nem iagzán gyűlölködő típus, ellenségeket is azért szerezm hogy feldobják a hétköznapjait. Vidám és harsány természet, aki nem sok mindent vesz komolyan a zenélésen kívül.

Külsőségek
szemszín || sötétbarna
hajszín || vörös
kinézet || Mivel a dobolás kemény fizikai erőt igényel, így ezzel arányosan izmos, és még tetejébe a kviddics edézes is fitten tartják. Jó felépítésű, sportos alkat, általában előnybe részesíti a fekete laza cuccokat és természetesen az együtteses pólókat. Haja jellemzően összevissza áll, 180 cm magas.

Kapcsolatok
Charlie Oswin: ő a Roxfold Koboldjai együttes frontembere, és itt Claus a dobos
Alfonz Baldron: Mert imádja piszkálni
Aerith Baldron: Sportja, hogy felhergelje

Azt beszélik…
Megtanította Hóborcot paintballozni

Egyéb
avialany || KJ Apa
Naplózva

Elliot O'Mara
Adminisztrátor

Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 01. 20. - 22:01:26 »
+1

Kedves Claus!

Az előtörténeted, a rövidsége ellenére rendkívül érzelmesre sikeredett. Meg kell, hogy mondjam, elég sok kérdésem van... de biztos vagyok benne, hogy a játéktéren még jobban megismerhetlek. Tetszett a felépítés, a fogalmazás, az apró kis villanások, amiket életed talán legszörnyűbb, legmeghatározóbb eseményéről kaptunk.
Nem is tartanálak fel, hiszen tudom, sokan várnak. Így tehát az előtörténetet:

Gratulálok! Az eligazító-pm hamarosan érkezik.

Üdv,
Elliot

Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: