+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Hollóhát
| | | |-+  Hugo Orion Theron
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Hugo Orion Theron  (Megtekintve 1578 alkalommal)

Hugo Theron
Hollóhát
*

night owl

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 05. 09. - 17:21:03 »
+2

Nem biztos, hogy feljövök, hogy feljövök érted
Hogy nem engedlek itt maradni
Nem biztos, hogy feljövök, hogy feljövök innen
Innen a mélyből, ahol meghúztam magam

Itt éjszaka van

Kód:
[center][font=Courier New][color=#a398a5] Ki is vagy? [/color][/center]
[justify][size=11pt][font=times new roman][color=#6f6e7e] honnan ismerlek
Naplózva

Sebastian Bates
Eltávozott karakter

V. évfolyam

« Válasz #1 Dátum: 2021. 05. 10. - 20:08:20 »
+1

padtárs
Egy összevont órán ültem először melletted. Egészen más voltál, mint a többiek, csendes, fura, kimért. Nem illett a korodhoz, ezért úgy döntöttem, jó ötlet lehet éppen rólad lemásolni az egész dolgozatot. Amúgy nem jól írtad le Lancaster nevét, gondoltam szólok... mármint nem szóban. Csak így gondolatban. Tényleg... te szereted a kutyákat? Esküszöm, hogy nem vagyok bolhás! Bár lehet, hogy nem azért maradsz te sem távol tőlem már...
Naplózva

Sage Bolton
Tanár

Rúnaismeret és Alkímia professzor

« Válasz #2 Dátum: 2021. 06. 09. - 08:00:00 »
+1

Hol van a tankönyved?
Hugo, szeretem, hogy mindig figyelsz az óráimon, hogy jó kérdéseket teszel fel és ügyes vagy. De megmondtam, hogy a tankönyvből ne a régi kiadást hozd az órámra, mert nem fogod érteni a rúnákkal kapcsolatos részt, abban ugyanis az nincs benne rendesen. Sokszor szóltam, nem ok nélkül, úgyhogy légyszíves, szerezd be!
Naplózva

Aerith Baldron
Eltávozott karakter

She's a Killer Queen

« Válasz #3 Dátum: 2021. 06. 12. - 22:14:15 »
+3

Nagyon okosnak hiszed magad, hogy belém kötöttél, mi?
Ugyan olyan felfuvalkodott alsóbb éves vagy, mint a többi kölyök. Nagyon okosnak híheted magad, mert kijavítottál Bájitaltan órán. Tudom, mi a sáfrány és a páfrány között a különbség, jó?! ha még egyszer miattad röhögnek ki, komolyan leütlek. Úgyis olyan törpe vagy.
Naplózva

Elizabeth Hepburn
Játékmester

« Válasz #4 Dátum: 2021. 07. 17. - 14:16:31 »
+1

A szemed. A szemed tele van titokkal

Szeretnék az a valaki lenni, akinek megnyílsz. Tudom, hogy nem sokra tartod magad, csak azt nem tudom, miért. Hiszen te csodálatos vagy, és az egyik legokosabb ember, akit ismerek. És nem szoktam hazudni. Neked meg pláne nem tudnék. Én..Hugo...szóval...

Naplózva

Dominic R. Monstro
Eltávozott karakter

a túl szőke srác

« Válasz #5 Dátum: 2021. 08. 10. - 15:32:43 »
+1

nézz az orrod elé törpe
Tudom, hogy kicsi vagy és nem látsz magasra, de azért jó lenne, ha nem nyomnád újra a gyomromba a könyveidet. Remélem a következő tanévben egy kicsit normálisabb leszel és elfelejted ezt a strébertempót.
Naplózva

Sophie Vanheim
Moderátor

Let's say sunshine for everyone

« Válasz #6 Dátum: 2021. 08. 15. - 18:27:01 »
0

Bocsi, hogy levertem rád a Varázslók Nagy Enciklopédiáját a könyves boltban!
Nagyon beütötted a fejed? Kicsit ilyesztő puklid lett, még szerencse, hogy volt nálam egy hideg kanál... Azért remélem nem felejtetted el a neved. Abban az öt percben eléggé megijesztettél, hogy nem tudtad ki voltál. De szerintem legközelebb óvakodjunk a nagy könyvektől! Főleg ha azok ki akarnak a kezedből repülni... Mert szárnyuk van.
Naplózva

Minerva McGalagony
Tanár

Az Igazgatónő

« Válasz #7 Dátum: 2021. 08. 18. - 22:10:03 »
+1

Ne bámuljon már olyan fene komolyan, Theron
Merlin áldja meg, Theron, hát miért csak olvas állandóan? A maga korában még a társaság és a kinti szórakozás is fontos, hogy frissen tartsa az elméjét. Kevés diáknak mondom, de tegye már le azt az átkozott könyvet! Így is bőven eleget tud, menjen barátkozni!
Mellesleg, melegen ajánlom a szüleinek, hogy a korának megfelelő olvasmányt adjanak a kezébe.
Naplózva

Elizabeth Hepburn
Játékmester

« Válasz #8 Dátum: 2021. 10. 18. - 21:59:41 »
+1

Hát izé, szia Hugo
Csodálkozol, mi, hogy mostanában olyan fura vagyok veled. Azt hiszem, tudod, a hormonok, meg minden..jaj, miket is beszélek. Szóval nagyon szereeekedvellek, és nagyon jó barátom vagy! Köszönöm, a türelmed hozzám, gondolom, majd elmúlik az agyamban a sok összezavaró hang. De nem vagyok elmebeteg vagy ilyesmi. Te vagy a legjobb barátom. A táskádba eldugtam egy sütőtökös pitét, össze ne nyomd!
Naplózva

Mirabella Harpell
Boszorkány

boszorkány

« Válasz #9 Dátum: 2021. 11. 21. - 07:46:59 »
0

rendes kissrácnak tűnsz
Tetszett, hogy nem hagyod magad, és nem veszed fel mások piszkálódását. Maradj mindig ilyen, ne hagyd magad, és ne engedj a nagyobb hangúaknak. Sok kérdésre tudtad a választ, biztos okos vagy, még sokra viheted. Ha piszkálnak, nekem is szólhatsz, prefektusként módom van egy kicsit szivatni a dinkákat...
Naplózva

Lola Miller
Mardekár
*

« Válasz #10 Dátum: 2021. 11. 21. - 08:00:50 »
+2

stréber
Megérdemelted, hogy Alfie piszkáljon. Mi haszna van a kockáknak, ha még a jegyzeteiket is így féltik? Pedig jól jártál volna, ha lekötelezel egy szívességgel. Esetleg még vissza is adtam volna valahogy. De te döntöttél, sebaj, megszerzem mástól, te meg ne segíts. Legközelebb lehet, csatlakozom Baldron szórakozásához.
Naplózva

Claus Hill
(N)JK

blah blah blah

« Válasz #11 Dátum: 2022. 03. 06. - 18:45:41 »
+1

CSÓKOLD MÁR MEG!!
Nem Alfot ő az enyém. De csinálj már valamit egy ötéves is hamarabb smárol, mint ti ketten.
Nem értem mit imádott benned ez az Alf gyerek, de szerintem annyira nem is vagy izgalmas, csak mostanában mindenki az olyan merengős, ábrándos tekintetű szomorú pasikra bukik, mint amilyen te vagy.
Lehet te csinálod jól, és a menőség nem is menő?
Naplózva

Alfonz Baldron
Mardekár
*

I. évfolyam

« Válasz #12 Dátum: 2022. 03. 24. - 20:31:09 »
+1

MEGÉRI?!
Nem tudom, miért küzdök annyira érted. Meg sem érsz annyit, te sárvérű söpredék, hogy egy másik hozzád hasonlóval tegyelek féltékennyé... de valamiért megtetszettél. Megteszettél, igen te. Nem értem mit látsz Hepburnben, mármint semmi extra, még csak nem is szép, ráadásul tiszta fura. Nem érdemel meg téged.
Naplózva

Nora Narek
Mardekár
*

A rendes lányok csendben sírnak

« Válasz #13 Dátum: 2022. 07. 27. - 16:57:54 »
+1

Ha egy kicsit idősebb lennél...
Benned valami okosan szomorú fény csillog, és ez téged nagyon szerethetővé tesz. Azt hiszem megnyugodhatsz, mert neked nem fogok szerelmet vallani. Pedig ha idősebb lennél, mondjuk úgy öt-hat évvel borzasztóan dögös férfi lennél. De maradjunk csak szakmai riválisok. Okos vagy. De én is. És szép is. Ez pedig veszélyes kombináció, Mr. Theron.
Naplózva

Florian le Fay
Griffendél
*

pocket full of trouble

« Válasz #14 Dátum: 2022. 08. 11. - 17:53:02 »
+2

korrepetálóm (?)
Igen, igen. Én írtam azt a levelet nyáron. Tudom, hogy te kb negyedikes vagy, én meg végzős, de biztos vagyok benne, hogy te sokkal, de sokkal nagyobb eséllyel jutnál be a Mandragórára, mint én. Kérlek, segíts felkészülni a RAVASZ-ra!
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: