+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Daniel O'Mara
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Daniel O'Mara  (Megtekintve 320 alkalommal)

Daniel O'Mara
Szent Mungó

A Medimágus

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 05. 03. - 09:45:39 »
+1

i cry
for the life you
lived
and the one you
didn't

Kód:
[center][color=#5b9174][font=times new roman][size=11pt]ki vagy?
[center][font=times new roman][font=11pt][i]részletesebben

Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

« Válasz #1 Dátum: 2021. 05. 03. - 09:50:15 »
+1

öcskös
Sokan a bátyámnak hisznek, mert mindig is nagy és erős voltál, mindig is megvédtél. A közöttünk lévő korkülönbség pillanatok alatt semmivé foszlott. Te voltál ott a szüleinknek, mikor a támogatás kellett, te voltál ott a háború alatt és te próbáltad védeni őket. Te adtál nekik unokát, te adtál nekik családot, én meg csak egy szégyenfolt maradtam a családban. Vajon leszek-e valaha olyan, mint te? Nem hiszem. De igyekszem, Daniel, hiába nem akarod ezt észrevenni.
Naplózva

Benjamin R. Fraser
Varázsló

Someday we will foresee obstacles

« Válasz #2 Dátum: 2021. 05. 05. - 11:07:00 »
+1

nagyon távoli valaki valami
Hát, te vagy Elliot öccse, akiről midneki azt hiszi, hogy a bátyja. Iagzából ismerős helyzet. Csak nálam ez fordítva van. Szóval hát furcsa tesód van, de egészen jó arc. Érdekes életed lehetett mellette, azt hiszem. Egyébként ha Aiden szarban hagyja Elliotot, én verem meg, senki nem verheti meg a bátyám, csak én. Vagy azt is megverem aki megverte. Aidennel együtt.
Naplózva

India Zayathri
Boszorkány

az Orákulum

« Válasz #3 Dátum: 2021. 05. 05. - 19:56:30 »
+1

azok a kék szemek
Amik akaratlanul is rabul ejtettek, pedig csak egyszer találkoztunk... Egészen meglepett, hogy mennyire otthonosan éreztem magam nálatok, le sem tagadhatnátok, milyen szerető család vagytok, annak dacára, hogy sajnos már csonka ez a család... Remélem, hogy Amber annak ellenére, hogy elvesztette az édesanyját, semmiben nem szenved majd hiányt. Egyben azonban biztos vagyok: szeretetben soha sem fog nélkülözni, mert Te vagy az édesapja, és ez alatt a rövid idő alatt is egyértelművé vált számomra, hogy mindent megtennél érte, ami csak emberileg lehetséges.
Naplózva

Aiden J. Fraser
Varázsló

Én már érzem, hogy alakul körülöttem az orkán.

« Válasz #4 Dátum: 2021. 07. 16. - 16:13:52 »
+1

az új sógor
Te is egy kölyök mellett élted le felnőttként az életed, mi? Hát hallod, ebben kurvára hasonlítunk. És megértem, hogy nem bírsz... de a lányod kedvel. A gyerekek meg a jó arcokat kedvelik, szóval, azért én sem vagyok olyan szörnyű. Elliot a minden nekem. Azt hiszem ezt még te is látod.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: