+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Hugrabug
| | | |-+  Jason Bright
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Jason Bright  (Megtekintve 1314 alkalommal)

Jason Bright
Hugrabug
*

felhőkről lábakat lógató

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 03. 19. - 12:59:20 »
+3

Őrizz és védj, fehérlő fájdalom,
s te hószín öntudat, maradj velem:
tiszta szavam sose kormozza be
a barna füsttel égő félelem!

Kód:
[center][font=times new roman][color=#576b80][size=13pt]a történet címe[/size]
[center][color=#897b7a][size=10pt]mondd el a meséd
Naplózva

Dominic R. Monstro
Mardekár
*

a túl szőke srác

« Válasz #1 Dátum: 2021. 03. 19. - 13:37:59 »
+2

ha megbántod Lujzit, seggbe rúglak!
ennyi...
Naplózva

Louis Soulier
Mardekár
*

l'ombre de lui

« Válasz #2 Dátum: 2021. 03. 19. - 15:16:28 »
+3

mesélj nekem egy új életet
Jason... Jason... olyan jó veled, mintha egy másik Louis Soulier lennék, nem az, akit az anyja sarokba tud szorítani. Fogad meg a kezem és vigyél jó messzire az életemetől, mesélj nekem egy újat.  Cserébe lerajzollak megint! Az a fiú akarok lenni, aki elrángatott téged az Óriások Útjára vagy éppen aki ezüsten csillogva csókolt meg a Bájitaltan szertárban.
Naplózva

Aerith Baldron
Mardekár
*

She's a Killer Queen

« Válasz #3 Dátum: 2021. 03. 30. - 23:25:21 »
+2

szóval te vagy az a gyerek, te gyerek?
Nem fenyegetlek meg, mert már azt hiszem Monstro gondoskodott arról, hogy rémálmaid legyenek... De ha megbántod, vagy ha egyszer is sír miattad Lujzi, akkor tönkre teszem az életed. Nem verlek meg nyugi, ahhoz túl kifinomult vagyok.  De egyébként meg legyél vele jó, és jóban leszünk.
Imádom hallgatni rólatok a pletykákat. Szóval folytassátok nyugodtan. Cseppet se érezd hogy figyellek ám!
Naplózva

Minerva McGalagony
Tanár

Az Igazgatónő

« Válasz #4 Dátum: 2021. 04. 09. - 20:37:10 »
+2

Húzzon szemüveget!
Mr. Bright... nem tudom, miféle gyerekcsíny ez, amit maga itt művel most már sokadjára a tanévben! De ha még egyszer nekem jön és kiszáradt fának nevez, mikor a délutáni sétámat költöm el a birtokon, komolyan mondom, hogy pontlevonást kap. Ha nem lát jól viselje a szemüvegét! Akkor talán a tábláig is ellát.
Naplózva

Niraniel Ays
Hugrabug
*

*Trouble magnet*

« Válasz #5 Dátum: 2021. 05. 03. - 11:30:56 »
+1

A fiú a csodaparkból
Nagyon jó volt veled beszélgetni azokról a mély dolgokról. Azt hiszem, különleges tehetséged van ahhoz, hogy megnyisd és megvigasztald az emberi szíveket. Nem tudom, honnan, de egész biztosra veszem, hogy még sokra viszed, és hogy egy napon mindenki ismerni fogja majd a nevedet, Jason Bright.
Naplózva

Esther M. Doyle
Boszorkány

« Válasz #6 Dátum: 2021. 06. 11. - 14:10:22 »
+1

a srác és a füzet
Jason, te egy igazi álmdozó vagy. Emlékszel, hogy egyszer egymás mellett tanultunk a könyvtárban és véletlenül az én füzetemet tetted el? Igen, azt a füzetet, amiben a naplómat vezettem és láttad, hogy Aidenről és Benről is írok... öhm. Megtennéd, hogy erről nem beszélsz másoknak? Elég kínos helyzetet szült már így is a dolog. Cserébe küldök neked egy példányt a mesekönyvemből. Szerintem imádnád.
Naplózva

Sandy Bailey
Hugrabug
*

« Válasz #7 Dátum: 2021. 07. 19. - 22:06:58 »
+1

Dzsézööön, az a fejeden az én szemüvegem!

Hallom, prefektus lettél! Gratulálook! Öhmm..ha esetleg majd meglátsz a kastélyban takarodó után, esetleg..ugye..félre néznél picit? Csak egy picit...nem kerülsz érte bajba, nem lát meg majd senki, cserkészbecsszó
Naplózva

Louis Soulier
Mardekár
*

l'ombre de lui

« Válasz #8 Dátum: 2021. 07. 20. - 07:53:28 »
+1

egyre fontosabb vagy
Nem akarok nélküled lenni a nyáron. Nem akarok elválni tőled többet. A csónakházban úgy éreztem, van közöttünk valami elválaszthatatlan kötelék, aminek nem kéne, hogy gátat szabjon a nyáriszünet vagy éppen az anyám. Egyszerűen csak látni akarlak mindennap. Megkereslek... csak jussak ki abból a kastélyból!
Egyébként a szemüveged ott van a fejeden...
Naplózva

Jasper Flynn
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály

"Flynn"

« Válasz #9 Dátum: 2021. 08. 14. - 08:30:13 »
+1

megvan a szemüveged?
Régen láttalak Bright. Biztos vagyok benne, hogy azóta is a szemüveged keresed a folyosón. Miért vagy ennyire béna? Szedd már össze magad, mert sosem fogsz igazán kelleni senkinek. Legyél férfi!
Naplózva

Sophie Vanheim
Moderátor

Let's say sunshine for everyone

Elérhető Elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2021. 09. 04. - 20:36:04 »
0

Úgy hallottam, prefi lettél!
Ez nagyszerű, Jason! Tudod, azért álmodoz kicist kevesebbet az éjjeli őrjáratokon, az emebr hajlamos eltévedni a sötétben. A lumos nekem se sokat segített. Ja, és remélem majd üdvözlöd a manókat a Konyhában! Egyébként a cuccomba megtaláltam a szemüveged... Az hogy került hozzám? Visszapostáztam. Ugye azóta vettél újat??
Naplózva

Louis Soulier
Mardekár
*

l'ombre de lui

« Válasz #11 Dátum: 2021. 10. 09. - 18:15:21 »
+1

mesélj máshova
Könyörgöm Jason, találj ki nekem egy másik történetet! Egy olyat, amiben máshol vagyok, más családdal, de ugyanúgy a karjaidban. Nem bírom ezt tovább... nem fogom bírni, ha elválaszt minket az iskola. Szökjünk meg, járjuk be együtt a világot, kergessünk új történeteket, csak engedd, hogy a Roxfort, az anyám, az anyád, az élet közénk álljon.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: