+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Aerith Baldron
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Aerith Baldron  (Megtekintve 874 alkalommal)

Aerith Baldron
Mardekár
*

She's a Killer Queen

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 03. 18. - 19:14:19 »
+1

A kardvirágok hegye véres,
gyors pengéjük szemembe vág.
Miféle forrón ömlő vér ez?
Véres lesz tőlem a világ.

Mi közöm e vad ütközethez?
Sötéten izzó alkohol,
elömlik, máglyát, tüzet tervez
az ég, a légies pokol.

A fák között, a fű tövében
árnyékok mérges füstje száll.
Konok kegyetlen szenvedéllyel
gyilkol és gyujtogat a nyár.

Kód:
[justify]
[font=Georgia][size=14pt][i][color=#545857]te meg?
[font=Georgia][size=11pt][i][color=#626665]azt hiszed érdekel?
Naplózva

Louis Soulier
Mardekár
*

l'ombre de lui

« Válasz #1 Dátum: 2021. 03. 19. - 09:01:58 »
+1

Monstro unokatesója
Domi mutatott be neked. Egy kicsit furcsa a viszonyunk, talán nem bírod a fejem annyira, pedig én tőled akartam tanácsot kérni, hogy milyen ruhát vegyek. Odahaza kiakadnak, ha nem csak talárban, meg varázslógöncökben járok, de nem érdekel. Tetszeni akarok Jasonnek és te vagy az emberem, ha öltözködésről van szó. Igaz?
Naplózva

Dominic R. Monstro
Mardekár
*

a túl szőke srác

« Válasz #2 Dátum: 2021. 03. 19. - 09:18:57 »
+1

unokatestvér
Gyerekkoromban csak egy kövér kisfiúnak hittelek, akit valamiért néha lányruhába bújtatnak... de te elekzdtél nőni. Hamarosan meglányosodott az alkatod, bár még mindig nem az igazi - mármitn az én ízlésemnek -, talán csak annyi a különbség, hogy most már kicsit jobban válogatod meg a ruhatáradat... ja és ne mindig csak egy bonbont kapj be titokban! Legyen kettő, a kedvemért!
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 05. 02. - 14:00:20 »
+1

igen, ÉN VOLTAM, na!
Képzeld, nem láttam, hogy leejtetted a sáladat! Egyébként nem léptem volna rá... jó, tudom én, hogy egy-egy ruhadarab az ember szívéhez tud nőni, de én nem direkt léptem rá. Nem vagyok ennyire bunkó, hiába szeretem bosszantani az embereket általában. Téged speciel nem akartalak, mert akkor éppen tök más dolgokon gondolkodtam...
Naplózva

Jason Bright
Hugrabug
*

felhőkről lábakat lógató

« Válasz #4 Dátum: 2021. 06. 15. - 21:45:39 »
+1

Bocsi, hogy letüsszentettelek.
De egészen jól mutat a hajadban a mindenízű drazsé... légyszi ne üldözz megint végig a folyosókon újra, amikor meglátsz. Kicsit para voltál egy rabndom seprűvel a kezedben, ahogy utánam rohantál és ordibáltál.
Naplózva

Alfonz Baldron
Mardekár
*

I. évfolyam

« Válasz #5 Dátum: 2021. 07. 03. - 11:48:51 »
+1

meghúznám a hajad
Nővérkém, anya azt mondta, ha roxfortos leszek, majd te vigyázol rám. Ugye tudod, hogy nagyon sok tankönyv kell elsőévben? Nekem meg kell valaki, aki cipeli. Te elég erősnek tűnsz hozzá, az én karjaim olyan vékonyak. Mathilda is megmondta, hogy több figyelemre van szükségem, mint másoknak. Megígértem, közben csak gondolni fogok arra, hogy meghúznám a hajad... de nem tenném meg!
Naplózva

Charlie Oswin
Mardekár
*

VII. évfolyam

« Válasz #6 Dátum: 2021. 07. 07. - 10:18:24 »
+1

nem miattam villant ki a bugyid!
Nézz az orrod elé Baldron! Akkor talán nem csúszol el egy elejtett kottafüzeten és villan ki a csipkés tangád. Mindenki látta ám, nem csak én. És amúgy is, mit dühöngsz? Most már legalább tudjuk milyen lapos vagy és az együttes tagjai nem próbálnak meg rádszállni.
Naplózva

Dominic R. Monstro
Mardekár
*

a túl szőke srác

« Válasz #7 Dátum: 2021. 08. 03. - 06:40:48 »
0

belém estél
Tudom. Tudom. Tudom. Kár is eljátszanod, mennyire nem bírsz, és mennyire nem tudsz elviselni. Nyugi, nem foglak csábítgatni, szóval eljátszhatod némán is, hogy utálsz, nem kell a dráma. Nem kell a hiszti sem. Csak legyünk legjobb barátok és unokatesók, mint eddig. Az lesz a legjobb mindenkinek.
Naplózva

Elizabeth Hepburn
Hollóhát
*

« Válasz #8 Dátum: 2021. 08. 12. - 14:00:25 »
+2

Mufurc lány

Sajnálom, hogy mindig olyan harapós vagy, és az sem segített, hogy a vonaton ráléptem a talárodra. Kicsit hosszú neked nem? Szóval bocsánat, épp elkalandoztam. Tudtad például, hogy csoffadt fülű gócgubacok léteznek?
Naplózva

Mirabella Harpell
Griffendél
*

boszorkány

« Válasz #9 Dátum: 2021. 11. 21. - 06:53:43 »
0

[color=#545857 Monstro elvette az eszed

Te is tudod, hogy nekem volt igazam, de annyira bele vagy esve, persze, hogy őt védted. Hát nincs a legjobb ízlésed, nem igaz? Pedig amúgy rendes csajnak tűnsz. Majd ha elmúlik ez az ideiglenes hormoni dilinyó, remélem, kibékülünk. Poén, hogy komolysággal vádoltál, még soha életemben senki se mondta ezt. Szóval vicces volt, no para, nem haragszom.
Naplózva

Lola Miller
Mardekár
*

« Válasz #10 Dátum: 2021. 11. 21. - 07:18:34 »
+1

egy kicsit tartok Tőled

Persze, sose vallanám be senkinek, mert rontaná az imidzsem. De kicsit megkönnyebbültem, amiért elsiklasz a tény felett, hogy szivatjuk egymást az öcséddel. Amúgy tudod... Nem komoly. Csak poénkodunk. Kösz, hogy laza vagy.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: