+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Dominic R. Monstro
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Dominic R. Monstro  (Megtekintve 468 alkalommal)

Dominic R. Monstro
Mardekár
*

a túl szőke srác

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 03. 18. - 19:32:04 »
+3

d o m i n i c

enemy ● love ● friendship ● family

Kód:
[center][size=13pt][color=#4e7691][b] ● ki vagy? ● [/b]
[font=times new roman][size=11pt][color=grey]fejtsd ki bővebben![/center]
Naplózva

Louis Soulier
Mardekár
*

« Válasz #1 Dátum: 2021. 03. 19. - 09:59:26 »
+2

● srác a klubhelyiségből ●
Lassan egy hónapja ismerlek. A klubhelyiségben találkoztunk s te éppen valami bonbont ettél... én meg bámultalak éhesen, korgó gyomorral, mert már megint nem mentem le vacsorázni. Nem akartam az unokatestvérem mellett ülni, úgy tenni, mintha élvezném azt a seggfej társaságot, amiben létezik. Aztán te megsajnáltál és odahívtál, hogy kostoljam meg a csokit. Azt mondtad igazi különlegesség, meg valami csípős paszta van benne. Nekem ízlett és onnantól kezdve esténként együtt csokiztunk és te mutattad be Aerith-t is nekem.
Naplózva

Aerith Baldron
Mardekár
*

She's a Killer Queen

« Válasz #2 Dátum: 2021. 03. 19. - 12:37:46 »
+1

● Figyellek, Monstro, figyellek ●
Rajtad tartom a szememet te lsuta lajhát és addig rikácsolok utánad, míg össze nem szedsz egy E-t. Emlékszem, amikor lekövéreztél, belenyomtam a fejed a homokozóba, te meg megetted a homokot... Szedd össze magad és legközelebb hallgass rám, és ne csókolózz Matilda Winslettel, mert a hagymaszagod szörnyű volt. Szóval rajtad tartom a szemem, és legközelebb megakadályozom ha kell a testemmel is a méretes ballépéseidet. Egyébként mellettem kifinomultabb lányizlésed is lehetne.
És köszi, hogy megmentettél, badass vagy. Még akkor is ha bénázol.
Naplózva

Minerva McGalagony
Tanár

Az Igazgatónő

« Válasz #3 Dátum: 2021. 04. 09. - 20:38:59 »
+2

● veszélyes fegyvert behozni tilos! ●
Mosntro, többször is panaszkodtak arra, hogy bicskát hord magánál. A maga múltjával pedig nem is olyan meglepő, hogy a tanárok tartanak ettől. Ráadásul a házirend szigorúan tiltja, hogy szúrófegyvereket hordjon magánál. Így hangsúlyozom ismételten: adja le a bicskát Frics úrnak a következő szünetében! Amennyiben ezt nem teszi meg büntetést fog kapni.
Naplózva

Jasper Flynn
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály

"Flynn"

« Válasz #4 Dátum: 2021. 05. 04. - 15:46:21 »
+1

● hülye gyerek ●
Vajon miért hitte mindenki, hogy az elveszett kistestvérem vagy? Nem áll jól neked ez a majmolás Monstro, jó lenne, ha legalább a hajadat átfestetnéd feketére. Akkor legalább beillenél a családodba, a sok gyagyás közé és nem az enyémet gyanusítgatnák meg veled. Lássuk be, túl jó vagyok én ahhoz, hogy te legyél a öcsikém.
Naplózva

Sophie Vanheim
Moderátor

Let's say sunshine for everyone

« Válasz #5 Dátum: 2021. 06. 10. - 13:08:33 »
+1

● aki aggódik ●
Te vagy az a késes fiú, akire nagyon kell figyelni. De iagzából én nem látomrajtad, hogy olyan veszélyes lennél. Oké, kicsit elfogult vagyok a Mardekárosok iránt, az tény. De szerintem te egy nagyon cuki srác vagy. Akinek szinte túl magasan van a feje, hogy rendesen megnézzem. De biztos cuki vagy!
Azért vigyázz a szúró-vágó-bökő-daraboló-nyeső-nyisszantó-eszközökkel, oké? Sajnálom, hogy elvették tőled, de tudod lehet, hogy belenyomtad volna véletlenül az ujjadat, nem? Vagy megsérülsz tőle.
Szóval vigyázz az ujjadra. Meg a szemedre.
Naplózva

Jason Bright
Hugrabug
*

felhőkről lábakat lógató

« Válasz #6 Dátum: 2021. 06. 15. - 22:43:38 »
+1

● én vagyok akit meg akarsz verni? ●
Hohohoóóó! te egy tökre testrőr alkat vagy! Tudod, olyan muskétás szerű, aki Louise oldalán van és midnentől megvédi. Ő a herceg, te meg a magas szigorú arcú testőre. Ebből egy tök jó mese lenne. Egyszer szeretném veled megosztani. 
Naplózva

Alfonz Baldron
Mardekár
*

I. évfolyam

« Válasz #7 Dátum: 2021. 07. 07. - 10:16:49 »
+2

● példakép ●
Sokszor gondolkodtam már azon, hogy vajon mivel érted el, hogy a családunk és a nővérem úgy nézzen rád, ahogyan. Én is olyan akarok lenni, mint te. Erős, határozott és nagyon-nagyon magas, akkor talán a szüleim nem hinnék azt, hogy minden mozdulattól szétesem. Az a mérgezéses ügy már ezer éve volt!
Egyébként tudod, mi a legkirályabb, Dom? Az, hogy ősztől már én is veletek lóghatok a Roxfortban.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: