+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Gabriel F. Milton
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Gabriel F. Milton  (Megtekintve 565 alkalommal)

Gabriel F. Milton
Minisztérium

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2021. 01. 17. - 21:20:34 »
+2

G A B R I E L   F R A N C I S   M I L T O N

"Everyone dies.
All hearts are broken.
Caring is not an advantage."

Kód:
[center][font=times new roman][size=11pt][color=cadetblue]
[color=#FFFFFF][size=14pt][b]Ki vagy[/b][/size][/color]
És ezúttal mit követtél el, hm?
[/color][/size][/font][/center]
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2021. 01. 17. - 22:36:46 »
+1

z ö l d s z e m
Érdekesek a szemeid, az ember nehezen veri ki a fejéből őket, ráadásul olyan könnyen kavarnak meg mindent. Már nem állok ellen úgy, mint eleinte, amikor csak felhúztalak, felidegesítettelek játékból. Nem tudom ugyan, hogy mikor, de átléptük a játék határát... szóval most ne fordíts hátat, mert én már beléd kapaszkodtam.
.
.
.
de a kutyáid akkor is parák.
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2021. 02. 06. - 20:19:03 »
+1

Te vagy a P A S I M
Furcsa. Pár napja még csak azt kívántam, hogy ragadj meg és rángass ki ebből az akármiből, amivé az életem vált. Csak azt akartam, hogy az erővel, ami benned van űzd el az engem körbevevő démonokat. Elképzelhetetlen volt, hogy egyszer nekem kelljen erősebbnek lenni vagy, hogy majd látnom kell téged összetörtnek és sebzettnek. Most még is, olyan gond nélkül ülök az ágy szélén és próbálom beléd visszarángatni a lelket, hogy nem is ismerek magamra... sokszor voltam gyengéd, sok emberrel, de veled valahogy mégis más. Te veszélyes vagy rám, mégis azt akarom, inkább kapj el, dugj börtönbe, semmint, hogy bármi bajod essen. Mert te vagy a pasim.
Naplózva

Johann Metzger
(N)JK

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2021. 02. 15. - 19:47:25 »
+2

Legjobb barát
Nyugi, valójában tudom, hogy beragyogom napjaidat! Hiába vágsz olyan savanyú képet Gabe. De azért azt még én is nehezen tűröm, ha kihagysz olyan fontos eseményekből, mint mondjuk az ESKÜVŐD... az mondjuk azért nagyon nagy lekű, hogy legalább Vitrollal írattál egy cikket, amiben értesülhettem a hírről, szigorúan a többi kolléga után. De ne aggódj! A gyümölcskosarakat tartósítottam, hogy mind ittlegyenek, mikor végre bejössz dolgozni!
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: