+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Mardekár
| | | |-+  Seth Morrow
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Seth Morrow  (Megtekintve 429 alkalommal)

Seth Morrow
Mardekár
*

The Golden Child

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 12. 31. - 19:13:26 »
+1

Kód:
[center][font=times new roman][size=14pt][color=silver][b]Ki vagy?[/b][/color][/size][/font][/center]
[justify][font=times new roman][size=11pt][color=#7ba4a0]Ide sziszegj[/color][/size][/font][/justify]
Naplózva

Aiden Fraser
Sötét varázsló

broken boy

« Válasz #1 Dátum: 2020. 12. 31. - 22:16:55 »
+1

felismertél, ugye?
Emlékszem rád. Kellett egy kis idő, igaz... de minden porcikádra emlékszem. Te is tudtad, igaz? Abban a pillanatban, hogy megpillantottál a kocsmában. Okos fiú vagy te... ez talán személyiséged legtagadhatatlan része, az egyetlen, ami sosem változik. Nem azért húztál el onnan, mert beijedtél. Csak kellett a terv.
Sok év telt el, de ne hidd azt, hogy megfeledkeztem a ravaszságodról. Tudom, hogy mindig, mindenki előtt akarsz járni egy lépéssel fejben... Náh, de hát te is ismersz engem, ugye? Igazából egész hasonlóak vagyunk. Bizonyos arculatainkban, legalábbis. Pont ezért tudom, hogy tervezel valamit.
Mert a magunkfajták mindig terveznek.
Mert úgy olvasnak a sorok közt, mint senki más, és nem esik nehezükre kegyetlenül visszavágni, ha kell.
De ne felejtsd el - a magunkfajták veszíteni sem szeretnek.
Naplózva

Sophie Vanheim
Hugrabug
*

Let's say sunshine for everyone

« Válasz #2 Dátum: 2021. 02. 07. - 21:03:55 »
0

nem merek egy szobában veled tartózkoni
Te ijesztő Mardekárosok legijesztőbbike! Igen te! Félek tőled, és kerüllek, hogy ne vegyél észre. Én szeretem a Mardekárosokat, nagyon is, a legjobb barátaim vannak itt, de azt hiszem te nagyon ijesztő ember vagy. Mármint ahogy néha rám pillantottál, amikor Teddyt vagy Averyt kerestem a hálótermeitek környékén.... Hát nem is tudom. Ijesztő vagy és tudod magadról.
Szóval kerüllek. Nagyon-nagyon messzire elkerüllek. pedig lehet jó srác vagy. Meg kedves. És jó ember. De inkább megtartom ezt a fél Roxfortnyi távolságot, jó?
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: