+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Aiden J. Fraser
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Aiden J. Fraser  (Megtekintve 528 alkalommal)

Aiden Fraser
Sötét varázsló

broken boy

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 10. 03. - 08:37:47 »
+3

AIDEN JAMES FRASER

They will
insult you,
hurt you,
defeat you,
betray you,
injure you,
set you aflame
and watch
you burn.

But they
will not
shall not,
cannot
destroy you.

Because you,
like Rome
were built on ashes
and you,
like a phoenix
know how to
rise
and
resurrect.

Kód:
[size=11pt][font=arial black][b][color=#43504c]honnan ismerjük egymást?[/color] [/b][/font][/size]
[font=georgia][color=#666673]fejtsd ki[/color][/font]
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

« Válasz #1 Dátum: 2020. 10. 03. - 11:08:53 »
+2

ne menekülj el
Sok mindent érzek és gondolok, de kimondani nem merem. Mi lesz, ha megijedsz? Mi lesz, ha fogod magad és tovább állsz? Csak maradjon minden így, ahogyan van. Ez tökéletes. Nem kellenek szavak vagy hatalmas romantika. Sem ajándékok. Elég, ha annyit mondasz minden reggel, hogy: Szia, nyuszi!
.
.
.

És kérlek... Maradj a mucim!
Naplózva

Benjamin R. Fraser
Varázsló

Someday we will foresee obstacles

« Válasz #2 Dátum: 2020. 10. 04. - 19:53:22 »
+2

a tükörképem
Te vagy a legnagyobb riválisom.
Mindig csak utánad futottam, csak mert le akartalak győzni. Mindenben le akartalak győzni, csak hogy egy kicsit is büszke legyél rám, csak hogy egy pillanatra ne nézz le. Győzni akartam, mégsem tudtam. Mert olyan sok mindenben voltál jobb, én pedig belefáradtam a szaladásba.
Te vagy a legnagyobb ellenségem.
Pontosan ezek miatt. Tudod, utáltam, hogy mindenből jobb voltál. Akkor is az voltál, amikor összevertél a suli folyosóján. Akkor is az voltál, amikor Esther miattad nem jött le velem néhány hétvégén a Roxmortsba. Akkor is az voltál, amikor egyetlen egyszer sem szurkoltál nekem a kviddics meccsek alatt.
Te vagy a tükörképem.
Aki miden egyes alkalommal megbámul, ha az üvegre nézek. Te vagy a józanabbik hang a fejemben.
Tudom, hogy fáj. Tudom, hogy minden na fáj, még ha tompán is. Tudom, hogy próbálkozol. De talán el kellene fogadnom, hogy más úton jársz, és sosem leszünk azok a testvérek, akik kölyökkorunkban voltunk. Próbálok én is jó testvér lenni, még ha mindig csak kiabálok is. De nem akarlak elveszíteni. Nem akarlak téged is elveszíteni.
És... minden szarság ellenére, ami köztünk történt... én nem gyűlöllek.
Mert te vagy a testvérem.
Naplózva

Jasper Flynn
Mandragóra Gyógyítóképző Ispotály

"Flynn"

« Válasz #3 Dátum: 2020. 10. 14. - 08:09:31 »
+3

Emlékszel, Fraser?
Hát sosem gondoltam, hogy majd a csajom apja mellett látlak feszíteni. Főleg a közösen eltöltött Roxfortos éveink után... emlékszel Fraser? Évfolyamtársak voltunk. A mellettem lévő ágyban aludtál az bájos csíkos pizsamádban. A durva az, hogy még mindig emlékszem, milyen hangosan szuszogtál. Már-már horkoláskezdeménynek is elment... várj, ugye most éppen nem ezt csinálod a szomszéd hálóban? Többet nem fogok tudni úgy aludni Cassennél, hogy ne rajtad kéne röhögnöm!
Naplózva

Sophie Vanheim
Hugrabug
*

Let's say sunshine for everyone

« Válasz #4 Dátum: 2020. 11. 29. - 18:26:05 »
+1

A csoki és a fürdőincidenses lány
Krrkhrhmkhhrrkm... Nem hittem volna, hogy az édességek egyes embereknek ennyire ijesztőek, de hát oké. Gondoltam inkább azzal akarlak felvidítani nem a szomszéd csillámalpacás-unikornisos plüssbolttal, hogy mondjuk veszek neked egy rózsaszín pitbullplüsst vagy ilyesmi.
És köszi, hogy a prefektus fürdőben nem akartál letapizni, remélem nem nyeltél habot, vagy ilyenek. Meg azt is, hogy az aurorok nem kapnak el legközelebb. A lépcsők meg a folyosók őket is összezavarhatnák egyszer, ha már mindegyik ugyan úgy néz ki.
Egyébként ígérem valami mással foglak felvidítani... szereted a kürtős kalácsot? Vagy a forrócsokit? Esetleg a bonbont? Fondüizéket? Nem tehetek róla, hogy olyan kiskutya tekinteted van akin megesik a szívem. Mondjuk Benjaminnak is olyan volt. Ez családi vonás?
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: