+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Ginevra P. Jadisland
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Ginevra P. Jadisland  (Megtekintve 177 alkalommal)

Ginevra P. Jadisland
Jegelt karakter

A firkász

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 08. 13. - 17:40:56 »
0

Barátok
Talán nincsenek is igazi barátaim... Persze olyan mindig akad, akit felhívhatok, hogy igyon velem egyet, de ha valódi barátokról van szó, nem hiszem, hogy bárki is letenné értem a megszeghetetlen esküt.

Szerelem
Sokáig senkit nem engedtem közel magamhoz... Aztán jött Esmé... Életem párja. Az egyetlen a számomra, akiért még a "szabadságomat" is hajlandó voltam feladni, de egy pillanatra sem bántam meg. Ha az ég is úgy akarja, hamarosan már nem csak menyasszonyomnak, hanem feleségemnek nevezhetem Őt.

Ellenségek
Nem tudnám megszámolni, hányan is vannak, akik gyűlölnek, mert megírtam róluk a kellemetlen igazságot. De cseppet sem érdekel, mit éreznek irántam. Számomra mindig a címlap az első, az, hogy a sztori mögött egy hús-vér ember van, hidegen hagy.

Család
Nagymamám az egyetlen, aki még megmaradt a családomból, de nincs nap, hogy ne gondolnék apámra és anyámra. Remélem, ha látnak odafentről, büszkén tekintenek le rám...

Kód:
[center][color=powderblue][size=11pt]Kapcsolatunk[center][color=powderblue]Csak bátran, ne szégyelld....
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

« Válasz #1 Dátum: 2020. 08. 14. - 09:27:02 »
+1

Tudom, hogy szeretnél egy szaftos pletykát
Igazából egész jó helyen kopogtatsz, ha erre vágysz, de biztos, hogy többet nem mondok neked semmit és pláne nem hívlak meg az otthonomban. Nem tudom, Esmé mit eszik rajtad... valahogy úgy érzem ezt sosem fogom megérteni, de mivel egyszer nagyon szerettem őt, remélem, vigyázol rá. Nem olyan erős, mint amilyennek néha mutatja magát, kell egy határozott támogató mellé. Őszintén szólva nem hiszem, hogy te erre elég vagy. Viszont ő fontos és igyekszem elfogadni a döntését.
Naplózva

Mirabella Harpell
Griffendél
*

boszorkány

« Válasz #2 Dátum: 2020. 10. 04. - 13:47:17 »
+1

Bocs a táskádért

Ködösen emlékszem, szerintem nemcsak régen volt, de asszem nem is voltam teljesen józan. De azért helyre hoztam egy varázslattal, mégis jól megkergettél. Lehet, hogy emiatt mégsem vagyunk jóban? Hááát
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: