+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Diana Hardy
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Diana Hardy  (Megtekintve 1115 alkalommal)

Diana Hardy
Minisztérium

§ dancer in the dark §

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2020. 05. 06. - 22:39:45 »
+1

Ismered zamatát, mint én, a fájdalomnak
s mondják-e rád is?: Óh, furcsa egyéniség!
– Haldokoltam. Beteg lelkem vágyódva borzadt
s benne vágy és iszony, különös keverék,

s szorongás s vad remény nyugodt összhangba olvadt.
S ahogy folyt a homok s közeledett a vég,
mind gyötrőbb s ízesebb varázsa lett kinomnak;
elhagytam a világ minden ismert körét.

Gyerek voltam, s szemem a látványt lesve csüggött
a függönyön, amely, únt gát, előtte függött…
S feltárult végül a való hidegen: és

meghaltam, semmi több, és körülöttem állt a
rettentő virradat. – Mit? ennyi az egész?
A függöny felröpült, és én még egyre vártam.
Naplózva

Dorian Belby
Tanár

Átváltoztatástan tanár

« Válasz #1 Dátum: 2020. 08. 27. - 16:51:17 »
+1

Téves
Bocsánat, esküszöm, hogy nem azt a csomagot akartam elvenni a pultnál, amiben a maga fehérneműi voltak... mármint az újak, amiket vásárolt. Nem néztem meg annyira, éppen csak a csipkét szúrtam ki, mielőtt visszarohantam vele, hogy átvegyem a magam zoknis csomagját. Gondolom túl halkan böktem, oda hogy elnézést, de azért tényleg nagyon-nagyon sajnálom. Az ocelotmintás pink egyébként kifejezetten érdekes váltasztás... khöm
Naplózva

Aiden Fraser
Eltávozott karakter.

broken boy

« Válasz #2 Dátum: 2020. 08. 28. - 14:49:51 »
+1

mit rejteget, Miss Hardy?
Sokan kérdezték már ezt, mondja? Süt önről az a sötét, szomorú fájdalom. Akármennyire is próbálja titkolni és szorosan a fényes külső alatt tartani, túl sok ilyet láttam már. Köszönettel tartozom, amiért megmentett az Azkabantól, az igaz... De azt hiszem, így már kvittek vagyunk. Hiszen mit is kezdett volna London közepén abban a kávézóban, kisasszony? Emlékszik, ugye? De ne aggódjon, én nem várok hálát! Elég nekem az, hogy tudom, Miss Hardy.
Naplózva

Irene Liu
Eltávozott karakter

« Válasz #3 Dátum: 2020. 08. 30. - 16:31:04 »
+1

Egy értékes kolléga
Örülök, hogy együtt tudtunk dolgozni azon a kényes ügyön. A jelenléte adott némi reményt arra, hogy vannak még olyanok, akik hasonlóan látják a dolgokat, mint én. Miss Hardy, maga nagyon kitartó és erős, a maga munkája nélkül nem jutottunk volna előrébb. Arról nem beszélve, hogy kevesen veszik észre az olyan részleteket, amiket maga rögtön kiszúr. Örülnék, ha még tudnánk más ügyeken is együtt dolgozni, talán akkor kevesebb mocsok lenne a Minisztériumon belül is, ha még megoldanánk pár olyan ügyet, amit eltettek porosodni a fiókok aljába.
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2020. 09. 10. - 14:22:28 »
+1

nem tom... valaki
Igen! Nem kell úgy nézned! Bizony, bevágtam eléd a sorbanálláskor, csak is azért, mert én jobban siettem. Tudod milyne szar veszett másnaposnak lenni? Kegyetlenül fájt a fejem és ha nem jutottam volna hozzá a bájitalomhoz éppen téged rókáztalak volna  tarkón. Na ugye, hogy megérte? Mondtam én.
Naplózva

Elliot O'Mara
Moderátor

Mucipuma

Elérhető Elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2021. 08. 10. - 17:01:00 »
+1

a tanárom
Diana, köszöööönöm, tök jól esik, hogy segítesz az órákon kívül is felkészülni a nyelvtanból. A koboldnyelv nagyon bonyolult... de azt hiszem érdemes megtanulnom. Mégis csak könnyebbé teszi a varázstárgyak ellopását. Egy csomó furcsa, koboldos varázslatokkal vagy jelszavakkal védtek le. Persze, neked erről nem kell tudni! Csak a cuki, mosolygó fiú vagyok a tanfolyamról.
Naplózva

Edward Nott
Minisztérium

« Válasz #6 Dátum: 2021. 08. 12. - 14:17:28 »
+1

cuki diplomaca
Tökös vagy. Tökösebb, mint sok férfi kollégám a parancsnokságról. Félthetnéd kicsit jobban is azt a csinos po... fikád, de van valami bájos ebben a morbid nemtörődömségedben is. Azért remélem, nem öleted meg magad egy akció során, vagy ilyesmi. De sebaj, Eddie bácsi rajtad tartja a szemét! (Szigorúan csak szakmai módon természetesen, a nejemnek már adtam elég alapot arra, hogy megöljön, nem kell több.)
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás: