+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Elliot O'Mara (Moderátor: Elliot O'Mara)
| | | | |-+  Levelezéseim
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Le Nyomtatás
Szerző Téma: Levelezéseim  (Megtekintve 19049 alkalommal)

Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #30 Dátum: 2020. 03. 28. - 23:03:23 »
+1

Apu!

Jesszusom, Elliot! Amikor megláttam a nagybetűidet, azt hittem, valami baj van... Mondtam, hogy ne akadj ki... Egyáltalán nem olyan nagy dolog ez az egész. És eszedbe se jusson bántani, Merlinre! Nem vagyok már gyerek - csak egy kicsit -, fel tudom dolgozni a helyzetet. Szóval ha azt mondom, hogy jól vagyok, akkor hidd el! És többet nem szeretnék beszélni róla. Főleg nem így levélben.
Sokkal fontosabb, hogy veletek mi van... Nekem úgy tűnik, Nat tényleg próbálkozik. Szerintem ő mindennél jobban szeret téged, de persze, van, amikor már nem működik... Ha pedig így van, ne erőltesd bele magad ebbe az egészbe. Mert csak rosszabb lesz. De úgyis rájössz majd, hogy hogy jobb... vele, vagy nélküle. Ne beszélj már hülyeségeket! Miért ne érdemelnéd meg? Egyáltalán nem vagy rossz ember, Elliot... Nem tudom, miért gondolod ezt állandóan.
Hát, annyira nem volt borzalmas, alapvetően érdekel az SVK. Ki tudja, lehet, egyszer még tényleg hasznát veszem a a párbajszakkörös dolgoknak is. Mindenkiből mást vált ki a stressz meg a nyomás... de ha Fawcett professzor nyugdíjba vonul, megpályázhatnád a helyét. Biztos pazar SVK tanár lennél. Dicsekedhetnék vele, hogy itt tanít az egyik apám... A sokból.
Ha már apákról van szó... Kaptam egy levelet. Ma reggelinél. Tőle. De még nem mertem kinyitni... Igazából csak bevágtam az egyik fiókba, és azóta hozzá sem nyúltam. De... De ha valamikor kinyitom, akkor majd leírom, hogy mi volt benne. Nem is tudom, mitől félek jobban, hogy gyűlöl, vagy attól, hogy nem...



Na, mindegy is. Vigyázz magadra.

A
március 20.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #31 Dátum: 2020. 03. 29. - 15:53:44 »
+2

Gyerek!

Jól van, de ha nagyon bánt ez a Seamus téma és mégis bosszúra vágynál szólj. Addig fortyogok magamban, azt hiszem. Remélem gyorsan újra randizni kezdesz, az általában hatásos a sebek gyógyítására. Hidd el, Nat előtt sokmindenen átmentem, tudom milyen ez. Mindegy! A lényeg, hogy úgy érzed jól vagy.
Nem akarom sajnáltatni magam tovább. Nat szerint sem kéne, szóval ne is beszéljünk erről az egész kapcsolatosdiról. Valószínűleg amúgy sem fog soha igazán működni a dolog, ha meg igen... nos ez nem ilyen egyszerű. Mindegy, lesz egy közös kisbabánk, szóval akárhogy halad az élet és akármilyen módon is ágazik szét, Nat fontos lesz nekem. Szerintem ezt ő is nagyon jól tudja.
Ó igen! Ezzel az SVK dologgal egyetértek. Ha szereznék mondjuk egy hamis diplomát az egész jól működhetne, leszámítva, hogy McGalagony tizenegyéves korom óta ismerem. Gondolom felismerne most is és hát a múltunk nem olyan szép, hogy az esetleg felülírja a kicsapás intézményét. De neked szívesen adok pár leckét a Roxforton kívül, most már úgyis varázsolhatsz. Jó kis apa-lánya program lenne, ha már egyszer a vásárlásba nem akarsz belevonni, habár elég jó érzékem van a divathoz.
Mindenesetre, örülök, hogy elmentél a párbajszakköre. Az ember sosem tudhatja, milyen varázslatra lesz szüksége és kelleni fog egy kis rutni is hozzá. Ha lesz még ilyen, akkor támogatom, hogy menj el. VISZONT! Amit Fawcett mond, azt kétszer is gondold meg, hogy elhiszed-e tényleg. Az az ember nem egészen százas. Egyszer rám mászott egy mosdóban, úgy hogy erre semmiféle bíztatást nem adtam. Nem maradj vele sehol kettesben!
A levéllel kapcsolatban meg: NYISD KI! Az apád. Tudom, hogy egy apa sok fájdalmat tud okozni, hidd el az enyém megölni is megpróbált engem. De kétlem, hogy a tiéd ennyire szörnyű alak lenne. Legalább olvasd el, mit írt!
Egyébként hogy telnek a napok? Sok a házid? Sokat tanulsz? Mi van a barátokkal? Mesélj, mert idekint minden borzalmasan unalmas!

Ölel,


2001. március 22.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #32 Dátum: 2020. 04. 04. - 22:45:18 »
+1

Apu!

Persze, persze, tudod, hogy te leszel az első, akinek szólni fogok. De azt hiszem, a randizást, és annak mindenféle formáját hanyagolnám egy időre... Kinek kell pasi? Tökéletesen boldog vagyok az állataimmal körbevéve.
Ja, ha már állat... Wampus elkezdte múltkor felzabálni az egyik tankönyvemet, szerinted ez normális?? Mert szerintem tökre nem. Most kerítenem kell egy másik könyvet, mert ebből itt-ott hiányoznak oldalak meg részek, tök undorító... Nincs valami trükköd ezellen? Zeusznak nem volt olyan korszaka, amikor papírt evett? Csak mert eddig Wampi sem csinálta.
Amúgy tök fura, hogy mindig is akartam kistesót, aztán most egyszerre csak lett egy csomó... Ha találkozok Adáékkal, mondd meg nekik, hogy nagyon-nagyon hiányoznak! A kisbaba pedig tuti eszméletlenül cuki lesz... Remélem, a nővérére fog ütni! Vagyis rám! Majd veszünk neki cápás kisruhát? Zabálnivaló lenne benne.
Oké, akkor a következő programot már most írd fel magadnak valahova: SVK leckéket adsz nekem, aztán, ha túléljük, elmegyünk shoppingolni. Na? Aztán mondjuk Mekizünk egyet. Voltál már McDonald's-ban?
Fawcett prof...? Rádmászott? FÚJ! Nemár, ezek után képtelen leszek ugyanúgy nézni rá... Persze, kérdés, hogy mit keresel amúgy a Roxfortban, khm... Mint a halloweeni vacsorán, ugyebár... Azért legközelebb szólj nekem is, ha erre jársz! Egyébként meg itt is elég unalmas minden. Valószínűleg még unalmasabb, mint odakint. Inkább mesélj te, biztos történt veled valami fantasztikus! De azért remélem, most senki nem akart megverni az utcán. Ha igen, nem ártana beszerezned valami szexi testőrt!
Nem tudom, lehet, hogy én romlottam el, de már nem élvezem annyira a kastélyban töltött időt. Talán eddig csak az motivált, hogy addig sem vagyok otthon a nagynénémmel... Ja, kinyitottam apám levelét is, de nem válaszoltam még. Nem is tudom, hogy kellene-e. Arra kért, hogy látogassam meg a tavaszi szünetben, de... Nem tudom. Tudom, hogy azt kéne tennem, és egy részem akarja is, egy másik viszont nagyon nem.



De a lényeg: várom a macskanevelési tippeket, sürgős!! Az előbb megtámadta az ágyam lábát... Mi a...

A
március 27.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #33 Dátum: 2020. 04. 05. - 08:16:46 »
+2

Gyerek!

Azonnal visszaírtam! Legyél rám nagyon büszke. Most nem volt semmi, ami el tudott volna tántorítani ettől. Ami azt illetti, éppen egy tál süteményt próbáltam magamba szuszakolni, mikor ez az átkozott bagoly egyenesen belerepült. Tanulság: akármilyen jó idő van, szigorúan tilos nyitott ablaknál süteményt enni. Ezt neked is mondom a jövőre nézve.
Lehet, hogy Wampus egy kicsit különlegesebb macska, mint Zeusz. Neki sosem volt papírevési kényszere. Világéletében a tejért bolondult (legalábbis mióta egy háztartásban vagyunk). Vehettem neki a legdrágább macskaételeket az Abszol úton, akkor is csak azért nyávogott, hogy kaphasson egy kis tejet. Azt hiszem, ezzel Natot is a halálba kergette annak idején. Mindenesetre egy állatkereskedésben rá lehet erre kérdezni. Ha gondolod elmehetek az Abszol útra egy kis információt gyűjteni ez ügyben. Addig is, dugd be a ládádba a könyveidet!
Hát, hasonló helyzetben vagyunk azt hiszem. Én is elmondhatom magamról, hogy mindig is akartam gyereket, erre lett három is, lassan négy. Bár nem tudom, hogy Adáékkal mennyire fogom tudni tartani a kapcsolatot a különlválás után. Ez az egész még annyira kusza, ahogy a kisbabával való viszonyom is. Lényegében lemondtam róla, megkértem Natot, hogy gondoskodjon róla. Tudod, meséltem, hogy apámmal bonyolult a kapcsolatom. A bonyolult alatt értsd: veszélyes. Nem akarom, hogy tudjon a gyerekről. Ha pedig nem is találkozom vele, akkor Natnál biztonságban lesz.
Az SVK lecke még rendben is volna, de biztos velem akarsz vásárolni menni? Tudod, milyen vagyok, ha valami nem köt le, elég gyorsan megunom. Mi az a Meki és mi az a McDonald's? Soha életemben nem hallottam róla. Ez valami mugli dolog igaz? Megijesztesz!
Nem a Roxfortban mászott rám Fawcett. Csak aztán megtudtam, hogy ott tanít. Szóval oda éppenséggel nem mentem be, hogy ez történjen. Hollandiában voltam egy küldetésen és egész véletlenül belebotlottam, mire a szexuális zaklatást találta a legjobb megoldásnak. Nem mellesleg, azóta is jön eggyel, csak ő ezt elfelejtette.
Nem igazán történik velem semmi. Még szexi testőröm sincsen, valószínűleg ahhoz amúgy is egy kisebb vagyon kéne... pedig élvezném az biztos. Találkoztam párszor Nattal az elmúlt napokban. Más említésre méltó nem igazán történt tényleg. Bár Daniel új barátnője éppen meg akarja reformálni az életemet. Képzeld, elvitt egy cukrásztanfolyamra! Ezt a hülyeséget hogy találta ki?! Na mindegy, a lényeg, hogy amúgy elég nagy a nyugalom.
Remélem jól vagy! Tanulj rendesen apuci kedvéért, haha!

Ölel,


2001. március 28.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #34 Dátum: 2020. 04. 12. - 12:29:17 »
+1

Apu!

Nagyon-nagyon büszke vagyok! Most viszont én késtem egy kicsit, bocsi. Tudod, sok volt a tanulnivaló... Jó, igazából tökre nem, vagyis de, de nem emiatt nem írtam. Tegnap találkoztam Sophie-val tanítás után, végre, mostanában keveset tudtunk beszélgetni, de már nagyon hiányzott. De az a hülye Szeszély elkapta Jensent, meg Sophie cicáját, Tarzant, és nem is tudom, valahogy testet cseréltek... vagy lelket... Fogalmam sincs! De elég ijesztő volt, féltem, hogy Jensen megeszi Sophie hajával együtt a szemét is.
Nagyon fura dolog ez a Szeszély. Ki kéne találni valami bűbájt ellene, valami Szeszély-taszítót, vagy ilyesmit.
Amúgy képzeld, tegnap előtt meg hallottam valami fura sírást a folyosón. Igazából még azóta is azon agyalok, elég para volt, de őszintén, nem indultam el utána nézni a hangnak... Mi van, ha ez is valami Szeszély? Aztán magába szippant, és örökké hallgathatom a sírást, meg ilyenek...
Mindenesetre úgy tűnik hogy nem csak én hallottam, mert kaptunk baglyot, összehívták a prefektusokat ma estére, szóval izgalmas lesz, az tuti. Ha túlélem, akkor mindenképpen megírom, mi történt!
A sütis tippet pedig köszönöm, felírtam. Az apai bölcsességek mindig jól jönnek.
Meg fogom verni Wampust! Fogalmam sincs, hogy mi van vele, de múltkor szétrágta a párnámat. Még jó, hogy nem ette meg a tömőanyagot... És most is olyan gyanúsan figyel, mert itt ül előttem... Biztos tudja, hogy róla írok...
A babával meg biztosan lesz lehetőséged találkozni, ismerve Natot, amikor csak szeretnél. Ügyes vagy, meg tudod oldani, hogy apád ne vegyen róla tudomást! De azért izgi, hogy van egy gonosz nagypapám. Kezdem úgy érezni, hogy nekem van a legfurább családom a világon.
Persze, hogy veled akarok vásárolni, most mondtad, hogy van érzéked a divathoz. A Meki egy mugli gyorsétterem, így belegondolva nem biztos, hogy kedvelnéd, de elvitelre kérhetnénk kaját, hogy megegyük valami muglimentes, csendes helyen, mert nagyon finom! Meg nagyon hizlaló, de nem baj, néha lehet bűnözni.
Kösz, ezután sosem fogok ugyanúgy tekinteni Fawcett profra... De legalább megvan a fegyver, amivel zsarolhatom, ha pontot akar levonni a Mardekártól, vagy netán büntetőmunkát adni.
Cukrásztanfolyam?! TÉGED? Hahaaaa, bárcsak láttam volna! Mindenesetre már most szimpatikus a nő, tuti nagyon aranyos! És mi jót sütöttél? Remélem, ha hazamegyek, elkészíted nekem! Imádnám!



Simogasd meg helyettem Zeuszt. Hiányzik, hogy megszeretgessek egy nem agyi sérült macskát!

A
április 6.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #35 Dátum: 2020. 04. 13. - 08:31:14 »
+1

Gyerek!

Hát, akkor most azt hiszem, nem leszel büszke. A baglyod gondolom elsőre a Suttogóban keresett, mert jó pár nap késéssel hozta meg a leveledet. A Mungóban vagyok. De semmi ok az aggodalomra, minden a legnagyobb rendben. Csak a régi sérülésem miatt próbáltam ki egy új kezelést és most itt bent fekszem egy hétig, legfeljebb egy kicsit tovább. Ne aggódj értem semennyire sem!
Ez a Sophie az a vöröske, igaz? Hát, nem tudom mire képes a Szeszély pontosan, de azt hiszem már Zeuszt is megőrjített párszor. Képzeld, egyszer mint egy őrült a függönyre ugrott, a körmeit belemélyesztette az anyagba és ott lógott, mint valami szerencsétlen. Nem hinném, hogy valaha hallottam volna ilyen szörnyen éles hangon nyávogni, de végülis megmentettem az életét, majd újra megtanítottam neki hogyan működik a függönyök elhúzása. Nem értem mi ütött belé. De ha az állatokra ez ilyen hatással van, akkor az igencsak érdekes következményeket hozhat még. Vigyázz a cicusodra, de magadra még jobban! Nem tetszik nekem ez a "diákokkal oldatjuk meg a próblémát" hozzáállás sem. Aggódom érted, kérlek írd meg, mi történt!
Igazság szerint ebben a babatémában egyre inkább afelé hajlok, hogy nem fogom tartani vele a kapcsolatot. Kicsit úgy érzem mindkettőnknek így lenne a legjobb. Bár lehet még túl friss minden, ami történt... de azt hiszem, vannak azok a kapcsolattípusok, amik nyomot hagynak. Ilyenkor pedig jobb háttérbe húzódni. Ezt ne írd fel az apai bölcsességeim közé! Szar vagyok a párkapcsolatokban, lényegében Naton kívül nem is nagyon volt komoly senkivel és kétlem, hogy valaha még lenne. Szóval ez csak az Elliot-féle meneküljünk a francba hozzáállás.
Hát, amúgy elég jó nő. Félig indiai és baromi nagy mellei vannak kedves! Szeretni fogod. Csak azt utálom, hogy állandóan meg akarja menteni az életemet, mint Daniel. Legutóbb jógázni vitt el. Kiderült, hogy a fájós lábam ellenére is nagyon jó vagyok ebben a törjük ki a testünket dologban. Büszke vagy mi?
Hogy vagy? Túlélted az esti túrát a Roxfortban? Azonnal válaszolj!

Ölel,


2001. április 10.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #36 Dátum: 2020. 04. 21. - 22:20:33 »
+1

Apu!

Milyen új kezelést? Ugye nem bántanak ott bent?? A Mungó egy nagyon ijesztő hely, tele ijesztő emberekkel, remélem, hogy jól vagy! Egy hétig?! Miféle kezelés ez, mondd, építenek neked egy új lábat fűszálakból? Merlinre... De igen, most nagyon aggódom!
Szegény Zeusz... Azt elképzelni kicsit vicces volt, bevallom, de na... Szegény Zeusz. De várj, jól olvastam? Megtanítottad neki, hogy kell elhúzni a függönyt? Azt hogy csináltad? Ha ekkora macskasuttogó vagy, akkor remélem, otthon elbeszélgetsz Wampusszal is. Te leszel az saját macska pszicho-medimágusunk. Amúgy mostanában egészen elvan, lehet, hogy kitombolta magát, szóval már el merem vinni sétálni is megint. Kamaszodik a gyerek... Olyan gyorsan felnőnek! Te ezt hogy bírod?
Én mindent túléltem, dehát az apám vérét örököltem, szóval ne is csodálkozz! Képzeld, kiderült hogy valami kislány szelleme sírt minden éjszaka... Azóta már nem csinálja, sőt, láttam néha játszani az elsőévesekkel. Tök aranyos. Amikor nem bömböl, legalábbis. És véletlen lesütiztem Fawcett professzort, de nem haragudott annyira... Azért para amit meséltél, minden órán az jut eszembe... Bruh... na mindegy is, lehet, hogy csak te jössz be neki, amúgy ártalmatlan.
Alig várom, hogy megismerjem a nőt. Biztos tényleg baromi... kedves. De tutira túl sok szabadideje van, hogy elrángat téged ilyen helyekre... Bárcsak otthon lennék, én is úgy mennék veletek! Bár lehet, tényleg kitörném valamimet jóga közben... Az egy ijesztő dolog.
Ha vége a tanévnek, elmehetnénk először Írországba pár napra. Mit szólsz? Körbevezethetnél itt-ott, ahol még nem voltam. Meg igazából Londonban mindig félek egy kicsit, hogy belerohanok apámba, vagy Karenbe...



Ha legközelebb elmész cukrásztanfolyamra, küldj nekem is sütit!!!!

A
április 15.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #37 Dátum: 2020. 04. 22. - 15:22:33 »
+1

Gyerek!

Ne aggódj a kezelés miatt. Semmi szokatlant nem csinálnak velem, csak csupa olyat, amit már korábban is átéltem. Némi pakolás, sok láz, járótbot, aztán egyszer csak bumm, megint tudok anélkül járni, hogy minden percben káromkodnom kéne. Hogy ezt megint meddig tart... nos, az jó kérdés. Nem hiszem, hogy valaha is olyan lesz a lábam, mint a kis baleset előtt, ami érte. Egyelőre úgy érzem nem tett igazán jót ez a kezelés neki. Folyamatosan fáj és alig tudok menni. Arról nem is beszélve, hogy Nat abnormálisan sokat aggódik.
Igen. Jól olvasod. Bizonyos macskák rendkívül fogékonyak a varázslatra, különlegesek, így pedig olyan dolgokra nevelhető, amikre mások nem. Wampus lehet, hogy a kevésbé ügyesek közé tartozik, de attól még aranyos és kevésbé nevelhető. Milyen érzés, hogy felnőnek a gyerekek? Nem tudom. Talán azért nem zavar, mert egyikőtöknek sem vagyok az igazi apja és kicsit olyan, mintha együtt nőnénk fel... de aztán mindig kiderül, hogy én kölyök maradtam. Már lassan Ada is túlnő rajtam, olyan okos és talpra esett... vagy ez Zeuszra vonatkozik? Ő már felnőtt volt, mikor megismertem.
Kislány szelleme?! Te jó ég, hálát adok Frankért, aki csak csapkodja magát. A bömbölést nem bírnám azt hiszem elviszelni és most hálát adok a sorsnak épp, hogy egyik gyerekem sem kifejezetten hisztis. Fawcett profot kerüld, amennyire csak tudod. Nem szeretném meghallani, hogy veled is kikezdett. Tudod, a mi valahogy... túlságosan csábítóak vagyunk az átlag embereknek. Nem tehetsz róla, ahogy én sem. Ez olyan Elliot és Avery dolog.
Annyira nem vészes a jóga! Nekem sokkal jobban megy, mint a csajnak. Bár azt hiszem, most egy darabig nem erőlködöm a dologgal. Jobb lesz ezt a lábat pihentetni. Meglátogatott a Mungóban amúgy Daniellel együtt és egy csomó sütit hoztak, de a láztól nem volt étvágyam és nem tudtam megenni, szóval egy kis csomagban elküldöm neked, mielőtt rám romlana a mennyiség. Add oda a vöröskének, aki rám hajtot és küldök neki egy cuppot is. Kérlek, mindenképpen add át, ez nagyon fontos!
Jó ötlet. Szívesen kiruccanék vidékre... mármint olyan vidékre, amit Nat nem szeret, mert nem tűz a nap és nem ég le az ember tizenöt perc alatt. Majd elviszlek Deanhez és onnan bejárhatunk egy csomó helyet. Mit szólsz hozzá? Az apád miatt ne parázz, leátkozom, ha bántani akar... meg azt a banyanénit is.
Remélem nagyon vigyázol magadra! Írj minél előbb! Mesélj mi a helyzet, hogyan telnek a napjaid?

Ölel,


2001. április 16.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #38 Dátum: 2020. 04. 24. - 11:59:51 »
+1

Apu!

Te se kérd tőlem, hogy ne aggódjak, ez is olyan apa-lánya dolog. A láz és a járóbot is borzalmasan hangzik, remélem, nem okoznak neked nagy fájdalmat! Hihetetlen, hogy a mai világban képtelenek meggyógyítani egy sérülést, nem? Nem véletlen rettegek a Mungótól... Egy kegyetlen hely...
Lehet, hogy Wampus még csak lázad, hiszen gyerek, talán most lép a tinikorszakába, meg ilyenek. Még jó, hogy én nem vagyok lázadozós gyerek, igaz? De tegnap például elaludt az ölemben, miközben házit írtam, nagyon aranyos volt, csak nem mertem megmozdulni. Meg ráfolyt a nyála a lábamra... De megérte.
Túlságosan csábítóak vagyunk...? Azt hiszem, igazad van. Így már minden világos. A világ nem tudja elviselni a szépségünket... Mellesleg meg Frank is ijesztő! Pont azért, mert folyton dobol. ha legközelebb hazamegyek, mondd meg neki, hogy maradjon csendben, mert én félek tőle.
Köszi a sütiket! Sophie-nak meg majd átadom a cuppot is, asszem... Bár annyira nem tetszik, hogy cuppokat küldözgetsz a legjobb barátnőmnek... Mi az, hogy rád hajtott? Valamiről nem tudok?? Mit nem mondtok el nekem? Elliot, ki fogok akadni...
Hogy lehet nem szeretni Írországot? Nat olyan fura néha... Na mindegy, ez akkor olyan kettes kirándulás lesz, már alig várom! Teljesen beleszerettem azalatt a pár hét alatt, annyira gyönyörű.
Nem biztos, hogy jó ötlet lenne leátkozni apámat... De Karenre nyomhatod nyugodtan, őt nem sajnálom.
Mellesleg én is vettem neked egy kis meglepetést, még múltkor, csak elfelejtettem elküldeni a legutóbbi levelemmel. Nem tudom, hogy mi ez a cucc, de elvileg az egyik legerősebb kávé a világon, szóval gondoltam, jól jöhet! Legalábbis a nénike azt mondta, de aranyosnak tűnt, szóval csak nem vert át... Remélem, finom, majd mesélj róla! Tudom, tudom, rózsaszín a csomagja, de ettől függetlenül még lehet jó.
Amúgy szerinted mekkora akvárium kellene, hogy beleférjen egy cápa? Elférne a szobámban? Csak kérdezem.


Vigyázz magadra, és jobbulást a lábadnak!

A
április 18.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #39 Dátum: 2020. 04. 26. - 09:59:27 »
+1

Gyerek!

Tudom, hogy nehéz kérés. Nálam jobban senki sem tudja! A lényeg viszont az, hogy nincs okod aggódalomra. Ez az én esetemben rutinnak számít. A sérülés két éve történt, még jóval azelőtt, hogy megismerkedtem Nattal és ugyanezt végig csinálták velem akkoris, szóval tisztában voltam benne, hogy ennyire fog fájni. Azt nem mondom persze, hogy gyönyörű lesz a sebhely a combomon, de határozottan megnyugszik majd pár hét után, legalábbis, ha minden úgy, megy, ahogyan eddig. Az az átok, amit benyeltem, nem fog kifogni rajtam. Ezt megígérhetem. Szóval tényleg ne aggódj. Egyre jobban vagyok.
Nem vagy lázadós? Ez most megnyugtatott, bár amilye nemes lelkű apád van, nem csoda. Volt kitől örökölnöd ezt a csupa jót ugyebár... és nem! Határozottan nem Natra gondolok. Ha Zeusz véletlenül a testemen alszik, én sem merek megmozdulni. Olyankor olyan békés és kedves. Legutóbb éppen guggoltam a könyvespolc előtt, hogy kicsit rendet raktak és képzeld úgyis befészkelődött az ölembe. Olyan aranyos volt.
Nem értem mi bajod van Frankkel. Szerintem kedves és mindig ritmusosan csapkodja magát, hogy legalább ne legyen unalmas. De majd rászólok. Bár amúgy be van zárva... egyébként éppen Natnál lakom. Szóval a baglyod leközelebb ide küldd! Ez azt jelenti, hogy egy ideje nem igazán voltam Frank közelében, lehet már megis szökött! Remélem nem, én bírtam a társaságát.
Nem meséltem még? Teljesen úgy rémelett, hogy az egyik levélben már írtam a Vöröskéről. Valentin-napon meghívott teázni, cserébe loptam is neki egy kis bonbont a Mézesfalásból... meg akkor már magamnak is. Tudod, hogy az édességtől semmi sem tántoríthat el. De ne aggódj emiatt sem! Nem vette észre senki. Viszont, ha a Vöröskéről furcsa pletykák terjednek, ne lepődj meg. Nagyon romantikus egy órát töltöttünk együtt és elég sok diák látta.
Tudod, milyen Nat. Állandóan azzal van elfoglva, hogy napsütés, meg tenger... nem érti mi a jó azokban a hatalmas zöld mezőkben és a borult időben. Valahogy ő nem az a fajta, aki szereti a nyugodt, házba húzódós hangulatot. Engem viszont annyira magával ragadnak a szép tájak, s azokat bizony csak is hűvösebb időben lehet bejárni. Melegben totál leizzadnék, mire körbe néznék alaposan. Tegnap is vacsora közben meséltem neki egy helyről, amit megnéznék, de nem tűnt olyan lelkesnek, mint én. Mellesleg, te mit szólnál egy lékfürdőhöz egy befagyott tóban?
A világ legerősebb kávéja nem valami állat kakijából van? Mintha ezt olvastam volna múltkor. Mármint nem szószerint kakiból, hanem megeszi a kávébabaot és miután kikakilja szedik össze. Remélem nem evés közben olvasod ezt a levelet! De köszi, mindenképpen megkóstolom a kakis kávét! Alig várom!
Szerintem egy nagyon nagy akvárium kéne... és képzeld el, hogy mi lenne, ha egyszer kiszabadulni és elöntene mindent a víz. Nem tudok úszni. Nem mondom, hogy ebben a pillanatban nem estem pánikba. De mit szólnál, ha nyáron elmennénk valami olyan helyre, ahol lehet cápákat nézni? Nat egyszer mesélt ilyen nagy közösségi akváriumokról. Állítólag a muglik megvesznek érte. Te értesz a mugli pénzhez?

Ölel,


2001. április 19.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #40 Dátum: 2020. 05. 04. - 21:47:22 »
+1

Apu!

Szegény Jensen! Mostmár teljesen össze van zavarodva. Hogyhogy megint Natnál laksz? Őszintén megmondom, elég nehezen tudom már nyomom követni, most mi van köztetek... Azért remélem, hogy jól vagytok, nem veszekedtek mostmár annyit és boldog vagy.
Mellesleg bocsi, hogy kicsit késtem már megint a levéllel, de most tényleg tanulnom kellett! Eskü. Átváltoztatástan... Tényleg, nem is értem, minek vettem fel, de legalább ha megunom, hogy Wampus ugrál a lábamon, átváltoztathatom valami izévé... valami kicsi cuccá, bár nem is tudom, aztán meg túl gyors lesz, és nem tudom elkapni... Jó, amúgy meg nem is lennék erre képes, haha, mert nem vagyok jó Átváltozástanból. Szóval az ugráló Wampus marad egy ugráló Wampus.
Merlinre, apukám! Sophie meghívott teázni? Furcsa... Nem is mesélt róla. Ugye... nem ijesztetted meg? Eddig még nem nagyon hallottam, hogy rólatok pletykálnak, és remélem, nem is fognak. Tudod, neki van párja, akivel nagyon boldog, és biztosan nem szeretne valami hülye pletyka középpontjában lenni! Amúgy is, miért nem engem hívsz el teázni meg Mézesfalásozni? Egyszer dobhatnál egy levelet, mielőtt Roxmortsban jársz... Talán nem hiányzok? Sírni fogok, apu!!
Mostmár tényleg el kell vinned Írországba, csak így engesztelhetsz ki. Ááá, rosszul vagyok a nagy melegtől! A tengerhez elmennék, de csak azért, hátha látok cápát. Bár... Nem biztos, hogy személyesen akarnék találkozni velük, maximum ha még pici, és lehet simogatni. Meg nincs mamája, ami megeszik. De lehet, ha bemutatnám neki a plüss cápám, akkor megbékélne... Amúgy idén tizennyolc leszek, nem fura?
Lékfürdő? Hááát... Az hideg, nem? Túl hideg. Szeretem a telet, de ez nem hangzik túl egészségesnek... Voltatok? Milyen volt? Nem fagytatok meg?
Köszi a kakis részletet, nem evéskor, de evés után olvastam, és fúj. Azt hiszem, ezt nem akartam tudni. Na mindegy, remélem amit én vettem, az nem kakiból van... Fúj...
Nagyon nagy akvárium... Szóval akkor nem lesz cápa akvárium a szobámban? Kár... Na mindegy, abban is benne vagyok, hogy elmenjünk valami közösségi akváriumhoz, akármi is az... Vagy állatkertre gondolsz? Ott van egy csomó féle állat, biztosan cápa is. Imádnám! Majd utánanézek, Írországban merre van valami jó kis állatkert. Persze, hogy értek a muglipénzhez, apám és Karenbanya is muglik. Bízd csak ide!
Amúgy képzeld, asszem voltam randizni. Örülsz?


Hogy van a lábad, Elliot?

A
április 26.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #41 Dátum: 2020. 05. 05. - 18:18:18 »
+1

Gyerek!

Az a baj, hogy már én sem tudom nyomon követni, hogy mi van közöttünk Nattal. Szóval meg tudom érteni, hogyan érzel ezzel az egésszel kapcsolatban. Azt hiszem, az életeben azt az embert lehet a legjobban utálni, akit valójában a legjobban szeretünk. Olyan közel áll egymáshoz a két érzés… mindkettő nagyon heves. Szóval itt vagyok egyelőre.
Legalább megérte tanulni? Jól megy? Apádat így félre tenni egy kis tanulnivalóért! Valahogy sosem értettem ezt az állatokat átváltoztató dolgot. Még egy faág rendben van, de egy macskát vagy egy baglyot… az azért durva.
Általában elég hirtelen ötlettől vezérelve szoktam Roxmortsba járni. Valentin-napon is egészen véletlenül keveredtem arra. Általában kerülöm a környéket, a Szárnyas Vadkanban van bár nem kellemes ismerősöm. A legtöbbjüknek az valami törzshely és minden hétvégén ott vannak. De találkozhatunk egyszer. Csak a teázót, a Vadkant és a sötét helyeket kerüljük. A Mézesfalás jó ötlet… bár legutóbb nem kifejezetten fizettem ott. Lehet még emlékeznek rám?
Végül nem mentünk el lékezni. Azt hiszem, Nat amúgy sem ment volna bele azok után, hogy eltűntem egy éjszakára és még részeg is voltam, mikor hazamentem. Nagyon üvöltött velem. Na mindegy, végül is igaza volt. Ilyen lábbal nem kellett volna mászkálnom.
Azaz állatkert mugli dolog, igaz? Olyan, mint nálunk a lénypark? Egy olyanban voltam egyszer, de csak arra emlékszem belőle, hogy a hippogriff ideges lett és Ada bőgött, mert megijedt. Aztán Nat nem engedte, hogy megnézzem a sárkányokat. Még üvöltött is velem. Furcsa mennyiszer üvölt velem. Lehet nagyon megjegyezte, mennyire szeretem a hangját. Azt hiszem túlzottan is bebizonyítottam neki a múlthéten. Ez olyan dolog amiről neked nem beszélünk!
Kivel randiztál? Mesélj csak róla apucinak! Tudni akarok mindent. Cserébe elmondom, hogy én is randiztam Nattal… meg még pár másik emberrel korábban. Haha. Ez a kisugárzásunk gyerek, bevonzzuk az embereket. Látod, pontosan erről beszéltem!
A lábam rendben van. Fáj még, de egyre jobb. Ezért is jó, hogy Nattal vagyok, segít mindenben, tudok egy csomót pihenni. Nagyon fura érzés, ennyit nem is tudom mikor aludtam utoljára. Talán akkor, amikor régen itt laktam és nem dolgoztam meg semmi, csak feküdtem és vártam Natot. Remélem nem leszek ilyen megint…
Mikor lesznek a vizsgák a Roxfortban? Május végén, június elején? Olyan rég jártam oda, hogy már nem is emlékszem. De ne izgulj rajtuk, én tanulás nélkül is jó eredményeket hoztam mindig. Te az én vérem vagy, azaz minden rendben lesz!

Ölel,


2001. április 29.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #42 Dátum: 2020. 05. 11. - 11:49:46 »
+1

Apu!

Bocs, amiért félretettelek! De tudod, a Roxfortos élet már csak ilyen, folyton csak  tanulás meg a számonkérések. A tanárok meg már most teljesen rá vannak pörögve az évvégi vizsgákra...  De nyáron egyfolytában a nyakadon fogok lógni, szóval inkább élvezd ki, amíg nem vagyok ott és idegesítelek halálra.
A Mézesfalás egy nagyon jó hely, oda mehetünk. Öltözz fel megint diáknak, vagy valami, és akkor lehet nem ismernek fel. De amúgy miért nem fizettél, apukám? Ilyet nem szabad csinálni, tudod!
Nem tetszik, hogy ennyiszer üvölt veled. De úgy tűnik, a ti életetek legalább kicsivel izgalmasabb, mint itt bent az enyém... Bár ha már üvöltözés, múltkor megőrült két csaj a vacsoránál az asztalunknál, és majdnem összeverekedtek egy tál tészta felett. Nagyon vicces volt.
Még mindig nem javult a lábad? Látod, mondtam, hogy a Mungó rossz hely! Ijesztő, rossz szag van és még nem is segítenek! Ez borzasztó... Pihentesd azért sokat, hátha nyárra azért helyrejön. Nagyon sok helyet be kell majd járnunk. Bár, lehet venni kéne neked egy ilyen kismotort, mint az öreg néniknek és bácsiknak is van, és akkor nem kell sétálnod! Tök menő lennél. Az állatkertben még ki is térnének előlünk az emberek... Vagyis lénypark, igen, csak itt nem lények vannak, hanem sima állatok. Tudod. Például oroszlán, tigris, zebra, medve, meeeg... úú, biztos vannak fókák is. A fókák tök aranyosak. Már alig várom! Majd veszünk vattacukrot is, szereted? De amúgy egy lényparkba is elmehetnénk majd. Az is biztos tök klassz.
Túl sok szépséget örököltem tőled, ez már tagadhatatlan. Na, mit meséljek róla...? Csak egy srác. A Mézesfalásban voltunk. Hmmm... majd élőben részletezem, addig meg hadd emésszen a kíváncsiság, apuci!
Június végén. Á, annyira nem izgulok amúgy. Az elején nagyon ráparáztam, de mostmár nem különösképpen érdekel. Amúgy is bízok a genetikádban, és hogy annak a segítségével jók lesznek a jegyeim! Szóval ha elrontom, az a te hibád lesz. Még kitalálom, hogy ebben az esetben hogyan engesztelhetsz majd ki.




Natnál laksz még? Ha igen, akkor add át neki, hogy ölelem!

A
május 3.
Naplózva


Elliot O'Mara
[Topiktulaj]
*****


Mucipuma

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #43 Dátum: 2020. 05. 12. - 18:23:01 »
+2

Gyerek!

Nyugi, megértem végül is. Anyámnak volt, hogy hónapokig nem válaszoltam, mert folyton a körmömre akart nézni... én meg nem voltam szent. Ne tudd meg hány rivallót küldött nekem! Majd egyszer talán mesélek erről is. Persze van egy-két történetem a vizsgázásról is, ha nagyon érdekel, de a legviccesebb akkor is az egyik Átváltoztatástan órám volt, mikor pizsamában sikerült, totál kómásan besétálnom McGalagonyhoz. Láttad volna képét! Szerintem bejöttem neki... persze akkor még fiatalabb volt.
De Roxmortsban a diákok úgy öltözködnek, mint én. Nem sokat láttam még ott egyenruhában. Szóval nem tudom hogyan tudnék ennél jobban diáknak felöltözni. Mármint... remélem nem vagyok öreges! Otthon hagytam a pénztárcámat, szerinted miért Sophie fizette a teámat? Ha valakivel randizom úriember vagyok, mármint csakis bizonyos mértékig.
Ne tudd meg milyen izgalmas! Nem rég tértünk vissza Tel Avivból. Nem szóltam, mert elég hirtelen jött. Tudod az igazi családja ott él. Londonból menekültek oda, mikor elvileg elvesztették őt. Az apja elég para, nem hiszi el, hogy Nat a fia, nagyon kételkedik benne, pedig annyira hasonlítanak. Ha látnád. Pont ugyanolyan szigorú, mint néha Nat szokott lenni. Szerintem para, milyen rohadt nagy a hasonlóság. Nem értem ezt miért csak én látom. Mindegy, ha megbántja Natot, akkor letépem a legféltettebb részét. Gondolom tudod, mire gondolok.
A lábam kicsit jobban van. Már csak akkor fáj, ha normálisan próbálok mozogni. Ha figyelek, hogy olyan legyek, mint valami nyomorék, akkor már meg sem érzem. Szerencsére a sok esemény elterelte róla a figyelmemet. Szóval ez is segítette némileg a gyógyulást. Hoztam neked valami illatos gyertyát Tel Avivból. Elvileg kávé illata van, de nem bontottam ki. Elküldem a csomagban, hátha feldobja a lazulósabb pillanataidat.
Nyáron szerintem belefér egy állatkert és a lénypark is. Szóval mi lenne, ha mindkettőt belevennénk a programba? Szeretnék sárkányokat simogatni!
Remélem rendes srác. Bár, ha kedveled annyira nem lehet rossz fej. Nem tudom, hogyan fogom elviselni, hogy csak ennyit mondasz róla. Tudnom kell! Jó nem, kibírom. Először nektek kell összemelegedni, csak is utána ismerhetem meg, igaz? Még mindig nem vagyok valami jó ebben az apatémában.


Ölel,


2001. május 4.
Naplózva


Avery Cassen
Eltávozott karakter.
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #44 Dátum: 2020. 05. 16. - 00:00:28 »
+1

Apu!

Ugye én nem fogok tőled rivallót kapni, ha egyszer nem válaszolok pár napig?! Az baromi égő lenne. Azért örültem, hogy Karen nem tud olyat küldeni! Akkor biztos nap kaptam volna egy olyan hülye ordítós levelet.
Pizsamában? Nem tűnt fel, hogy elfelejtettél felöltözni? Nah... De legalább feldobtad McGali napját. Lehet, nekem is be kéne ezt vetnem? Ha már te is bejöttél neki, tuti én is. Tudod, egy a vérünk, meg minden.
Tel Aviv? Az hol van? Mondtam már, hogy elég rossz vagyok, ami a földrajzot illeti? Ó, még egy csúnyabácsi nagypapa... Ebben a családban ez valami rossz ómen, igaz? Ó, és ő is ugyanolyan hatalmas, mint Nat? Vagy még nagyobb? Mert ha igen, nem biztos, hogy le kéne tépkedned róla ezt-azt. Lehet, hogy te rosszabbul járnál. Báááár...
Aha, ez tök jó hír... Tehát nem hogy segítettek, hanem csak mégjobban elrontották a lábadat. Semmi esély arra, hogy mondjuk... megnézesd egy mugli orvossal? Lehet, hogy tudna segíteni, felírni egy olyan krémet vagy gyógyszert, ami enyhíti a fájdalmat. (A gyógyszer az olyan cucc, mint a bájital)
Uuuuu, imádlak! Köszi szépen! Imádom a gyertyákat. Bár, gondolom feltűnt, miután otthon is folyton telepakolom velük a házat... De a gyertyák olyan marha jó találmányok...
Én is szeretnék sárkányokat simogatni. Azt mondjuk nem tudom, mennyire biztonságos, de biztos klassz lenne. Ha mondjuk van rajtuk valami szájkosár, vagy ilyesmi. Tűzálló szájkosár...
Így van, tökéletes vagy az apatémában. De akkor mondjuk annyit elmondok róla, hoooogy... kék a szeme. Na, hogy tetszik az infó?



Az előző levélből kimaradt, de téged is ölellek, remélem, érzed! Már csak pár hét, és találkozuuuunk!

A
május 6.
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.129 másodperc alatt készült el 46 lekéréssel.