+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  K.K.E.
| | | | |-+  Ginny Weasley
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Ginny Weasley  (Megtekintve 1773 alkalommal)

Ginny M. Weasley
Eltávozott karakter
*****

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 04. 26. - 13:34:44 »
0

GINNY WEASLEY


          alapok

teljes név || Ginevra Molly Weasley
becenév || Ginny/Gin
nem || nő
születési hely, idő || London; 1981. aug. 11.
kor || 15
faj || ember
vér || arany
évfolyam || 5


          a múlt


Hat testvér. Érted? HAT! Nem hiszed el? Én sem... És az a poén, hogy nem is bánom. Imádom mindannyiukat, egytől-egyig, bár Rontól néha a hajam az égnek áll, Percyről meg inkább ne is beszéljünk. De a többiek egészen rendben vannak.
Igen, elég késői gyerek voltam, sőt, a hab a tortán, hogy én vagyok a legkisebb. És szeretnél még valamit tudni? Én vagyok az egyetlen lány közöttük! Na, ez a csokiöntet a habon. Vagy az eperdarabka, még nem döntöttem él. Végignéztem, ahogy a bátyáim elmennek a Roxfort Expressel, és ha hazajönnek olyan csuda klassz dolgokról meséltek... és amíg ők ott voltak, meg nagy kalandokba keveredtem, addig én törpementesíthettem a kertet. Milyen megtisztelő...

Widra St. Chapdel-ben lakunk, egy apa által eszkábált házban. Na ez úgy néz ki, hogy volt egy alap egyemeletes ház, aztán ahogy jöttek sorra a gyerekek, úgy lett bővítve tovább és tovább, hogy mindenkinek saját szobája legyen. Kicsit ingatagnak tűnik, de a mágia jól egyben tartja, szóval semmi vész. Nekem is van az emeleten egy, ahonnan rá lehet látni a kertre. Tele van poszterekkel a kedvenc kviddiccsapatomról és a zenekaraimról. Mostanában inkább rockot hallgatok de ez lényegtelen. Néha el kell viselnem otthon Walpurgis Leányait is, de azt is csak anya kedvéért, és különben sincs más választásom, már ami ezt illeti. Anya úgyis megölne. Aztán meg lehetne exhumálni. Fúj? De mindenkinek megvannak a maga kis mütyürei. Például apunak meg mániája a muglikütyüket gyűjteni, raktározni, szétszerelni, majd össze, megbűvölni... Nem is csoda, hogy a Mugli Tárgyak osztályán van... Imádja. Ezért van, hogyha nálunk van Harry vagy Hermione, állandóan kérdésekkel bombázza szegényeket, hogy mi hogyan működik, és mire jó. És előszeretettel veszi használatba minden kínálkozó lehetőségekkor a muglitárgyakat. Hogy ez mire ? Néha esküszöm a sírba visz ezekkel...

Szóval a körülményeink nem a legjobbak, na és? Ha valakinek valami gondja van velem vagy a családommal, az tehet egy szívességet.
Tehát, pici koromtól kezdve csak azt láttam, hogy az idősebb testvéreim itthon vannak velem, aztán elmennek a Roxfortba... Én is velük akartam menni, minden egyes évben sírtam és hisztiztem, hogy engem is rakjanak fel a vonatra, egyszer még azt is megkíséreltem, hogy felkapaszkodtam az utolsó vagonra, hogy majd becsempészem magam a legendás kastélyba, de Anya sajnos lefülelt. Ó, hogy tudtam irigykedni akkor.

Mikor a legkisebb bátyám, Ron is betöltötte a 11. évét, napokig sírtam a budiban, hogy mostmár teljesen egyedül maradtam otthon, DE! Aztán az vasútállomáson találkoztam Harry Potterrel. A Harry Potterrel. Kb kocsányon lógtak a szemeim, hisz mindig is ő volt az én hősöm, sőt, mindenkié, ráadásul nagyon aranyos kissrác is volt, tudod, olyan udvarias meg minden, hát... Na.
Egy éven keresztül másról se dumáltam, csak Harryről, beismerem, ciki, de legalább őszinte.
Aztán bekerültem a suliba, és hoppá, egyik napról a másikra szembetaláltam magam vele. Nos hát ööö, izéé, nem is értem miért szoktam bénázni, ha a közelemben van. Ehh hagyjuk, még most is ég a fejem ha arra gondolok, hogy megmentett másodikban. Engem!. Tudom ez esetben reménytelen vagyok de piszkosul jó volt, még akkor is, ha a kamrából visszafele az is beturakodott a fejembe, hogy mi van, ha kicsapnak?

Szerencsére ez nem esett meg így az ötödik évem taposom a kastélyban, és bevallom, egyre jobban élvezem. Már csak az RBF-en kellene túlszenvednem magam, persze normális jegyekkel, már csak azért is, hogy utána Ron-t piszkálhassam, hogy jobbak a jegyeim, mint az övéi. Imádom piszkálni, ha még nem mondtam volna. Ugyanakkor, ha más piszkálja, azt nehezen viselem el. És hiába van egy-két futó kapcsolatom, vagy próbálom elvonni a figyelmemet Róla, nem megy. Egyszerűen nem tudom. Na nem kezdek el lelkizni, dióhéjban ennyi lenne.





          jellem

Általában magabiztos, nagyszájú és talpraesett. Mindenről karakán véleménye van, bár csak akkor közli, ha kérdezik. Jó humorú, végletekig őszinte, alapvetően jóindulatú lány. Kiáll a jó ügyért, de nem veti meg ellenségeit sem - igazából túl melegszívű ahhoz, hogy bárkit is gyűlöljön. Ő megért mindenkit, és mindenkiben meglátja az illető legjobb tulajdonságát. Szeret a sportról és egyéb fiús témákról beszélgetni, egész kellemes társaság. Olyan furcsa, mintha mindent tudna mindenkiről, mármint így ami a lelki dolgokat érinti, bár nem az a lelkizős fajta. Fivérei miatt eléggé fiús a stílusa, öltözködésben és modorban egyaránt.


          apróságok

mindig ||
° kviddics
° Holyhead Harpies
° vámpírtörténetek
° szélvihar
° savanyúuborka
° Harry
soha ||
° "ehhez még túl kicsi vagy, Ginny"
° Halálfalók
° sárvérűzés
° hazugság
° kert törpementesítése
° cicababák
° okoskodás
dementorok || hideg, kétségbeesés, mélabú
mumus || rengeteg ember, mind háttal áll neki, és beszélgetnek egymással, de mikor Ginny szólongatja őket, nem felelnek; mikor hozzájuk ér, elporladnak, egyszóval: magány
titkok ||
° néha szeretné, ha gazdagabbak lennének
° volt már, hogy azt kívánta, bár ne lennének testvérei
° legszívesebben savat öntene Cho Chang és minden Harry-t körbevevő arcába, és apró darabokra cincálná, noha állítja, ő nem féltékeny típus
rossz szokás ||
° káromkodik
° rágja a körmét


          a család

apa || Arthur Weasley; 47 év; "véráruló"
anya || Molly Prewett Weasley; 47 év; "véráruló"
testvérek || 
° Charlie Weasley
° William (Bill) Weasley
° Percival (Percy) Weasley
° Fred Weasley
° George Weasley
° Ronald (Ron) Weasley
családi állapot || általában kapcsolatban
állatok || egy halál édes golymók, rózsaszín, és néha dúdol


          külsőségek

magasság || 168cm
tömeg || 57kg
rassz || európai
szemszín || kékeszöldes
hajszín ||milyen lenne egy Weasley haja?? Vörös
különleges ismertetőjel || Weasley vagyok , vörös haj, szeplők, mi kell még?
kinézet || kényelmes ruhák, amiben szinte bármit lehet csinálni
egészségi állapot || teljesen egészséges

          a tudás

varázslói ismeretek || Sosem volt kitűnő tanuló, de azért annyira lusta sem, mint Ron. SVK-ból, átváltoztatástanból és bűbájtanból mindig is jó volt, a bájitaltan viszont, fúúj. Imád repülni, és marha jól is csinálja, bár ezel mindenkit meglepett, hisz mindig csak titokban gyakorolt otthon fivérei seprűivel. Ezen kívül, specialitása a RÉMDENEVÉR-RONTÁS.
patrónus || ló
animágus alak || -
pálca típusa ||  meggyfa, sárkányszív, 12 és fél hüvelyk


          egy darabka belőled

Majd jöön... Hááát

          egyéb

semmi egyéb
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 03. 19. - 20:47:14
Az oldal 0.418 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.