+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Rabbythia Moore
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Rabbythia Moore  (Megtekintve 1066 alkalommal)

Rabbythia Moore
Eltávozott karakter
*****


~VI.Nono, csak ne nyulazzunk! ~

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2010. 01. 30. - 09:49:45 »
0

Rabbythia Moore


          alapok

jelszó ||"A hírnév hűtlen barát."
teljes név Rabbythia Livia Alisha Moore
becenév || Rabbyt, Thia, Livvie
nem || nő
születési hely, idő ||Moszkva, 1980., December, 14.
kor || 15
faj || ember
                
vér || arany
 évfolyam || Ötödév


          a múlt

Moszkvában egy hideg decemberi napon láttam meg a napvilágot az orosz Olga és az angol James harmadik gyermeke és első lányaként. Csodás gyerekkorom volt, egyszerűen imádtam Moszkvát és a szüleimet. Mindent megkaptam tőlük, amit csak kívánhattam, hiszen a pénz nem volt akadály. Szerettem a testvéreimet főként az idősebb bátyámat, Luthert. Nagyon sokat foglalkozott velem, sokkal többet, mint Alexej. Talán ezért is alakult ki köztünk valami furcsa telepátiaszerűség, amit Alexejjel már nem voltam képes létre hozni. Aztán 7 éves koromba költöztünk Londonba, akkor meséltek nekem először a varázsvilágról, nagyon szerettem hallgatni ezeket, a történeteket és már alig vártam hogy én is iskolába mehessek. Nem sokára Luther is bekerült a Roxfortba és egy évvel utána Alexej is. Egy ideig féltem hogy engem nem fognak fölvenni, hiszen 10 éves koromig egyáltalán nem mutatkozott a varázserőm és utána is csak kis mértékben. 11 évesen pedig én is levelet kaptam. Azt hittem megőrülök úgy vártam már az iskolát, és később is nagyon szerettem. Az első és második de még a harmadik évemben is az eredményeim jók voltak és semmi baj nem volt velem, sőt kifejezetten tisztelettudó és kedves voltam mindenkihez. Aztán annak az évnek a nyarán történtek azok a dolgok amiktől kezdve két részre osztom az életemet. A Luth és anya elvesztése előtti és az utáni időszakra. Ezt a nyarat csak úgy emlegetem a katasztrófa.
                   A KATASZTRÓFA

Azon a nyáron Olaszországba repültünk, mert ahogy anyukám mondta szüksége van friss levegőre. Az első perctől kezdve tudtam, hogy csodálatosan fogom érezni magam mégis valami rossz érzés gyötört. Egy nap én és a testvéreim hajókázni mentünk egy közeli folyóra, az idő remeknek ígérkezett de amint a hajó fedélzetére léptem megint elkapott az a bizonyos rossz érzés. – Luth, szerintem ez mégse olyan jó ötlet! * Mondtam és reméltem hogy azonnal visszafordulunk.*
 - Ugyan már Rabbyt biztosan tengeribeteg vagy, nem baj elviseled valahogy! * Emelte égnek a tekintetét Alexej én pedig nyelvet öltöttem rá és újra Luth-ra pilantottam.*
 - Rabbyt, nem hiszem, hogy bármi rossz is történhet, kérlek ne is foglalkozz vele! * Mondta Luth mintha nem értené pontosan mire gondolok. Így hát nem volt mit tennem, követtem az utasítást és igyekeztem nem gondolkozni. Egy ideig remekül is éreztem magam, de aztán nagy szél támadt. Az égen fekete felhők gyülekeztek és akkor már tudtuk, hogy óriási vihar várható. Alexej irányította a hajót ami folton megingott és sokáig úgy tűnt fel is borul, aztán Luther átvette a hajó kormányzását. Én rettegtem, hogy bármelyiküknek bajuk esik. Aztán az egyik pillanatban még láttam Luthert a másikban pedig csak egy csobbanást hallottam. Ösztönösen felsikoltottam,Alexej pedig rohanni kezdett a kormány felé.
- Alexej! Meg kell keresnünk!* Könyörögtem zokogva a bátyámnak.*
- Rabbyt, ha most elkezdjük keresni több mint biztos hogy mi is meghalunk! * ordított rám én pedig hátrahőköltem. Még sosem volt velem ilyen durva.
- Akkor utána megyek, én! * Sikoltottam és meg sem várva mit lép erre a jéghideg vízbe vetettem magam. És ezzel alá is írtam a halálos ítéletemet hiszen nem tudtam úszni. Azonnal elmerültem de amikor csak sikerült felküzdenem magam Luther nevét kiabáltam. Aztán egy hullám valamelyik kiálló sziklának csapott, én pedig nem kaptam levegőt és mozdulni sem bírtam. És a hullámok újra a sziklaperemhez vágtak aztán valami vöröset láttam a felszín felé szállni. Annyira még magamnál voltam hogy felfogjam, vérzem és lassan meghalok. Utána minden elsötétült.

Azután már csak a fájdalom maradt. Betöltötte a világot.

- Rabbyt, kicsi Rabbyt!* Hallottam hogy a nevemet kiabálják de nem reagáltam. – Nem halhatsz meg! Ezek voltak azok a szavak amit először hallottam. Alexej könyörgött, és a hangja zokogásba fulladt. Én pedig felnyitottam a szemem. De jobb lett volna ha nem teszem, mert azonnal tudtam hogy Luther megfulladt, és ez nem volt elég. Egy hónapra rá anyám is meghalt tüdőgyulladásban. Ez az időszak volt a legrosszabb, a teljes reménytelenség. Az iskolai eredményeim továbbra is tökéletesek voltak de mintha valami meghalt volna bennem. A kedvesség kiveszett belőlem, és csak hűvösség és a távolság tartás maradt. Alexej alig beszélt én pedig felvágtam az ereimet. Akkoriban történt az is hogy apám újra megházasodott.
A nő Gillian még a fiát is magával hozta akit először gyűlöltem, hiszen tökéletes volt. Aztán a gyűlöletem szerelemmé változott és egy nap Blane szerelmet vallott nekem. Azóta vagyunk együtt természetesen titokban, erről csak a testvérem Alexej tud aki nem nézi jó szemmel. De ő nem tudhatja hogy szükségem van Blane-re ahhoz hogy túléljem ezt az egészet. De ki tudja mit hoz a jövő…

          jellem

Többnyire nyugodt  és távolságtartó de nem szükséges senkitől sem félteni. Kissé olyan mint valami méreg… nem valami gyors de azért több mint biztos hogy halálos. Már ha az a cél , de nincsenek tömeggyilkos hajlamai. Elég lényegre törő, nem igazán szeret fecsegni. Sokszor úgy tűnik mintha nem is lennének érzései, pedig csak nem mutatja ki őket. Nagyon szeret pofákat vágni és néha gúnyos megjegyzésektől, sem riad vissza.


          apróságok

mindig || Blane , Alexej, hóesés,vanília,körömlakk,énekelni.
soha || Alexej,magány, forróság,Gillian, ha nem hajlandó senki meghallgatni.
dementorok ||Luthert látja meg fulladni.
mumus || Magányosan ül egy sötét szobában.
titkok || Első szerelme a mostoha bátyja. Korábban vágta az ereit.
Retteg a víztől, bár ezt tagadja.
rossz szokás ||- Ha valakit hülyének néz, felhúzza a szemöldökét.
- Ha meglátja Blane-t azonnal zihálni kezd.
- Ha ideges hadarni kezd, de úgy hogy még ő maga sem érti mit mond.


          a család

apa || James Moore 40 ( aranyvér)
anya || Olga (Navarova) Moore 39 (aranyvér) Elhunyt
Mosthaanya: Gillian (Lewis) Moore 40 ( aranyvér)
testvérek || Luther Moore 17 ( aranyvér) elhunyt
Alexej Moore 16 (aranyvér)
Mostohatestvér: Blane Lewis 16 ( aranyvér)
családi állapot || Kapcsolatban ( bár titokban…)
állatok || Brandy a fekete kölyök macska


          külsőségek

magasság ||158 cm
tömeg ||Pont annyi.. kg
rassz || európai
szemszín || barnás zöld
hajszín ||szőke
különleges ismertetőjel || Örökké kócos szőke haj, apró hegek a jobb csuklón.
kinézet ||Átlag magas szőke hajú lány, de nem az a cicababa. A ruhatárában gyakran előforduló fekete színt szereti kombinálni. Törékeny alkatú.
egészségi állapot ||Depressziós.


          a tudás

varázslói ismeretek ||4 éve jár a Roxfortba és ami érdekli azt meg is jegyezte.
mugli képzettségek || Anyanyelvi szinten beszél oroszul,zongorán játszik.
pálca típusa || 5 hüvelyk, tiszafa, magja: egyszarvú szőr
különlegesség || még nincs


          szerepjáték-példa

* Csak jeleneteket láttam, Luthert, Alexejt anyát, apát és magamat, a boldog családot. Majd vizet, pusztító árvizet, ami mindent tönkretesz.
Sikoltást hallottam és vörös vizet láttam. A csónakot és Alexejt, reméltem hogy csak álmodom, mint minden éjjel, amikor lehunyom a szemem. Aztán Luther hangját hallottam de nem tisztán, a víz zubogása mindent elnyomott.
Utána sötétséget láttam és távoli hangokat hallottam, egyedül voltam egészen egyedül. És nem volt velem senki. Hirtelen valaki jól megrázott a szemeim pedig kipattantak.* -Blane mit keresel te itt? * Kérdeztem zihálva, mindig ezt történt velem amint megláttam, most is alig kaptam levegőt.*
- Annyira sikoltoztál hogy szörnyű volt tovább hallgatnom! * Mondta és magához szorított. Máris sokkal jobban éreztem magam.* -Bocsánat hogy nem hagytalak aludni! *Motyogtam bűnbánóan és hallottam ahogy Blane felnevet.*
- Elnézést kérsz mert rosszat álmodtál?! *Kérdezte nevetve, én pedig kibontakoztam az öleléséből, és bólogattam.* - Azt hiszem igen. *Jelentettem ki mosolyogva.* - Szeretlek! *Mondta Blane és újra magához húzott.* - Én is! * Suttogtam elhaló hangon aztán Blane jó éjszakát kívánt és kisétált az ajtón.* - Jó éjszakát! *Mondtam a sötétségnek.*

                                             egyéb



Nincs Vigyorog  
Naplózva


Vikitria Mirol
Eltávozott karakter
*****


Hetedév - Haláltfaló Iskolaelső Prefektus

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2010. 01. 30. - 18:32:08 »
0

Szia!

Először is az előtöridben szereplő képeket kérlek töltsd fel az frpg.hu-ra és utána linkeld be őket.
Tegyél be avatart!
Az aláírásod méretét pedig változtasd meg 200x500ra!

Az előtörténeted elfogadom, de jelentkezz az adoptációba. Keress vagy kérj magadnak egy mentort.
Adoptálás

Házad:
HUGRABUG

Ezen felül:
Foglalj avatart, jelentkezz a Népszámlálásra és a fakultatív órákra!

Ha bármiféle segítség kell, szólj bátran Mosolyog
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2019. 11. 16. - 01:43:11
Az oldal 0.2 másodperc alatt készült el 30 lekéréssel.