+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Prue Stanley
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Prue Stanley  (Megtekintve 953 alkalommal)

Prue Stanley
Eltávozott karakter
*****

Giles halott kedvese ^^

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2009. 08. 22. - 13:41:27 »
0

PRUE STANLEY


          alapok

jelszó || "Nagini, vacsora!"
teljes név || Prue Stanley
becenév || Prue
nem || nő
születési hely, idő || hely; év, hónap, nap 1979. szeptember 13. Brit- szigetek
kor || 18
faj || embe
vér || arany


          a múlt

Látszólag semmi sem kényszerített rá, hogy vele maradjak. Még szabad voltam, hogy a saját életemet éljem. De nem nagyon akartam erre gondolni. Nem szántam rá időt, hogy elképzeljem az életemet nélküle, valaki olyan nélkül, akitől függhetek. Visszautasítottam a lehetőséget, hogy kiszabaduljak az örvényből, amely magába szívott. Lehetetlen volt meghátrálni. Sodródtam az árral. Már halott voltam.


Mi történik akkor, ha valaki halott?
Ha valaki az emberek világában jogilag halott?

1979. szeptember 13. Ekkor születtem.
1997. június 13. Ekkor haltam meg.

A gyermekkor…

Aranyvérű családba születtem, egy olyan közegbe, ami sosem tartogat szinte semmi újat az embereknek. A sablon és az arisztokrácia világa ez, ahol a gyengéket nem tűrik meg. Így én se lehettem gyenge.
Sokat olvastam, rengeteg könyvet, talán azért, mert az ottani álomvilág csodálatos, varázslatos, és magával ragadó. Tudjátok néha az ember csak egy könyvben leli meg igaz valóját.
Balettozni tanultam, idegen nyelvekre oktattak, és persze belém nevelték az etikett minden egyes apró tudnivalóját, és ez így ment egészen addig a pillanatig, amíg rá nem jöttek, hogy kész úrinő lettem.

A Roxfortos évek…

Mint általában az aranyvérű gyermekek, én is megkaptam 11 éves koromban a bagoly hozta pergament, melyen a kacskaringós betűk azt hirdették, hogy felvettek a Roxfortba.
Mardekáros voltam.
Ismeritek a mugli mesét? A Rómeó és Júliát?
Volt nekem egy Rómeóm. A neve Giles.
Griffendéles kisfiú volt még, és hát valamiért sikerült meghódítania a szívemet, a mai napig sem értem, hogyan történhetett ez meg.
De érzelmeket tápláltam iránta, és Ő is énirántam. Hosszú napokat töltöttünk együtt, tudtam a legféltettebb titkáról, arról, hogy mi a kedvenc könyve, színe, csokija, étele, csapata ..mindenről tudtam, és mellette elmaradhattak az etikett szabályai, nem voltam kötelezve arra, hogy a hideg úrinőt játsszam…mellette boldog voltam.
Így történt meg az eset. Még mindig emlékszem forró ajkaira.
Aztán elérkezett az a pillanat, hogy mikor a szüleim megtudták, hogy vérfarkas a tanárunk, úgy gondolták, hogy ez nem való a mi színvonalunknak, így kivettek az iskolából. Mint később kiderült, nem csupán ez volt az oka a dolognak. Várt rám egy feladat.
A szüleim halálfalók.
És meg akartak ölni.
Itt kezdődik az én második életem.

A halálfaló

„Minden olyan, mint amilyen volt, nem szakadt meg a folytonosság. Az, hogy nem látnak, még nem jelenti azt, hogy nem kell rám gondolni. Várok rád, itt vagyok a közeledben - egészen közel. Nincs semmi baj.”

Az egész egy undorító játék…hogy miért? Azért, mert így tudjuk csak az embereket rávenni arra, hogy csatlakozzanak hozzánk, ha megtaláljuk a gyenge pontjukat. Nem érdekel, és nem tudom miért kell Giles a Nagyúrnak, de a feladatomat elvégeztem. Meghaltam.
Eljátszottuk, hogy a halálfalók megkínoztak, aztán pedig meggyilkoltak. Azonban elszúrtam. Mikor a levelet küldtem Gilesnek, hogy mikor lesz a temetés, feladóként nem a szüleimet írtam, hanem saját magamat.
Talán sejti, hogy visszatértem?
Tehát….
Szüksége volt rám a nagyúrnak ehhez a tervéhez, és fel is használt, a szüleim megengedték neki, s miután rájöttem, hogy hova is tartozom én is rábólintottam.
 
A halál

Az új életem kezdete…jogilag halott vagyok. De mint sötét lidérc úgy kísértem szerelmem életét,  és bosszúra készülök. Hiszen csak úgy, nem léphet ki, nem mondhatja azt, hogy ennyi, rajtam nem léphet senki csak úgy át…nem nem és nem.

Odi et amo

A jelen

Lépkedek a macskaköves utcán. Vadászok, mintha csak egy állat lennék….
Félsz már? Hisz én csak egy kísértet vagyok.

Nem tudom mi lesz most. Nem tudom, hogy lesz.
Az életem gyökerestül felfordult.
Hiszen…
1979. szeptember 13. Ekkor születtem.
1997. június 13. Ekkor haltam meg.



          jellem

Erőszakos, de tudja, hogy mikor kell leállítania magát, hiszen ha célba akar érni, akkor el kell játszania sokszor a jó kislányt, ami igazából nem áll messze tőle. Olykor agresszív, de hagyja magát egy kis romantikára rábeszélni, hogyha arról van szó. Igazán bosszúszomjas, mióta elment az iskolából, és a kis verebek csiripelték, hogy Giles valami nőcskét felszedett...amolyan szemet szemért típus. Nem nagyon lehet rajta kiigazodni, mindig akad meglepetés a tarsolyában.



          apróságok

mindig || Giles, parfüm, bosszú, hazugság, csók
soha || Giles, nyirkos időjárás, sapka, cigi, őszinteség
dementorok || Halála napja
mumus || Az igazi haláltól
titkok || Látja a tehsztrálokat, imád hajnalban édességet enni, hogy él
rossz szokás || Ha ideges, könnyen kezd el káromkodni, vagy esetleg dühösen fújtatni. Attól sem riad vissza, hogy esetleg dühében lekeverjen valakinek egyet.

          a család

apa || Robert Stanley
anya || Julia Stanley
testvérek ||  -
családi állapot || -
állatok || van egy kígyója ^^


          külsőségek

magasság || 168 cm
tömeg || 52 kg
rassz || európai
szemszín || kék
hajszín ||szőke
különleges ismertetőjel || Belőle csak egy van ^^
kinézet || Átlagos magasságú és vékony testalkatú lány, alabástromfehér bőrszínnel, jégkék szempárral, szép idomokkal,ééés persze szőke fürtökkel.
egészségi állapot || -


          a tudás

varázslói ismeretek || Elég jól kezeli a pálcát, gyorsan néha már-már agresszívan, miután ott hagyta az iskolát, mert a szülei kivették, nos tőlük tanult meg jó pár bűbájt, átkot és hasonlókat. Kiválóan tud támadni, de védekezni is.
szakértelmek || -
pálca típusa || Cseresznye, vélahaj, 11,5 hüvelyk

          karrier

végzettség|| A roxfort után bujdosó lett, aki most settenkedve de visszatért
foglalkozás|| -
státusz || jogilag halott, így nem tudják, hogy halálfaló
mióta szolgálja a Sötét Nagyurat? 2 éve
Hogyan lenne a karaktered a Nagyúr hasznára? || Ha kell kíméletlenül végez az áldozatokkal, de legfőbb feladata az volt, hogy rákényszerítse egyszer majd Gilest egy fontos döntésre.


          szerepjáték-példa

Halkan koppannak a cipősarkak a macskaköves utcán, mintha valaki egy másodpercre a nyomába szegődött volna…de úgy látszik mégsincs így, hiszen már-már majdnem 10 perce áll egy helyben kezében a pálcájával, és figyeli az a bokros részt, ahonnan a zajt hallotta.
Áll és nem mozdul, a levegő benn akad, mikor megérzi egy pálcának a tompa végét a nyakánál. Tudja, hogy mit kell ilyenkor tennie, hiszen betanították neki az ilyen szituációk lerendezését.
- Hölgyem … mit keres maga itt az utcán ilyenkor?
- Jesszusom… a frászt hozta rám. Az életem is lepergett előttem. Tudja mennyire örülök, hogy nem valami halálfaló áll a hátam mögött?
- Jobban kéne vigyáznia… de olyan ismerős nekem…
- Igen…sajnos a húgom temetése a napokban lesz, mostanában sokan megállítanak, hogy ismerős vagyok nekik…
- Részvétem hölgyem … esetleg hazakísérhetném?
- Igen, egészen örülnék neki, hisz ilyenkor tényleg nem ajánlatos már egyedül kószálnom..
A két éjszakai sziluett lassan eltűnni látszik a sötétben.
Vajon az auror megéli a reggelt?


          egyéb

Nincs ^^
Naplózva

Hermione J. Granger
Öröktag
***

?Hetedéves? szökevény; DS alapítótag

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2009. 08. 22. - 18:00:51 »
0

Ezennel...

... elfogadom!

Jó játékot!

Hermione Granger
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2016. 09. 01. - 03:29:57
Az oldal 0.119 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.