+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Előtörténetek
| | |-+  Futottak még
| | | |-+  Olivia B. Lestrange
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Olivia B. Lestrange  (Megtekintve 1667 alkalommal)

Olivia Lestrange
Eltávozott karakter
*****


Draco Pöttömbogara,Terror Angyala ^^

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 04. 12. - 16:30:51 »
0

OLIVIA LESTRANGE

          alapok

teljes név || Olivia Lestrange
becenév || Oly, Olybogár, Olybogyó, Draconak: Pöttömbogár
nem || nő
születési hely, idő || 1985 március 13. (péntek 13?)
kor || 12
faj || ember
vér || aranyvér
évfolyam || 1.


          a múlt

Olivia édesanyja Abigail Plummer, aki angol aranyvérű varázslócsalád tagja, s aki fiatalon hozzáment Jeremy Lestrange-hoz. Szerelmük gyümölcseként született meg Olivia mintegy 10 évvel ezelõtt. A kislány, míg elérte az iskolás kort sokmindent átélt. Látta, apja hogy hal meg egy állítólagos balesetben melynek körülményei nem tisztázottak. S látta, anyja mennyit szenved. Õ, mint a gyerekek többsége megpróbálta felhívni magára a figyelmet. Persze kissé sikertelenül. A család egyetlen gyermekeként, mivel fájdalmait, bajait nem volt kivel megosztania, a lázadó korszak nála ennél fogva jóval korábban köszöntött be, s a makacssága melyet mondhatni mindkét családtól kapott elõszerettel összegzõdött benne. Egyszóval, amit a fejébe vesz azt tûzön vízen keresztül véghezvisz.

Családjában mindig akadtak „jók” és „rosszak” de ez különösebb viszályt oly formában okozott, hogy egyeseket fekete lyukként találhatták meg más varázslók a családfájukon és persze a családtagok képesek voltak egymás vérét ontani. Ám relatív a jó és a rossz fogalma, így a kicsi Olivia hamar megtanult ennek élni. Édesanyja, mint minisztériumi dolgozó, jó anyagi helyzetet tud biztosítani a saját részükre, továbbá férjének hagyatékai is és a családi ereklyék is rászállak. Lánya tudta nélkül természetesen Voldemort nagyúr szolgálatában áll, így nemcsoda, ha a kislány sokáig, néha napokig magára maradt. Olyankor általában a házimanójuk, Graby vigyázott rá, kit a lány mindig is egy állat módjára kezelt. 11. életévét betöltve, mint a többi gyermek megkapta hivatalom levelét a Roxfortból, ahol szeptembertõl az iskolapadot fogja koptatni, s ahol valamilyen szinten új életet kezd.

A Nagyúr korszaka ismét beköszöntött, persze nem olyan intenzíven, mielõtt a Potter kölyök „végzett” volna vele, de azért tudomása van róla mindenkinek. Olivia elsõ kézbõl kapta az információt, anyja ujjongó lelkesedése hamar elárulta neki az „örömhírt”. Õ hogy áll hozzá? Örül természetesen. Tudja jól, bár ez féltve õrzött titka, hogy õ is halálfaló lesz, mi több a legjobb akar lenni, mint mindenki. Nem csoda, hisz a Nagyúrról sok mendemondát hallott, estimesék helyett anyja a hõstetteit zengte, s a kislány ebben a világban nõtt fel, ami csöppet sem szívderítõ mások számára. Ugyanakkor másik nagy példaképe Bellatrix nénikéje, akit anyjaként szeret és tisztel, s akire felnéz. Tehát joggal mondható el, hogy ha valaki, akkor õ szívbõl örül Voldemort visszatérésének, anyja örömének és annak, hogy újabb korszak kezdõdött nem oly rég.

A Nagyúr ideje alatt Oliviát a magány kerítette hatalmába. Mindinkább eltávolodott anyjától, csupán barátnője, Anna hozott számára megnyugvást s öröteli perceket. Így, mikor édesanyját váratlanul érte a halál Oly, mint egy kőszívű szörnyeteg, tudomást sem vett. Bella vette hát magához, igen, Bellatrix Lestrange

          jellem

Olivia:  Magamról? Tipikusan makacs, csökönyös harcias gyermek vagyok, aki nem nyugszik és energikus viselkedése némelyeket zavarja. Némileg szélsõséges is, egyes emberekkel ellenséges, ha elsõre nem tetszenek nekem. Nem vagyok hajlandó beismerni ha veszítek, mégis mit képzelsz te (!), és bocsánatot sem szeret kérni. Ez azt hiszem logikus. Nagyszájú vagyok, ha barátaim körében találtok, tehát hangomat szeretem hallatni. Mily meglepõ, szép is az jó is az. Ha kivételeznek velem, élvezem, mert olyankor fontosan érzem magam. Ki nem? Tanulmányaimat tekintve igyekszem édesanyám elvárásainak megfelelni, tehát mindent megtenni amit csak lehet. Plussz ----kasztikus vagyok, kegyetlen, néha már õrült. Érzõ szívem van, de ezt senki sem látja, ilyen az élet, nem is mutatom meg. Lehet egy befõttesüvegben tárolom az íróasztalomon…. ^^ Szemétkedek, visszaszólok annak, aki bánt, s ha nem tetszik valami, hangot adok a véleményemnek. A legjobb barátnõmmel, Annával, aki már szinte a testvérem szeretjük az elmebeteg dolgokat, például elégetni anyám aranyhalát, s nézni azt. Vagy bogarakat kínozni. Futóférges kínzóversenyt rendezni, macskáról a szõrt leperzselni majd kutyákkal felfalatni esetleg gurkókkal egymást dobálni. Egyszóval minden olyat, amit ép eszû ember valószínû nem tenne. Szenvedélybetegségeim kiütköznek s ezek jellegzetesek. Paranoiám, ha valaki visszaszól, sõt ha valakinek gubancos a haja elõszedem a fésûm és megfésülöm. Utálom ha hozzám érnek, az engedélyem nélkül. Imádom a feltûnést, a hülye öltözködést, a kislibazöld színû tornacsukám, vagy a rózsaszínt ugyanebben a változatban, amit Anna gyûlöl. Gyûjtõszenvedélyem elsõsorban a cipõkre és a szoknyákra korlátozódik, rahedli van belõlük minden változatba de ha könyörögnél sem adnék kölcsön belõlük, egyke vagyok, önzõ és gonosz. :D A pálcámat a fülem mögött tartom, nem tudom miért, ne kérdezd… talán, mert könnyen elérhetõ. Imádom a nyalókát, de CSAKIS a Chupa Chup’s –ost!!!!! Ízre jöhet bármilyen, karamellás, epres, csokis. Szeretek kísérletezni, Annával megalkotjuk a fülzsír, hányás, viasz, gyomorsavas, kísértetes, kólás, kígyóméreg ízesítésûeket is. Bezony, tessék rettegni. ( és amit még senki sem tud, én sem, párszaszájú vagyok)

 

          apróságok

mindig ||
Szenvedélybetegségeim: Azaz ~ DRACO MALFOY ~ Chupa Chup’s nyalóka
Barátok ~ Anna W. Jerenny
Voldemort Nagyúr
Bella néni ~ Bellatrix Black, azaz Máámóóó
Rod ^^ ~ Rodolphus Lestrange, Apucik gyöngye,

soha ||
Ha valaki:
~Öntelt
~Tudálékos
~Nagyszájú
~Hisztis
~Pofátlan
~És még fennhéjázó is!
dementorok || apja utolsó szavait hallja a halála előtt
mumus || Draco holtan…
titkok ||
Draco iránti vonzalma
Volt-nincs naplójának létezése
Annával elkövetett bűneik sorozata

rossz szokás ||
Pálcáját a füle mögött tartja
Ha felhúzod, neked megy!!!


          a család

apa || Jeremy Lestrange, 28, aranyvér – elhunyt, mostoha: Rodolphus Lestrange, aranyvér
anya || Abigail Plummer, 27, aranyvér – elhunyt, mostoha: Bellatrix Black Lestrange, aranyvér
testvérek || mostoha: Argona, Amy és az ikrek
családi állapot || öhm … jegyes ^^
állatok ||
Faj: kuvik
Név: Bitchy
Nem: nõstény


Faj: Denevér (Rõt vérszopó denevér – nem értem, az enyém nem vörös, akkor miért rõt?)
Név: Killer ( Killy, Kicsi Jo)
Nem: hím





          külsőségek

magasság || bizalmas infomáció
tömeg || bizalmas infprmáció
rassz || európai
szemszín || zöld
hajszín || vörös (néha már feketébe csap át xD)
különleges ismertetőjel || hülye szokása, plusz a pálcát a füle mögött tartja…
kinézet || az iskolában talárt hord, de amúgy imádja a szoknyát-pólót valamint a tornacipőket… ebből kész kollekciója van… de ne is álmondj arról, hogy kölcsönad bármit is!!!
egészségi állapot || egézséges


          a tudás

varázslói ismeretek || a báitaltan és a sötét varázslatok kivédése a kedvence, s ezekbõl is a legjobb, de szereti még a bûbájtan és az átváltoztatástant is. Mivel idén kezdte az évet, nem tud még varázsolni kivéve egy, két alap dolgot, melyet édesanyja és mostohaanyja, Miranda tanított meg neki.
patrónus || még nem tud, de amúgy denevér alakja lesz ^^
animágus alak || nincs
pálca típusa || 8 hüvelyk, Galagonya, fõnixtoll (Ollivander elemzése szerint: masszív)


          egy darabka belőled

lesz, lesz lesz…  !!!! *ígéri*


          egyéb
Párszaszóul beszél és ért ^^


Naplózva


Josey Butler
Eltávozott karakter
*****

5

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2008. 04. 12. - 17:47:29 »
0

Szia ^^

Annyit kéne javítanod, hogy nincs Miranda, és nincs Argona, és minden, amit tettek, sztornóztatott.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2020. 12. 03. - 00:02:09
Az oldal 0.116 másodperc alatt készült el 29 lekéréssel.