+  Roxfort RPG
|-+  Múlt
| |-+  1996 - 2001
| | |-+  A 96/97-es tanév
| | | |-+  Egyéb helyszínek
| | | | |-+  Egyéb helyszínek
| | | | | |-+  Wiltshire, a Malfoy-kúria
| | | | | | |-+  Fürdőhelyiségek
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Fürdőhelyiségek  (Megtekintve 2025 alkalommal)

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2008. 04. 12. - 00:48:17 »
0

A kúriában szinte minden lakosztályhoz külön fürdőterem tartozik. A legtöbben széles és mély medencék találhatóak, többtucatnyi csappal, melyek mindegyikéből más csöpög a medencébe. A fürdőtermeket általában porcelánszobrok, apró márványcsobogók ékesítik. A legtisztább velencei tükör díszíti a falakat, a legtöbb csap ha nem is arany, de legalább aranyozott.
Naplózva

Draco Malfoy r.
Eltávozott karakter
*****


hetedév / prefektus, iskolaelső

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2010. 04. 11. - 18:49:02 »
+1

Ms. Tara Swan


Átláthatatlanul vastag gőzfelhőt tömött a forró víz a palackzöld, tenger csiszolta üvegcserepek közé.
Az első emeleti fürdő a kedvencem.
Ma éjszaka csendes a ház, már-már azt hiszem, mindenki elment egy estélyre, melyre engem senki nem hívott meg.
Nárcisz, csillagánizs és tejvirág zubog a gyöngyházborításos rézcsövekből először a simára csiszolódott kőre, onnan végigcsorog a sziklákon, majd fémes aromát kapva az acél csatornajátéktól csepeg bele a fürdővizembe.
Már a látványtól is megnyugszom.
Csípőmre csavarva a puha törülközőt ülök le a tükörfal elé, és kezdem megoldani a karomra tekert kendőt, mely alatt a pár éjszakával ez előtt szerzett seb sajog és éget elfertőződve, jobban, mint a bal alkaromon levő fekete tetoválás, a Sötét Jegy. (Most nincs eltakarva - ki elől rejtegetném?)
Ez a mély horzsolás viszont aggaszt. Igaz, tegnap, mikor Moira itt járt, elvileg lekezelte valamivel, de fogalmam sincs, hogy kell bánni ezekkel a mugli fegyver okozta égett peremű sebekkel.
Két hét van hátra az év kezdetéig, és ahelyett, hogy kipihentem volna magam a nyári szünet alatt, kevesebb kedvem van a Roxforthoz, mint az élethez.
Vissza se kellene mennem. Viki jól mondta.
De akkor mi lenne...
- Társaságot kapsz... - szólal meg a fal mozaikjain egyfolytában körbeficánkoló 24 karátos aranyhal édesen csilingelő hangon, talán még kuncogott is, ha jól hallottam a csöppnyi visszhangot.
Felkapom a fejem, és a három ajtót felváltva kezdem fixírozni.
Naplózva

luw.beled
Vendég

« Válasz #2 Dátum: 2010. 05. 30. - 13:48:00 »
0


De szupcsi! Végre egy pompás pihenő nap. A Roxfort Express két hét múlva indul és én már készen vagyok minden kis iskola pszichológusi teendővel. A kúria pedig üres! A nagyúr megint elutazott hosszabb időre a Malfoy patkányokat meg meghívták valami puccos halifali vacsorára, amire elvi alapokon engem is, de gyakorlatilag nem volt semmi kedvem nézni Cissy és Lucius savanyú fejét miközben koktélozok Brandonnal. Ez így sokkal jobb, olyan régen tartottam pihi napot. Mindig csak a pörgés: a küldetések, a pasik, a gyilkosságok, a pasik, a vásárlás, a pasik. Pont itt az ideje, hogy kicsit kényeztessem tökéletes testecskémet!
Mindent tökéletesen előkészítettem. Magazinok, illatgyertyák és persze a szükséges kenceficék. Felkészülve arra, hogy a patkányok akármikor hazafuthatnak egy kis sajtért, felvettem egy bikinit, mert a végén még Lucius képes lesz rám hajtani vagy a kis görény kölkük. Tehát a bikiniben és egy pink fürdőköntösben (melynek azért térd felett volt az alja) a felszerelésemmel együtt elindultam az első emeleti fürdő felé. Természetesen ennek is stílust adtam egy magas sarkú szandállal és egy napszemcsivel. Akinek van, stílusa miért ne használná ki élete minden percében? Halk kopogásokkal betipegtem a fürdőhelységben a középső ajtón, hisz az volt a legközelebb a szobámhoz.

Valami nem stimmelt. Már csobogott a víz. A házi manók megengedték volna nekem? De hát az előbb halottam, hogy a konyhában sütnek. Fura. Ahogy a giccses mozaikra léptem, magasarkúmmal hátba taposva a kövek alatt úszkáló elbűvölt kavics halat, már tudtam ki van itt. No lám, a kisgörényt nem vitték magukkal. Gyerünk Tara, műmosoly és bájologás! Azzal az idegeire mehetsz.
-Draco!! Sziamia!! –visítottam el magamat és éreztem, hogy hangom hallatán a szandálom alatt leszögezett halnak megreped pár pikkelye. Közelebb tipegtem a nyálgéphez, aki csak egy törölközőben ücsörgött a medence szélén. Magánnapi felszereléseimet lepakoltam az egyik üresebb polcra és bikinire vetkőztem. Nem szégyenlősködtem a görény előtt, minek kellett volna? Ezen a testen nincs mit szégyellni.

Elővettem a pálcámat és odamentem szőke fiúhoz leülve mellé. Halkan elmormoltam a szokott varázsigét és pálcámat elkezdtem végighúzni körmeimen, ezúttal fekete nyomot hagyva a pálca hegy után. –Na és Dracko-maci mizu? Hogy hogy nem egy kinyalt estélyen vagy? – alacsonyodtam beszélgetésbe kellemetlen társasággal. Hangom csevegős volt, közvetlen, de érezni lehetett benne a szánalmat a poronty felé.


//elnézést a várakoztatásért és a rövidségért//
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2021. 10. 06. - 03:44:46
Az oldal 0.967 másodperc alatt készült el 34 lekéréssel.