+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Demelza DD Digby
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Demelza DD Digby  (Megtekintve 1751 alkalommal)

Demelza Digby
Tanár
*****


DD, alias a grifi királynője 8)

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 08. 21. - 21:41:54 »
+2

Bevallhatod nyugodtan...

Nem buktatlak meg, ha megmondod, hogy nem kedvelsz, de ötös se jár érte, ha nyalizol. Csak szépen, kultúráltan mondd az igazat, Demi néni nem harap, a legnagyobb veszély max az, hogy kapsz egy puszit. kacsint  Puszi




*     *     *     *     *

Kód:

Kód:
[justify][color=#ffffff][i]mit gondolsz rólam?[/i][/color]
... Mondd csak el őszintén, tudod, Demi néni nem harap! Max egy puszit ad.  :-*[/justify]

Naplózva

Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 08. 29. - 18:13:54 »
+1

Heeeey, DééééDééé!
Te vagy a tanári karunk matriarkája, de ne mondd meg Galinak, azt hiszem csak meresztené a szemét. Esküszöm jó, hogy van köztünk egy ilyen laza puma, kedves kollegina! Majd iszunk egy adag vicces koktélt és akkor megosztom az arany oreo receptet. *kacsint kacsint* Őszintén felnézek rád, és bocsi, hogy én átlépem a határokat, de hát tudod milyen vagyok, na. Elfelejtek formális lenni.
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 10. 08. - 16:24:47 »
+2

MAGAAAAAAA!!!
Maga öreg, és úgy császkál a vörös kis miniruháiban, mintha az egész Roxfort a lába előtt heverne. Ez idegesítő. És valakinek a figyelmét folyton elvonja rólam. És ez még jobban idegesítő. Ha nem utálnám, akkor megkérdezném, honnan van a szempillaspirálja. De! De nem!
Nem dőlök be a kedves trükkjeinek, sem, Miss Puma.
Nem vagyok gonosz és nem fogok keléseket szórni magára, csak csendben utálom.
Naplózva

Lennox Campbell
(N)JK-Tanár
*****


a kviddicsjátékos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 10. 11. - 17:02:18 »
+2

Formás popsi
Drága DD, mondanom sem kell, a te fenekedben gyönyörködöm mindennap az iskolában. Szeretek szépen, lassan sétálni mögötted reggelente, mielőtt kimennék a pályára, hogy a hidegben edzem a túlfűtött tiniket. Egyszer összejöhetnénk mi ketten munka után, úgy megiszogatni egy-két pohárral, megnézni, hogy kivasalták-e a manók a lepedődet.
Naplózva


Magnus D. Brown
Tanár
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 10. 12. - 17:54:56 »
+3

Kollegina
üdvözlöm kedves professzornő, öhm...csak el akartam mondani, tudja, a pletykák, hogy lerobbantanám Önről a ruhát, nos, természetesen nem igazak, elkapom a grabancát annak aki terjeszti és biztos kitekerem a... büntetőmunkára küldöm, igen. Nos, nincsenek ilyen szándékaim Ön felé, na nem mintha nem ihatnánk meg valamit, valamikor, persze csak szakmai jelleggel, igen, csakis szakmai jelleggel.
Naplózva


Magnus D. Brown
Tanár
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 12. 16. - 21:53:06 »
+1

Üdvözlöm Kollegina.

A múltkor...olyan sietősen távozott a konyhából...mikor...tudja...megmutattam, hogy kell szabályos felülést végrehajtani. Szóval küldtem önnek süteményt, mert miután távozott, elkészült és nekem úgyis sok lett volna. Jó étvágyat hozzá. Egyébként sok benne a fehérje és az egészséges szénhidrát, bár nem mintha önnek baja lenne az alakjával...mert hát sportos, na ne értse félre. Érti.

Üdv, Brown
Naplózva


dominic
Vendég

« Válasz #6 Dátum: 2023. 01. 20. - 13:04:12 »
+1

puma néni
Hallottam hírét, hogy maga a puma néni az iskolában. Hát megnéztem magamnak, egész jól est azokban a feszes darabokban. Fütyültem is, biztosan nem hallotta meg, de ne aggódjon! Legközelebb újra kitűntetem ezzel a figyelemmel. Alig várom, hogyan reagál majd rá. Amúgy kicsit bánom is, hogy nem érdekelnek a muglik.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 10. 13. - 04:17:48
Az oldal 0.124 másodperc alatt készült el 35 lekéréssel.