+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Kincsesláda
| | |-+  Felnőtt varázslók
| | | |-+  Magnus D. Brown jegyzetei (Moderátor: Magnus D. Brown)
| | | | |-+  Tanári napló
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Tanári napló  (Megtekintve 804 alkalommal)

Magnus D. Brown
[Topiktulaj]
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 07. 31. - 13:01:24 »
+1

Na, hogy is van ez a baromság? Kedves naplóm...ááá mekkora hülyeség.

Na mindegy, szeptembertől ide fogom írni a diákjaim sumákságait meg a tanári feladataimat, mert tuti, hogy nem fogom tudni fejben tartani. Remélem nem hagyom el...
Naplózva


Magnus D. Brown
[Topiktulaj]
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 11. 06. - 23:16:34 »
+2

Jelentés No1

Pár hónapja vagyok itt, de ezek a büdös kölkök már kikészítenek. Nem értem, valaki miért választja ezt a szakmát hivatásának, hiába próbált Maris és Digby is meggyőzni a tanítás szépségeiről. Friccs nézeteit vallom, szigorúbb elbánást nekik, abból tanulnak.

Szerencsére azonban eddig a rend nem ütötte fel a fejét az iskolában, pár komolyabb alkalom volt, amikor aurori tudásom kellett bevetnem, igaz, az egyik a kviddics felszerelések eltűnése, de kiderült, hogy Hagrid vitte el őket tisztítóba. Nevetséges...úgy égett Smith professzorral az arcunk, mintha egy átverés áldozatai lettünk volna, persze Digby professzornő jót derült az egészen, míg Campbell viccet csinált belőlem és adott egy plecsnit az év nyomozója címmel...gazember...

Mondjuk az a rajz nem hagyott nyugodni, amit a sufniban találtunk, egy félig levágott fejű pálcika ember, és a szöveg "Miért". Meg azóta is nagy jelentőséget tulajdonítanak annak, hogy egy ház szellemének nyoma veszett...Félig Nicholas nélküli fej, vagy mi az ördög a neve, biztos meglátta a fényt, vagy ilyesmi...

Pár alkalommal még a szeszély kavart be, de ott csak tüzet oltani kellett és megnyugtatni a diákokat, néha Hóborc ki is használja ezt az anomáliát és egyre merészebb csínyeket követ el a szeszélyre kenve a dolgot. Kész kabaré ez a hely. Ha nem lenne a Roxmortsban Whiskyzésre lehetőségem...nem tudom, mi lenne velem.

Még a Hyde parkban ez a felirat is az égen, azt jelentette, hogy meghosszabbítják az ittlétem idejét, sőt lehet több aurort küldenek ide segítségül...minek? Itt csak a fiatalok által okozott káosszal kell foglalkozni...tegye csak be ide a lábát egy rendtag is...minden itt felgyülemlett feszültségem kiadom rajta...az ÖSSZESET!
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2022. 09. 04. - 19:09:45
Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 32 lekéréssel.