+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Hugrabug
| | | |-+  Ezra Ellsworth
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Ezra Ellsworth  (Megtekintve 2508 alkalommal)

Ezra Ellsworth
Hugrabug
*


A joke? Im on it!

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 06. 29. - 20:34:59 »
+2



Ide kellene valami mélyenszántót írni, öhm...miért jó hajléktalannal randizni? Mert bárhol kirakhatod! Vaaagy, mi történik, ha elütnek egy számmisztika tagozatost? Az már nem számít.

Ha megvicceltelek:
Kód:
[center][font=times new roman][color=#FF4400][size=13pt]Cím[/size]
[center][color=#0084DD][size=10pt]Mond, mizu?
Ha barát vagy:
Kód:
[center][font=times new roman][color=#00EBFF][size=13pt]Cím[/size]
[center][color=#0084DD][size=10pt]Mond, mizu cimbi?
Ha lány vagy:
Kód:
[center][font=times new roman][color=#00FF93][size=13pt]Cím[/size]
[center][color=#0084DD][size=10pt]Na mi a helyzet?
Naplózva

Jason Bright
Eltávozott karakter
*****


felhőkről lábakat lógató

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 06. 30. - 12:58:07 »
+2

Rajtad tarom a szemem
Rajtad tartom a szemem. Akkor is, ha már elballagtam! Sandy nem olyan lány, akivel csak úgy el lehet szórakozni, és nem hagyom, hogy holmi kamaszábrándok miatt szórakozzon vele bárki is! Olyan, mintha a húgom lenne, és biztos nem örülne neki, ha megfenyegetnélek, de... Szóval csak vigyázz, hogy bánsz vele!
Naplózva


Zander Harrison
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 07. 04. - 13:35:13 »
+1

Szemet szemért
Öröm nézni, ahogy megvéded a hugrások és a barátaid becsületét, ha a helyzet úgy kívánja. Fogalmam sincs hogyan marad időd és energiád arra, hogy a beadandók és a festés mellett még az átveréseidet is előkészítsd. Néha felmerül bennem, hogy lehet sikerült szerezned egy időnyerőt valahonnan. Ha így van, akkor add kölcsön kérlek, mostanában nagy hasznát venném.
Naplózva


Oliver Smith
Tanár
*****


Bájitaltan tanár

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 07. 04. - 18:54:26 »
+2

Ne fesse ki  a tankönyveket és az asztalt illetlen rajzokkal
Tudom, hogy viccesnek hiszi magát, de csak prűd és nevettséges. Ezzel csak elriasztja a hölgyeket, akiknek finom lelkük van. És le fogja mosni a meztelen Madonnát a tanári asztalomról! Természetesen a saját kezével. Még egy ilyen és olyan bájitalt kell főznie, amiről sehol sem hallott!
Naplózva


Sandy Bailey
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 07. 05. - 20:44:56 »
+1

Ahoy!
Fura, hogy ilyen hirtelen és valljuk be bénán, szarpucolás közben, vagy miatt toppantál be az életembe, de nagyon örülök. Tetszik a lazaságod, és a vidámságod, de az elgondolkodós fejed is bírom! Tudtad, hogy olyankor igazán komolynak tűnsz?
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 07. 22. - 13:29:54 »
+1

Túl gyerek
Tudod mi a baj veled, Ellsworth? Hogy túl babafejed van. Pedig nem lennél rossz srác, de tényleg, de azt hiszem túl fiatal vagy hozzám. Azt hiszem meghagylak Baileynek, hogy tudjatok együtt játszani.
Naplózva

Sandy Bailey
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 08. 12. - 08:31:45 »
+1

Képzeld
A minap anya csinált citromos pitét. Én a konyhában olvasgattam, mikor a lapok közül előbkkant egy cetli, hogy ezra megdobott gránáttal. Nem tudom már, ki küldte nekem, de izé...akkor eszembe jutottál, és-.hát..küldtem neked bagollyal egy citromos pitét. Remélem, ízlik!
Naplózva


Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 10. 17. - 10:56:28 »
+2

a folyton vidám srác
Hű, hogy megnőttél, mióta nem láttalak! Remélem most is tőled hangos a klubhelyiség, szomorú lennék, ha nem így lenne. Úgy hallottam egy félelmetes házvezető tartja rettegésben a sárgákat, úgyhogy kell is nekik a stresszoldás. Amúgy véletlenül összecseréltük Roxmorts írószerboltjában a szatyrainkat. A tiédbe volt egy rózsaszín penna és egy szív alakú hegyező, meg egy összegyűrt SZERETLEK SANDY papír. Remélem visszaküldte neked a baglyom.
Naplózva


Hugo Theron
Eltávozott karakter
*****


night owl

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2022. 10. 30. - 11:03:23 »
+2

Ha-Ha-Ha
Nagyon viccesnek gondolod magad, amiért olcsó tréfákat üzöl, ugye? Tudod, azért egy könyvet megbűvölni, hogy falsul énekeljen, akárhányszor kinyitod, és megrepedjenek az ablak üvegek, elég kegetlen dolog. És ha az a könyv nem is szeret énekelni? Ráadásul miért énekelne a Nagy Pszichomedimágiai Lexikon? Akkor legalább valami gyerekkönyvvel csináltad volna, mint a Legendás Állatok és Megfigyelésük, amikhez már túl érett vagyok. Most meg kellett gyógyítanom a könyvet, mert berekedt.
Naplózva


Elizabeth Hepburn
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2022. 11. 10. - 17:49:43 »
+3

Ezra Ellsworth!
Továbbra is hangsúlyozom, hogy nem minősül viccesnek a robbanó tökös derelye, így ha mégegyszer találok a sütis tálkákban megvűlölt ételt, ha sír az elsős tanuló, ha nem sír, intézek neked valami büntetőmunkát. Természetesen a pontlevonáson kívül.
Naplózva

Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2022. 11. 22. - 11:58:04 »
+1

Nem mondanám, hogy barátok vagyunk, de azok vagyunk
Hé, Ellsworth, legyél vele úriember. Egyébként meg olyan vagy, mint egy idegesítő kistetsvér. Kellemetlenkedő, hülye viccekkel, de kellenek az ember életébe ilyen alakok, nem? Tudom, te is olyan vagy, akit inkább összetörnek, mint te törsz össze másokat. Szóval vigyázzatok egymásra Sandyvel, nehogy eltörjetek.
És a pukipárna még mindig nem vicces.
De legközelebb inkább Thompsont szivasd, ha nem a fenekét bámulod.
Naplózva

Minerva McGalagony
Tanár
*****


Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #11 Dátum: 2023. 04. 25. - 15:32:48 »
+2

Ez már több a soknál!
Dohányzás? Az iskola folyosóján? Hiába bújt el a wc ajtó és a cserepes óriástulipán mögé, én láttam, és éreztem az orrommal! A diákvicceiről ne is beszéljünk, egyre durvábbak. Ha valaki megsérül maga miatt, annak nagyon rossz vége lesz. Javaslom, ön is keresse fel az iskola pszichológust, vagy fel Mr. Smith professzort, hátha ad valamit a felesleges energiáinak a levezetésére.
Vagy tartson golymókot, akivel foglalkozhat!
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 07. 30. - 13:49:15
Az oldal 0.219 másodperc alatt készült el 40 lekéréssel.