+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Hugrabug
| | | |-+  Tyra Quinn
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Tyra Quinn  (Megtekintve 485 alkalommal)

Tyra Quinn
Hugrabug
*


the girl next door

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2023. 05. 09. - 10:17:41 »
+1


"Nem hiszek a véletlen találkozásokban. A világ törvénye olyan, hogy ami egyszer elkezdődött, azt be is kell fejezni. Nem valami nagy öröm ez. Semmi nem érkezik idejében, semmit nem ad az élet akkor, amikor felkészültünk reá. Sokáig fáj ez a rendetlenség, ez a késés. Azt hisszük, játszik velünk valaki. De egy napon észrevesszük, hogy csodálatos rend és rendszer volt mindenben... két ember nem találkozhat egy nappal sem előbb, csak akkor amikor megértek e találkozásra."



Kód:
[center][font=times new roman][size=14pt][color=#ffb700]A véleményed röviden[/color][/font]
[font=georgia][color=#FFFFFF]A véleményed hosszabban[/color][/font][/center]
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2023. 06. 11. - 12:06:21 »
+1

Az élő süteményestál
Te voltál az a másik csaj akiről ettek a fiúk nem? Azért ne szokasd őket erre rá, mert kicsit perverzek. Főleg Monstro, de ezt úgyis tudod.  Amúgy fura az akcentusod, de nem anyira mint itt a többi angol meg ki tudja honnan jövő diáknak.
Naplózva

Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2023. 06. 25. - 14:58:05 »
+1

Minden oké?
Egy kis szorgalmi miatt mentem az üvegházakba, de te meg legeltél egy mandragotát. Minden oké? Tudod, ha vegán szeretnél lenni, akkor nem muszáj ennyire drasztikus lenni. Modern világban élünk nem? Amúgy nem fogom elmondani Lancasternek, hogy lecsámcsogtad azt a szörnyű izét arról a szörnyű izéről. De cserébe te se mondd el neki, hogy levertem a muskátliját. Egy kicsit elvarázsolt vagyok mostanában, khm.
Naplózva
Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2024. 02. 29. - 21:14:51
Az oldal 0.118 másodperc alatt készült el 31 lekéréssel.