+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Felnőtt karakterek
| | | |-+  Oliver Smith
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: [1] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Oliver Smith  (Megtekintve 2705 alkalommal)

Oliver Smith
Tanár
*****


Bájitaltan tanár

Nem elérhető Nem elérhető
« Dátum: 2022. 06. 01. - 20:45:27 »
+2




Sugárzó párkányon futunk,
elgáncsolom a lábad,
fölugrasz és szemembe kapsz,
sebezhetetlen állat!
Elszűkül arcod, hátra buksz,
vadul zuhanni kezdesz,
az éjszaka trapézain
röpűlsz tovább, emelkedsz

a rebbenő való fölé!
Kegyetlen, néma torna,
mégcsak nem is kiálthatok,
követlek szívdobogva,
merészen ellököm magam,
megkaplak és ledoblak,
elterülünk hálóiban
a rengő csillagoknak!

Most kényszerítlek, válaszolj,
mióta tart e hajsza?
Megalvadt szememben az éj.
Ki kezdte és akarta?
Mi lesz velem, s mi lesz veled?
Vigasztalan szeretlek!
Ülünk az ég korlátain,
mint elitélt fegyencek.



Kód:
[center][font=georgia][color=#72402b][size=11pt][i]T E M A G A D [/i][/size][/color][/center]

[justify][color=#71827a]szigorúan röviden[/color]
Naplózva


Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #1 Dátum: 2022. 06. 01. - 20:48:48 »
+4

M I V A G Y O K N E K E D

Nem tudom, mi vagyok én magának, prof. Talán csak játszik velem, de azért a napért hálás vagyok, amikor kivitt az erődbe és megmutatta a legelésző unikornisokat. Akkor tényleg elhittem, hogy ez, ami közöttünk van, valódi. Tényleg az?
Naplózva


Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #2 Dátum: 2022. 06. 04. - 22:39:37 »
+2

G Y A N Ú S N E K E M M A G A 

Furán bámulja a legjobb barátomat. Remélem nem veri meg a büntetőmunkákon, mert Florian mindig kikészül, ha meglátja. Egyébként kiver magától  avíz, de gonolom ez nem újdonság. De ha bántja a barátomat komolyan nagyon csúnya leszek magával.
Naplózva


Florian le Fay
Griffendél
*


pocket full of trouble

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #3 Dátum: 2022. 07. 01. - 16:30:58 »
+1

K I S K U T Y A ?

Bár, még csak nem rég váltunk el egymástól a Roxfort falai között, meg a Roxfort Expresszen, máris rá kellett jönnöm, miféle ember maga. Nem szeret engem. Valami házikedvencnek tekint, vagy éppen egy koloncnak, mégis tulajdonként kezel. Ez egyszerre fáj és esik jól, de azt kívánom, legyen boldog a családjával. Nekem sem jobb ám! Nehogy azt higgye! Nem azért törtem az esküvőjére be, hogy szórakozzak... nekem tényleg fáj, hogy nem engem választ.
Naplózva


Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #4 Dátum: 2022. 07. 22. - 13:05:12 »
+1

Nem lát?

Borzasztóan szexi maga, professzor úr! Főleg, hogy imádni valóan okos is. Maga a kedvenc tanárom, de persze csak is tudományos szempontból. Egyébként vak? Nem látja milyen szép vagyok?
Meleg, vagy mi? 
Naplózva

Sage Bolton
Tanár
*****


Rúnaismeret és Alkímia professzor

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #5 Dátum: 2022. 07. 25. - 12:10:04 »
+2

K O L L É G A  

Professzor úr, Önnél maradt az egyik könyvem. Vissza tudná juttatni? Tudja hivatkoznom kéne rá, az egyik kutatómunkámban... és hát, nem tudom, míg nincsen nálam. Egyébként meg kiváló volt a legújabb értekezése, éppen tegnap olvastam el. Tudnék egy csinos hölgyet, aki jó asszisztense lehetne. A mi szakmánkban minden segítség jól jön.
Naplózva


Lennox Campbell
(N)JK-Tanár
*****


a kviddicsjátékos

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #6 Dátum: 2022. 08. 16. - 12:11:23 »
+3

Ú J K O L L É G A

Smith, húzza már ki a seggéből a karót. Csak vallja be, hogy megdugná DD-t. Attól még, mert tanár nem kell állandóan egy komor hülyének lennie, ráadásul azt is tudjuk, milyenek azok az aranyvérű házasságok. Ne értsen félre, Aurora Black gyönyörű, de hát egy menetnél többre nem jó. Nem egy élmény, maga meg inkább tűnik annak, akinek ha bevállik egy íz, azt nyalogatná állandóan.
Naplózva


Demelza Digby
Tanár
*****


DD, alias a grifi királynője 8)

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #7 Dátum: 2022. 08. 21. - 21:12:15 »
+1

CSAK kolléga

Keringnek bizonyos minket érintő pletykák, tisztelt tanár úr. Félre ne értse, én  igazán jó szakembernek tartom, de nos... Ne izgassa ezeken magát. Ezeknek a tiniknek - meg Campbellnek - nyilván agyukra mennek a hormonok, és unalmukban ilyesmiket találnak ki. Én tudom, hogy maga sem lépne át egy nagyon is fontos munkahelyi határt, és ez a lényeg. Szóval kérem, hagyja meg ezeknek a kölyköknek - meg a cuki... khm... ifjú kollégánknak az életét, ezek csak vicces szóbeszédek. Tudja, afféle humor... Tudja? Biztos tudja. Csak van humora... (?)
Naplózva

Leonard J. Flint
Hollóhát
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #8 Dátum: 2023. 01. 23. - 11:58:12 »
+1

Kiváló tanulója

Meg kell követnem Smith Professzor, amiért a múltkori beadandómra nehezen adta meg a kiváló érdemjegyet, mondván, nem megfelelő recept szerint dolgoztam. Én az Arsenius Jigger által 1991-ben írt Varázsvázlatok és bájitalok könyve szerint készítettem el a Kelések gyógyírét, ami ugyanazt a hatást éri el, mint a Zygmunt Budge 16. században írt Bájitalok könyve. Gondolom az volt a gondja, hogy ez utóbbiból tanít, de az általam kedvelt kiadvány sokkal részletesebb és komolyabb. Gondolja át kérem a véleményét és a továbbiakban is szívesen adok szakmai jellegű tanácsot.
Naplózva



Szabad helyeim: 2/2

Harold Macmillan
Minisztérium
***


a főparancsnok

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #9 Dátum: 2023. 02. 04. - 13:45:47 »
+1

DRÁGA BARÁTOM

Már az akadémia óta barátként tekintek rád. Sokszor dolgoztunk együtt, aztán beszéltük meg a munkánk nehézségeit egy lángnyelv és a legjobb szivarok társaságában. Az élet eltelt, de akármennyit is dolgozunk, kéthetente az a sakkparti mindennél jobban kikapcsol. Azt pedig még inkább értékelem, hogy sűrűn írod a leveleket, beavatva kemény, munkás mindennapjaidba.
Vigyázz az egészségedre! Írj!
Naplózva

Sophie Flynn
Boszorkány
*****


Let's say sunshine for everyone

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #10 Dátum: 2023. 03. 22. - 12:00:29 »
+1

Bocsánat a könyvek miatt

Csak beszaladtam a roxmortsi könyvesboltba, hogy vegyek egy könyvet Esthernek, de az a beszaladás túl látványosra sikerült. Nem akartam magába ütözni. Igazából nem maga tehet róla, hogy olyan ijesztően és mérgesen nézett rám, hogy elsírtam magam. Csak a stressz, az egyetem... tudja milyen ez.
Naplózva

Oldalak: [1] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország



A google ekkor járt utoljára az oldalon 2023. 01. 02. - 09:38:10
Az oldal 0.446 másodperc alatt készült el 39 lekéréssel.