+  Roxfort RPG
|-+  Karakterek
| |-+  Karakter Kapcsolat Nyilvántartás
| | |-+  Griffendél
| | | |-+  Florian le Fay
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában « előző következő »
Oldalak: 1 [2] Le Nyomtatás
Szerző Téma: Florian le Fay  (Megtekintve 5112 alkalommal)

Oliver Smith
Tanár
*****


Bájitaltan tanár

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #15 Dátum: 2022. 10. 18. - 15:57:20 »
+1

csendben a titok
Magának van bőr a képén, la Fay, így maga köré csavarni egy olyan férfit, mint én. És még képes változásra is sarkallni. Mit is kezdjek magával, mit is kezdjek magával? Tudja, nehéz kimutatni bármit is, amit érzek maga iránt, de az biztos, hogy semmi esetre se akarnám elveszíteni. Olyan valakit lát bennem a szigorúságom ellenére is, aki talán sosem volt meg bennem, de magának köszönhetően én is kezdek hinni a létezésében. Magáért még változni is merek
Naplózva


Hugo Theron
Eltávozott karakter
*****


night owl

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #16 Dátum: 2022. 10. 30. - 10:59:27 »
+1

nehéz eset
Kihívást jelentettél, mit ne mondjak, sose találkoztam még ilyen nehéz esettel, mint te. Bár azt meg kellett hagyni, hogy nagyon szeretted volna, látszott ahogy küzdöttek az agytekervényeid. Igazából nem gondoltam volna, hogy az elsős tanagyaggal kell küzdenünk, mert még pár bájitalösszetevőt teljesen rosszul írtál le. Nem csoda, ha Smith professzor folyton piszkál... De eljutottunk a harmadévig! Majdnem. De legyünk pozitívak. Mostanában nem írtál, hogy akarsz-e külön órát, hirtelen megvilágosodtál? Mert nálam jobb tanárt úgysem találsz.
Naplózva


Elizabeth Hepburn
Eltávozott karakter
*****


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #17 Dátum: 2022. 11. 10. - 17:56:49 »
+2

Láttalak
A takarodó este tíz. Nem fél tizenegy. Lehetőleg máskor ne lássalak kint, mert nem akarok büntit adni, így is annyit kapsz. Tényleg..mindek oké?
Naplózva

Jayce Hansel
Mardekár
*


idegenné válik a lélegzetvétel

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #18 Dátum: 2022. 11. 25. - 16:29:40 »
+1

a bajokon is túl
Nincsenek barátaim, csak emberek, akik körbe vesznek. Te viszont kivétel vagy. Olyan, aki miatt a legnagyobb hülyeségbe is belekeverem magam, mert vigyázni akarok a seggedre. Talán nem tudok most mindent elmondani neked, talán majd ki is fogsz akadni, de azután is annak foglak tartani, aki most is vagy nekem: a legjobb barátomnak.
Naplózva


Minerva McGalagony
Tanár
*****


Az Igazgatónő

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #19 Dátum: 2023. 01. 01. - 10:30:56 »
+1

Bajban van, Mr. le Fay
Úgy érzem ideje lenne egy kis elbeszélgetésre, mert bizony nagyon nagy bajban van. Azt hiszi, hogy titkolhatja előlem, igaz? Nos, a semmi se maradhat előttem fedetlenül, úgyhogy készüljön fel arra, hogy megjelenik az irodámban. És ne  próbáljon meg ellógni, mert Smith professzorral hozatom be!
Naplózva

Maria Fitzgerald
Tanár
*****


a Hollóhát házvezetője

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #20 Dátum: 2023. 01. 18. - 18:54:08 »
+1

hajjaj
Hajjaj! Nagy bajban vagy, kedves Florian, de még milyen nagyban! Határozottan megindultál lefelé a leejtőn, és még a büntetőóráidra se nagyon jelensz meg, ha csak nem a kedves Oli szól. Jó, megértem ő kissé félelmetes lehet a gyerekeknek, de amúgy vicces a hapsi. Na de! Remélem összeszeded magad, mert kezdek aggódni.
Naplózva


Leonard J. Flint
Hollóhát
*


Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #21 Dátum: 2023. 05. 08. - 20:33:44 »
+2

Félreértés
Figyu öreg, a pletykák ellenére nincs semmi köztem meg a húgod között, max versengés a kviddics iránt. Túl fiatal és gyerekes hozzám, még a nővéred elmenne, na de érted, szóval ne füstölögj, inkább foglalkozz a tanulással, mert a végén csak otthonról tudsz izgulni a testvéreidért.
Naplózva



Szabad helyeim: 2/2

Nora Narek
Mardekár
*


A rendes lányok csendben sírnak

Nem elérhető Nem elérhető
« Válasz #22 Dátum: 2023. 06. 25. - 15:03:16 »
+1

Nem láttam semmit
Nem, nem láttam, hogy bőgsz a vonaton, mielőtt felszálltál volna és Jay nem látta. Amúgy is sütött a szemedben a nem létező angliai nap, meg minden. Ja, és szívesen a kellemes illatú zsepimet, az volt az utolsó darab belőle! Persze csak a pollenek miatt adtam ugye. Nem azért mert bőgtél, hogy Jay elmegy.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] Fel Nyomtatás 
« előző következő »
Ugrás:  


Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország


Az oldal 0.104 másodperc alatt készült el 36 lekéréssel.